Fínsko Rusko zápas o bronz MS U20 ONLINE dnes MS v hokeji do 20 rokov 2021

5. 1. 2021 |

Fínsko, Rusko, zápas o bronz, zápas o 3. miesto, MS u20, online prenos, dnes, MS v hokeji do 20 rokov 2021, hokej, live. Rusko sa dnes stretne v boji o bronz s Fínskom. Ako bude súboj MS v hokeji do 20 rokov prebiehať môžete sledovať ONLINE od 23:30.

Hokejisti Ruska do 20 rokov. FOTO TASR/AP.

Fínsko, Rusko, zápas o bronz, zápas o 3. miesto, MS u20, online prenos, dnes, MS v hokeji do 20 rokov 2021, hokej, live. Rusko sa do zápasu o bronz dostalo o prehre s Kanadou 0:5.

Kanada bola lepším tímom už od začiatku a od úvodných minút kráčala za svojou ďalšou účasťou vo finále. Domáci výber hral výborne, premieňal svoje šance a zároveň eliminoval ruské ofenzívne talenty.

Rusom sa vôbec nedarilo, nedokázali s Kanaďanmi držať krok v rýchlosti a prehrávali osobné súboje. Navyše ani raz nenašli recept na prekonanie brankára Devona Leviho.

V 38. minúte ho síce prekonal Abramov, ale kanadský tréner si vzal challenge, pretože videl pred akciou ofsajdové postavenie Rusov a čiaroví arbitri mu po zhliadnutí videa dali za pravdu.

Rovnako ako Rusi aj Fínsko sa dostalo do boja o 3. miesto po prehre v semifinále s USA 3:4. Druhý semifinálový zápas bol vyrovnanejší. Prvý gól USA dal Turcotte, ale už o dve minúty Simontaival vyrovnal. V druhej tretine si zámorský výber dvoma gólmi vypracoval náskok, s ktorým vstúpil do tretej tretiny.

Fíni sa nevzdali, najskôr sa im podarilo znížiť a necelé štyri minúty pred koncom riadneho hracieho času aj vyrovnať. Vyzeralo to, že sa zápas posunie do predĺženia, ale minútu a šestnásť sekúnd pred koncom rozhodol o osude zápasu americký útočník Arthur Kaliyev.

Fínsko
4 : 1
(0:1, 1:0, 3:0)
Rusko

Góly a asistencie: 26. Lundell (Niemelä), 42. Petman (Viro, Helenius), 59. Lundell, 60. Pärssinen – 7. Safonov (Grošev). Rozhodca: Michael Campbell, Kyle Kowalski – Maxime Chaput, Ben O'Quinn.
Fínsko: Piiroinen (Blomqvist) – Hatakka (A), Heinola, Kokkonen (A), Puutio, Viro, Niemelä, Rajaniemi – Hirvonen, Lundell (C), Simontaival – Pyyhtiä, Pärssinen, Aku Räty – Mäntykivi, Nikkanen, Lambert – Korhonen, Helenius, Petman – Järventie.
Rusko: Askarov (Achťamov) – Čisťakov (A), Muchamadullin, Kňazev, Kirsanov, Byčkov, Čajka, Kuzněcov – Afanasjev, Chusnutdinov, Podkolzin (C) – Baškirov, Abramov, Amirov (A) – Spiridonov, Safonov, Grošev – Bardakov, Ponomarjov, Činachov – Firstov.
59:48 gól Fínsko dalo gól!

Je definitívne rozhodnuté! Fínsko vysokým napádaním získalo puk v strednom pásme a z unikajúcej dvojice na prázdnu ruskú bránku tam puk napokon dopravil JUUSO PÄRSSINEN – 4:1!
59:01 A znova je ruská bránka prázdna! Už nie je čo stratiť, Rusko to ešte skúša ďalej.
58:32 gól Fínsko dalo gól!

