Dukla Trenčín HK Dukla Michalovce ONLINE dnes play-off

11. 4. 2021 |

Dukla Trenčín dnes doma privíta HK Dukla Michalovce. Sledujte 6. zápas štvrťfinále ONLINE od 18:00 hod.

Hráči HK Dukla Michalovce a HK Dukla Trenčín. FOTO: TASR.

Domáci budú chcieť nadviazať na posledný duel z Michaloviec, kde vyhrali 3:1 a znížili tak stav série na 2:3. Domáci mohli mať ideálny vstup do zápasu, ale Šoltés v 2. minúte nedotiahol nádejnú akciu do želaného konca.

Hostia síce v 7. minúte nevyužili presilovku, ale v 10. už išli do vedenia. Berisha pohotovou strelou zúročil prihrávku Reddicka. Prvá tretina priniesla viacero vylúčených, ale tímy si dávali pozor na defenzívu.

Domáci odišli do kabín spokojnejší, keďže typickým "gólom do šatne" 25 sekúnd pred koncom 1. tretiny vyrovnali na 1:1. Postaral sa o to obranca Mudrák, ktorý počas hry štyroch proti štyrom uspel v ofenzívnom výpade.

Mudrák sa dostal do sľubnej šance aj v úvode 2. tretiny, ale tentoraz už Karjalainena neprekonal. Od 27. minúty hostia opäť viedli, keď Ackeredovu strelu tečoval Reddick - 1:2. Domáci hráči následne pridali na ofenzívnej aktivite. Do sľubných šancí sa dostali Bartánus, Takáč aj Suja, ale neuspeli.

Tretia tretina bola o snahe domácich prekvapiť defenzívu Trenčína, ale tá bola veľkou prekážkou. Michalovčania mali problém dostať sa do výrazných príležitostí, naopak Trenčania hrozili z brejkov.

Dôležitý gól na 1:3 strelil v 56. minúte obranca Rajnoha, keď využil veľa priestoru od obrany domácich a prekonal Tomeka. Domáci následne skúsili hru so šiestimi hráčmi, dostali sa aj k presilovke, ale bez želaného výsledku.

Dukla Trenčín
1 : 2
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
HK Dukla Ingema Michalovce

Góly a asistencie: 25. Beták (Paukovček, Valach) – 56. Bartánus (Southorn), 66. Bartánus (Ťavoda). Rozhodca: Baluška, Orolín – Kacej, Synek.
Dukla Trenčín: Karjalainen – Lemcke, Ackered, Bokroš, Starosta, Rajnoha, Jalasvaara, Urban – Berisha, Reddick, Kettunen – Kukuča, Rehuš, Okuliar – Valach, Paukovček, Beták – Sádecký, Švec, Sojčík – Krajč
HK Dukla Ingema Michalovce: Škorvánek – Mudrák, Mihálik, McCormack, Ťavoda, Louis, Southorn, Šedivý – Korhonen, Lalancette, Erkinjuntti – Regenda, Galamboš, Bartánus – Šoltés, Suja, Takáč – Török, Lehtonen, Mašlonka – Lačný
65:38 gól Dukla Michalovce dala gól!
Je rozhodnuté, strela Ťavodu od modrej prepadla Karjalainenovi do bránkoviska, kde bol prvý dôrazný MAREK BARTÁNUS a rozhodol zápas aj celú sériu.
Asistencia: Ján Ťavoda
55:39 gól Dukla Michalovce dala gól!
Michalovce vyhrali buly a konečne sa im podarilo vytvoriť priestor pre obrancu. Southornovo nahodenie karjalainen neudržal a spred bránkoviska uspel v dorážke MAREK BARTÁNUS.
Asistencia: Jordon Southorn
24:46 gól Trenčín dal gól!
Valach začal gólovú akciu prienikom po pravej strane, prihral do ohňa, kde Beták s Paukovčekom puk dorážali pri žŕdke a Škorvánek ho betónom nedokázal udržať. Do bránky ho zrejme dostal ŠIMON BETÁK, pre ktorého by to bol prvý extraligový gól.
Asistencie: Lukáš Paukovček, Marek Valach