Dukla Michalovce Slovan Bratislava ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes

8. 1. 2021 |

Dukla Michalovce, HC Slovan Bratislava, online prenos, Tipos extraliga, 2021, dnes, hokej, live. Dukla Michalovce dnes doma privíta HC Slovan Bratislava. Ako súboj dopadne môžete sledovať ONLINE od 17:30 hod.

Hráči Dukly Michalovce v súboji s HC Slovan Bratislava. FOTO TASR.

Dukla Michalovce, HC Slovan Bratislava, online prenos, Tipos extraliga, 2021, dnes, hokej, live. Domáci tím dnes hostí lídra tabušky z Bratislavy. Michalovce však budú chceiť nadviazať na posledný triumf nad Popradom 4:0 a Miškovcom 3:0.

Michalovčania od úvodu kráčali k natiahnutiu svojej bodovacej série na päť duelov. V samom úvode mieril Hickmott do žŕdky a brankár DVTK Kiss si poradil aj s pokusmi Southorna so Šoltésom.

V dvanástej minúte bola ale prikrátky na strelu domáceho kapitána Vladimíra Mihálika. Hostia kontrovali Flickom, ktorý v brejku dvoch na jedného mieril iba do Tomeka a vyrovnať sa im nepodarilo ani v minútovej presilovke o dvoch hráčov.

Ako sa využívajú presilovky im ukázali Michalovčania v úvode druhej tretiny, keď putoval na trestnú lavicu Kevin Wehrs. Jeho faul po dvadsiatich sekundách potrestal druhým gólom Jordan Hickmott. Znížiť mohli Galanisz s Andersonom, prvý ale v dobrej pozícii minul bránu a druhý mieril do Tomekovho betónu.

V 38. minúte zvonila žŕdka po strele Osterberga aj na michalovskej bránke, hostia nedokázali skórovať ani pri následne presilovke po faule Takáča.

Aj v tretej časti sa hralo podľa nôt domácich, ktorí naďalej  kontrolovali priebeh hry. V 47. minúte získali hostia po faule Regendu možnosť štvrtej presilovej hry, paradoxne však mohli inkasovať, v brejku dvoch na jedného ale Takáč nemieril presne.

Hostia svoju nemohúcnosť ukázali aj pri ďalšej presilovke po vylúčení Southorna, v ktorej si nevypracovali ani jednu gólovú šancu.

Domáci sa už dopredu príliš nehrnuli. Uspokojili sa s tesným dvojgólovým náskokom, ktorý ubránili aj počas dvojminútovej power-play Miškovca. Definitívnu bodku za duelom dal v posledných sekundách gólom do prázdnej bránky Jordon Southorn.

HK Dukla Ingema Michalovce
2 : 1
(0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
[ po s.n. 1 : 0 ]
HC Slovan Bratislava

Góly a asistencie: 28. Zekucia (Hickmott, Török), rozh. náj. Galamboš – 34. Kytnár. Rozhodca: Mullner, Šefčík – Hercog, Beniač – Gajan st.. Diváci: Bez divákov.
HK Dukla Ingema Michalovce: Tomek (Glosár) – Southorn, Mihalik, Ťavoda, McCormack, Kolusz, Zekucia, Mudrák, Mašlonka – Korhonen, Lalancette, Šoltés – Takáč, Suja, Bartánus – Regenda, Hickmott, Erkinjuntti – Török, Galamboš, Chalupa
HC Slovan Bratislava: Parks (Noskovič) – Sersen, Bačik, Meszároš, Štajnoch, Ališauskas, Valach, Maier, Beňo – O'Donnell, Urbánek, Gašpar – Jendek, Kytnár, Šišovský – Rapáč, Bortňák, Kundrik – J. Uram, Lačný, Lepskii
gól V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Dukla Ingema Michalovce.
Autorom víťazného gólu je PETER GALAMBOŠ.
33:39 gól Slovan Bratislava dal gól!
Presilovka využitá! Veľká smola, keď sa už zdalo, že domáci zneškodnili prihrávku Kytnára na Ališauskasa. Puk sa bohužiaľ odrazil späť k odosielateľovi prihrávky a MILAN KYTNÁR prekonáva Tomeka, ktorý sa nestačil presunúť k ľavej tyčke.
27:15 gól Dukla Michalovce dala gól!
Akoby nás domáci hokejisti počuli! A bolo to pritom také jednoduché. Usadenie v útoku, prihrávka na ľavý kruh a ALEXANDER ZEKUCIA ako posledný hráč od modrej čiare prepálil strelou švihom všetko, čo mu stálo v ceste!

Asistencie: Jordan Hickmott, Tomáš Török.