Fíni sa približujú k zisku bronzovej medaile! V strednom pásme sa dostal k puku kapitán tohto výberu ANTON LUNDELL, pretlačil sa k prázdnej ruskej bránke a puk posiela do siete po druhýkrát v tomto zápase – 3:1!
58:12 dôležité Už sa pokračovalo ďalej a ruská branká zostala prázdna! Pred tu fínskou sa strhol poriadny rozruch, videli sme hneď niekoľko dorážiek, ale puk končí v moci brankára Piiroinena!
58:05 dôležité Po zakázanom uvoľnení súpera si Rusko berie oddychový čas. Uvidíme, či brankár Askarov zostane na striedačke.
58:01 Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny!
57:22 Nasleduje reklamná prestávka.
57:15 Fínsko napokon tú dlhú presilovku nevyužilo na strelenie tretieho gólu. Takto je to všetko ešte otvorené, ale Rusom už ubieha čas veľmi rýchlo.
57:05 Rusko v plnom počte.
56:22 Dlhá fínska presilovka sa pomaly blíži k svojmu koncu. Rusko ju zvláda veľmi dobre, ale vidno, že to stojí naozaj veľa fyzických síl.
55:10 Fíni postupne rozbiehajú svoju kombináciu v útočnom pásme, zatiaľ sa však teraz k strele nik neodhodlal.
54:52 Ďalšie vyhodenie puku cez všetky čiary do bezpečia. Fínsko sa moc v tejto presilovke nikam neponáhľa.
54:16 Rusku sa zatiaľ darí vyhadzovať puk do bezpečia. Hráčov tejto reprezentácie do 20 rokov to však stojí množstvo síl a tie môžu potom v závere tretej tretiny chýbať.
53:25 A toto môže byť rozhodujúci moment zápasu! Fínsko má k dispozícii 4-minútovú presilovku.
53:15 Vylúčenie v tíme Rusko (Vasilij Podkolzin – 2+2 min, nebezpečná hra vysokou hokejkou).
52:22 Rusko kombinovalo v útočnom pásme, žiadne ohrozenie pre fínsku bránku to neznamenalo.
51:24 Nasleduje reklamná prestávka.
50:54 Askarov pokryl ľahké nahodenie puku, ale Rusko ešte bude čeliť vhadzovanie vo svojom obranom pásme.
50:10 Dostávame sa do druhej polovice poslednej tretej tretiny. Fínsko stále vyhráva v súboji o bronz nad Ruskom 2:1!
49:54 Rusko teraz preberá iniciatívu hry a je tu ďalšie zakázané uvoľnenie Fínska.
49:37 Zakázané uvoľnenie Fínska.
48:52 Fíni však po útočnej stránke vedia stále pohroziť. Mäntykivi tečoval nebezpečne vyzerajúci puk, ale Askarov bol v ruskej bránke pozorný.
48:16 Je tu zakázané uvoľnenie Ruska. Presne toto Fínom vyhovuje.
47:35 Nasleduje reklamná prestávka.
46:38 Častejšie sa už teraz darí útočiť Rusom, ale Piiroinen si pripisuje v tomto prípade pohodlný zákrok.
46:10 Postupne sledujeme rýchle útočné výpady na oboch stranách. Tie však nič zaujímavého neprinášajú, čo Fínom určite nevadí.
45:36 Zakrátko sa do útočného pásma dostalo Rusko, ale k ohrozeniu fínskej bránky nedošlo.
44:34 Nebezpečnú teč sme videli z hokejky Nikkanana, ale brankár Askarov predviedol výborné reflexy a puk ihneď pokryl.
43:41 K puku sa dostal Hirvonen, jeho pokus dokázal Askarov pokryť. Fínsko ešte získava buly v útočnom pásme.
42:37 Rusi si musia dávať pozor na rýchle útočné výpady súpera. Fínsko určite nechce zvyšok tretej tretiny len brániť tento svoj tesný náskok.
42:20 Fínsko sa už musí brániť vo svojom obranom pásme. Rusi sa snažia o rýchlu odpoveď.
41:33 Rusko tak bude musieť doťahovať náskok svojho dnešného súpera. Času je k dispozícii ešte dosť, snáď z toho ešte bude poriadna dráma pre nezaujatého diváka.
41:13 gól Fínsko dalo gól!

Výborný vstup fínskej reprezentácie do 20 rokov do tretej tretiny! Fíni otáčajú vývoj stretnutia vo svoj prospech, keď sa výborne rozostavili v útočnom pásme a nahodenie od modrej tečoval do bránky MIKKO PETMAN – 2:1!
Asistencia: Eemil Viro, Samuel Helenius.
40:30 Hra sa musela na malý moment prerušiť. Po zrážke dvoch hráčov padol na ľad dokonca aj jeden z rozhodcov. Všetci sú však v poriadku a môžme pokračovať ďalej.
40:10 Posledná tretia tretina je už v plnom prúde. Spoznáme po nej držiteľa bronzovej medaile?
Obe mužtsvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!
Prostredná tretina tohto stretnutia o bronz je už minulosťou. Aj v nej napokon padol jeden presný zásah, v 26. minúte vyrovnal za Fínsko kapitán Lundell. Po dvoch tretinách tak platí nerozhodný stav 1:1 a o bronze sa bude rozhodovať v tretej tretine a možno ešte uvidíme predĺženie či samostatné nájazdy.

Posledná tretia tretina sa začne približne o 01:20.
39:32 Obe mužstvá hrajú v plnom počte.
39:01 Prebieha posledná minúta druhej tretiny.
38:25 Videli sme rýchle útočné výpady na oboch stranách. Obaja brankári však boli pozorní a puk vyrazili do bezpečia.
37:58 Hra sa teraz musela prerušiť. Viro neštastne narazil tvrdo do mantinelu a pomaly sa za pomoci lekárov dostával na striedačku. No uvidíme, či dnes ešte do hry zaisahne.
37:42 Bolo tu vylúčenie na oboch stranách a tak momentálne sledujeme hru 4 na 4. To ponúkne viacej priestoru na ľade obom celkom.
37:32 Vylúčenie v tíme Rusko (Artěmij Kňazev – 2 min., hrubosť).
37:32 Vylúčenie v tíme Fínsko (Santeri Hatakka – 2 min., hrubosť).
37:10 dôležité Veľký závar pred ruskou bránkou! Hneď niekoľko pukov sa odrazilo k fínskym hokejistom, Hatakka sa potom dostal do zaujímavej streleckej pozície, ale Askarov sa stihol zdvihnúť z ľadu a včas zasiahnúť svojim betónom!
36:31 Ani rýchly fínsky útočný výpad zmenu skóre nepriniesol, Askarov schoval puk vo svojej lapačke.
35:19 Po veľkej chybe fínskeho výberu sa dostalo Rusko do prečíslenia. Bardakov posielal puk na Činachova, jeho následný strelecký pokus obranca Viro tečoval nad bránku.
34:32 Nasleduje reklamná prestávka.
34:03 Stále tak už naozaj dlhšiu dobu sledujeme len súboje o puk po rohoch mantinelu. Dúfajme, že sa to čoskoro zmení.
33:16 Dlhšiu dobu sú teda obaja brankári bez práce. Uvidíme, čo nám ešte ponúkne zvyšok druhej tretiny a či sa v nej dočkáme prípadného ďalšieho presného zásahu.
32:42 Nepresné zakončenia na oboch stranách zmenu skóre neprinesú. Momentálne sa nič zaujímavého na ľadovej ploche nedeje.
31:28 V krátkom slede musel fínsky brankár zasahovať znova, poradil si však úspešne. Rusko zostáva pri puku a momentálne si vytvára tlak.
30:49 Afanasjev si pekne prešiel z modrej čiare do veľmi dobrej streleckej pozície, ale jeho pokus dokázal Piiroinen udržať vo svojej výstroji.
30:10 Sme v druhej polovici prostrednej tretiny. Fínsku sa podarilo vyrovnať na 1:1, dráma v boji o bronz pokračuje ďalej!
29:33 Na pozore sa už musel mať ruský brankár, ale tentokrát ho autor vyrovnávajúceho gólu Lundell neprekonal, Askarov včas vytasil svoj betón.
28:44 Už naozaj dlhšiu dobu je to bez streleckého pokusu na jednú či druhú bránku. Snáď sa to čoskoro zmení.
28:01 Je tu zakázané uvoľnenie Fínska. Hra sa tak ešte dostane späť pred brankára Piiroinena, ktorý v druhej tretine ničomu vážnemu zatiaľ nečelil.
27:33 Fínsko sa usadilo v útočnom pásme, ale zatiaľ sa k strele nedostalo. Rusko musí však byť v neustálom pozore.
26:42 Momentálne sa hra rýchlo prelieva z jednej strany na druhú, ale je to bez zakončenia na bránku.
25:35 Gólové hody to zatiaľ nie sú, ale čo nie je to môže byť. Oba celky sa budú určite snažiť hrať aktívne, ide predsa o veľa.
25:05 gól Fínsko dalo gól!

Je vyrovnané! Fínsko vstúpilo do druhej tretiny ubránenou oslabovkou a po nej bolo jednoznačne aktívnejšie, čoho odmena je prvý strelený gól v tomto súboji o bronz! ANTON LUNDELL ako správny kapitán nakopol svoj tím vyrovnávajúcim gólom, keď dokázal šikovne tečovať Niemeläove nahodenie od modrej čiary do siete – 1:1!
Asistencie Topi Niemelä.
24:31 Po rýchlm prechode do útočného pásma sa o strelu pokúsil Afanasjev, ale tá na bránku súpera po dobrom zásahu obrany neprešla.
23:46 Na prvý zaujímavejší strelecký pokus v druhej tretine zatiaľ čakáme. Fínsko sa snaží hrať aktívne smerom dopredu a docieliť tak vyrovnanie skóre.
23:15 Po ubránenej oslabovke sa Fínsko snaží hrať veľmi aktívne, ale tvrdý boj v útočnom pásme zvláda lepšie súper.
22:35 Veľmi dôležité chvíle hneď v úvode druhej tretiny Fínsko zvládlo. Rusi zahrali presilovky veľmi zle, Piiroinena výraznejšie neohrozili.
22:15 Fínsko v plnom počte.
22:10 Ruská presilovka sa už čoskoro skončí. Fínsko sa bránilo úspešne a napokon by už gól v početnej výhode nemalo inkasovať.
21:26 Neúspešné zakončenie od Ruska a puk sa dostáva do stredného pásma.
21:10 Zatiaľ sa však Fínsko bráni úpsešne, Rusko sa ešte poriadne nedostalo pred súperovu bránku.
20:25 Je tu prvá presilova v tomto zápase a tá patrí Rusku. Ideálna príležitosť na navýšenie vedenia, Fínov tak čakajú ťažké chvíle.
20:15 Vylúčenie v tíme Fínsko (Ville Heinola – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
20:10 Prostredná tretina tohto súboja o bronz je už v plnom prúde. Do útočného pásma po buly ihneď vyrazilo Fínsko.
Obe mužtsvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!
Úvodná tretina súboja o bronz je minulosťou. Napokon sme v nej videli jeden presný zásah, v 7. minúte otvoril skóre stretnutia Safonov a Rusko tak vyhráva nad Ruskom po prvej tretine 1:0! Práve Rusko začalo zápas veľmi dobre, bolo útočnejšie a po veľkom tlaku aj zaslúžene skórovalo. Následne v druhej polovici prvej tretiny už bolo aktívnejšie Fínsko, ale skórovať sa mu nepodarilo.

Určite je tak všetko stále otvorené, druhá tretina sa začne približne o 00:29.
19:01 Prebieha posledná minúta prvej tretiny tohto súboja o bronz.
18:10 Krátko pred koncom prvej tretiny sa Rusi snažia ešte zaútočiť, ale stred pásma obsadilo Fínsko a už skúša napádať túto rozohrávku súpera.
17:26 dôležité Rusko zachránil brankár a následne aj konštrukcia bránky! Po rýchlom útočnom výpade sa dostal do zakončenia Mäntykiviho, jeho pokus brankár Askarov tečoval lapačkou do tyčky!
17:15 Fínsko by určite rado do prestávky vyrovnalo. Rusi sa po zisku puku nikam neponáľajú.
16:53 Už dlhšiu dobu sme však žiadny zaujímavejší moment nevideli, Rusko si tak stále drží najtesnejšie možné vedenie o jeden gól.
16:17 Svoju robotu v defenzíve zvládol Čajka a snaží sa už rozohrať puk na svojich spoluhráčov v útoku.
15:34 Rusko teraz veľmi dobre napáda rozohrávku svojho dnešného súpera. Dá sa však povedať, že momentálne sledujeme veľkú aktivitu Fínska.
15:15 Ofsajd fínskeho výberu do 20 rokov. Vhadzovať sa bude v strednom pásme, čo Rusom vyhovuje.
14:53 Fínsko už teraz dokonca prestrielalo svojho súpera, ale podstatný moment zo strany tohto tímu stále chýba a to je strelený gól.
14:25 Postupne Fínsko výrazne ožíva a začína robiť súperovi problémy. Dostávame sa do záverečnej časti prvej tretiny, padne do prestávky ďalší gól?
13:52 dôležité Z tohto mohol padnúť gól do ruskej bránky, ale nestalo sa tak! Fíni sa dostali do prečíslenia, po nahodení puku na bránku sa snažil reagovať Mäntykivi, ale Askarov včas zasiahol a puku nedovolil sa dostať cez bránkovú čiaru až do siete!
13:38 Čoraz viac sa však na pozore musí mať aj Askarov. Proti strele od Kokkonena však dokázal zasiahnúť a stále si tak drží čisté konto.
13:10 dôležité Gól mal teraz na hokejke Amirov! Ten zostal sám pred brankárom Piiroinenom a snažil sa tečovať puk pomedzi jeho betóny, ale ten napokon len tesne preletel okolo tyčky fínskej bránky!
12:22 Rusko bolo vytlačeného do vlastného pásma, puk však stále drží tento celok na svojich hokejkách.
11:43 Opäť sme mohli sledovať menší nápor ruského výberu, ale to neviedlo ani k zakončeniu na Piiroinena.
11:01 dôležité Vôbec prvýkrát v tomto zápase musel výraznejšie zasahovať brankár Askarov! Pärssinen sa nadvakrát dostal do zakončenia, ale lapačka ruského brankára bola pripravená.
10:53 Po strelenom ruskom góle čakáme na ďalšie zaujímavé momenty. Tie však nepruchádzajú, hra sa často prerušuje. Verme, že prvá tretina ešte niečo pekné ponúkne.
10:18 Fínsko sa po dlhšej pazue pokúsilo o útočný výpad, ale ten zastavuje ofsajd. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.
10:01 Dostávame sa do druhej polovice prvej tretiny. Rusko malo tú prvú polovicu jasne vo svojej réžii.
09:48 dôležité Strely na bránku 0:8! Aj tento ukazovateľ tak jasne deklaruje to, kto v úvode zápasu dominuje.
09:22 Konečne sa poriadne do útočného pásma dostalo aj Fínsko, ale ruská obrana je pozorná a súpera ešte do priamho zakončenia na bránku nepustila.
08:55 Fínsko pod tlakom posiela puk len na zakázané uvoľnenie. Askarov v ruskej bránke sa zatiaľ poriadne nudí, čo mu určite nijak neprekáža.
08:11 Znova sa však k puku dostáva Rusko a v obranom pásme Fínska roztáča kolotoč. No uvidíme, ako sa toto stretnutie o bronz bude ďalej vyvíjať.
07:45 Prvá tretina po krátkej pauze pokračuje ďalej. Na rade je teraz Fínsko, ktoré musí doťahovať náskok svojho dnešného súpera.
07:10 Nasleduje reklamná prestávka.
06:03 gól Rusko dalo gól!

Ale asi minútu na to sa predsa len zrodil otvárací gól tohto súboja o bronz! Zaslúžene ide do vedenia Rusko, ktoré tak zúročilo svoj veľký tlak a momentálne je v lepšej pozícii. Fínska obrana nezvládla situáciu pred svojou bránkou, Groševov pokus vyrazil brankár len pred seba a nepokrytý ILJA SAFONOV dotlačil puk za Piiroinenov chrbát – 0:1!
Asistencie: Maxim Grošev.
05:03 dôležité Veľká šanca pre Rusko! Afanasjev nahadzoval puk pred fínsku bránku, obranca Viro sa snažil puk tečovať do bezpeča a ten následne trafil tyčku! Účel to teda splnilo, ale veľa nechýbalo a Fínsko mohlo prehrávať.
04:38 Toto je už naozaj drvivý tlak ruského výberu. Fínsko sa však bráni úspešne, ale na takto pasívnu hru môže čoskoro doplatiť.
04:15 Verme, že podobne zaujímavé momenty budú len pribúdať. Rusko je teda stále v úvode zápasu aktívnejšie, chce nechať zabudnúť na tú vysokú semifinálovú prehru s Kanadou.
03:30 dôležité Je tu prvý zaujímavý moment tohto stretnutia! Po výbornej kombinácii sa k puku dostal Činachov a následne sa dostal a do zakončenia, ale Piiroinen bol pozorný a v nádejnej pozícii súpera vychytal!
03:16 Pokus o rýchly prechod späť do útočného pásma Rusku nevyšiel, po zakázanom uvoľnení sa hra presťahuje pred brankára Askarova, ktorý zatiaľ čaká na svoj prvý zákrok.
02:43 Aj naďalej sledujeme tlak ruskej reprezentácie do 20 rokov. Fínsko sa teda v úvodných minútach tohto súboja o bronz musí len brániť.
02:05 O ďalší strelecký pokus smerom na fínsku bránku sa postaral Čajka. Jeho tvrdá strela od modrej zamestnala Piiroinena, ale ten puk za svoj chrbát nepustil.
01:35 Rusko sa teraz usadilo v útočnom pásme a pokúša sa vyslať ďalší pokus na súperovho brankára. Zatiaľ všetko fínska defenzíva zvláda s prehľadom.
00:52 Od modrej čiary nahadzoval puk na fínskeho brankára Kirsanov, ale nebola to žiadna nebezpečná situácia.
00:10 Prvá tretina súboja o bronz je v plnom prúde. Fínsko hrá v modrých dresoch a Rusko v bielych. Verme, že to bude ten pravý hokejový súboj!
Obe mužtsvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na ľadovej ploche, prvá tretina sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!
Prajem príjemný neskorý športový večer! Tohtoročný svetový šampionát hráčov do 20 rokov práve v nasledujúcich hodinách dopíše svoje dve posledné kapitoly. Tou prvou je súboj o tretie miesto a následne tou druhou bude samotné finále.

Kto získa bronzové medaile? Rusko minulý tok po prehratom finále získalo striebro a Fínsko v boji o bronz podľahlo Švédsku. Uvidíme, ako to teda dopadne, zatiaľ si prezrite zostavy oboch celkov a tesne pred úvodným buly sa znova prihlásime.

Rozhodca: Michael Campbell, Kyle Kowalski – Maxime Chaput, Ben O'Quinn
Vítam všetkých priaznivcov hokeja pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia reprezentačné mužstvá do 20 rokov a to Fínska a Ruska. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 23:30.

Hokejový šampionát hráčov do 20 rokov už vrcholí. Po semifinálových zápasoch sme spoznali dvojice, ktoré zabojujú o titul a tretie miesto. Súboj o bronz medzi sebou zvedú Fínsko a Rusko.

Fínsko zvládlo základnú skupinu výborne, keď získalo 9 bodov a prehralo len v poslednom zápase s Kanadou a to pomerne vysoko 4:1. Následne sa Fínsko stretlo vo štvrťfinále so Švédskom a toto derby prinieslo veľmi napínavý zápas. Švédi vyhrávali 2:0, ale Fínsko sa nezvdalo, bojovalo ďalej a napokon zvíťazilo 3:2, keď tretí gól padol len menej ako 30 sekúnd pred koncom tretej tretiny. Semifinálové stretnutie proti USA bolo rovnako divoké. Fínsko znova prehrávalo o dva góly (1:3), ale dokázalo vyrovnať. Rozhodujúci moment prišiel znova krátko pred koncom tretej tretiny, ale to už skórovalo USA a tak si Fínsko zahrá o bronz.

Rusko ako minuloročný finalista a držiteľ striebornej medaile až na jedno zaváhanie rovnako zvládol základnú skupinu úspešne. Rusko získalo 8 bodov, prehralo len prekvapivo s Českom a Švédov zdolalo po predĺžení. Vo štvrťfinále sa Rusku do cesty postavilo Nemecko a favorit bol jasný. Napokon to však bolo veľké trápenie a Rusko zvíťazilo len 2:1. Na semifnálové stretnutie s Kanadou muselo Rusko veľmi rýchlo zabudnúť. Kanada zničila Rusko vysoko 5:0 a to určite na nálade pred týmto zápasom nijak nepridalo.

Takéto zápasy nemajú favoritov. Kto sa bude radovať z bronzu? Sledujte náš online prenos!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 23:30.