Detva HC Slovan Bratislava ONLINE dnes Tipos extraliga 2020

20. 11. 2020 |

Detva, HC Slovan Bratislava, online prenos, dnes, Tipos extraliga, hokej. Detva dnes na svojom ľade prvíta hokejistov HC Slovan Bratislava. Ako tento súboj dopadne, môžete sledovať ONLINE od 18:00 hod.

Hokejisti HC Slovan Bratislava. FOTO TASR.

Detva, HC Slovan Bratislava, online prenos, dnes, Tipos extraliga, hokej. HC Slovan Bratislava prichádza do Detvy v solídnej forme. Z posledných piatich zápasov vyhral totiž štyri. Naposledy doma DVTK Miškovec 6:3.

Slovan sa ujal vedenia už  2. minúte, keď Ranford potrestal vylúčenie Wehrsa. Brankárovi hostí Rajnovi dobre clonil Harris. Už o pár sekúnd po góle nasledovala druhá presilovka "belasých", no trvala len minútu, keďže fauloval aj Urbánek, následne i Štajnoch a tak mali hostia početnú výhodu 5 proti 3.

Tú síce nevyužili, no ďalšiu o jedného hráča v 8. minúte už áno. Prudkou strelou sa presadil Wehrs - 1:1. V 11. minúte predviedol peknú individuálnu akciu Studenič, ale na Rajnu nevyzrel. Záver tretiny patril domácim, ktorí zásluhou presnej strely O'Donnella a presilovkového gólu Harrisa zvýšili na 3:1.

Krátko po zmene strán zužitkovali aj ďalšiu početnú výhodu. Lee vystrelil od modrej a Studenič šikovným tečom vyhnal Rajnu z bránky. Na jeho miesto sa postavil B. Kiss.

Hráčom Miškovca sa podarilo znížiť v 26. minúte, keď sa strelou z pravého kruhu presadil Láda a chvíľu na to mohol byť rozdiel už len jednogólový, no Rokalyho samostatný nájazd zneškodnil Durný.

Zápas pokračoval vo vysokom tempe aj v ďalších minútach, hra sa prelievala zo strany na stranu a obaja brankári boli neustále v permanencii. Viac práce mal B. Kiss, ktorý predviedol dobré zákroky pri šanciach Petráša a Ranforda.

V 35. minúte išiel sám na bránku Studenič, ale pri blafáku mu preskočil puk hokejku. Dve minúty pred koncom tretiny hostia znížili, keď sa pri hre 4 na 4 presadil tvrdou strelou z ľavého kruhu Rauhauser - 4:3. Slovan však odpovedal z následnej presilovky, gól Harrisa potvrdilo aj video.

Slovan si zahral v úvode tretieho dejstva ďalšie dve presilovky, ale nedokázali ich premeniť na góly. V 47. minúte mohol znížiť Vas, no Durný si s jeho prudkou strelou na dvakrát poradil. Miškovec stupňoval tlak, ale nedokázal si vypracovať čisté šance.

V 54. minúte definitívne rozhodol o triumfe domácich Ranford, ktorý tečoval do bránky strelu Ališauskasa - 6:3. Hostia si následne zobrali oddychový čas, no v zostávajúcich minútach už s výsledkom nič nespravili.

HC 07 WPC Koliba Detva
1 : 3
(0:1, 0:0, 1:2)
HC Slovan Bratislava

Góly a asistencie: 44. Cox (Čacho) – 13. Gašpar (O'Donnell), 41. O'Donnell (Bačik, Štajnoch), 60. O'Donnell (Sersen). Rozhodca: Stano, Korba – Frimmel, Gegáň.
HC 07 WPC Koliba Detva: Sholl (Petrík) – Korím, Turan, Lalík, Rymsha, Jendroľ, Gachulinec, Fekiač F., Rais – Klíma T., Fekiač V., Askarov – Cox, Čacho, Charbonneau – Ľupták, Halama, Nauš – Sýkora, Downing, Ščurko
HC Slovan Bratislava: Durný (Beke) – Sersen, Ališauskas, Bačik, Štajnoch, Lee, Valach, Maier, Beňo – Urbánek, Harris, Rapáč B. – Ranford, Bortňák, Studenič – Gašpar, Zigo, O'Donnell – Kundrik, Petráš S., Jendek
časová značka Koniec zápasu.
59:55 gól Slovan Bratislava dal gól!
BRENDAN O'DONNELL vyšiel z trestnej lavice, okamžite dostal presnú prihrávku a z ľavej strany mieril presne do prázdnej bránky Detvy! Asistencie: Michal Sersen.
59:46 Hostia v plnom počte.
59:40 dôležité Obrovská šanca hostí, Gašpar v jasnej pozícii minul prázdnu bránku Detvy!
59:20 dôležité Detva sa snažila o rýchlu kombináciu, ktorá však nebola presná. Sholl však už mieri na striedačku svojho tímu!
59:01 Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.
58:55 Puk je za bránkou Detvy.
58:39 Oddychový čas domácich.
58:39 dôležité Závar pred bránkou Slovana, Durný však bol pozorný a dokázal puk skryť do svojej lapačky!
58:10 Slovan sa na chvíľu oslobodzuje, Urbánek posiela puk až ku Shollovi.
58:01 Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.
57:46 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (O'Donnell – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
57:30 O'Donnell trafil zblízka Ščurka pukom a azda aj hokejkou do tváre, domáci budú hrať presilovú hru.
57:11 Hra sa prelieva zo strany na stranu, domáci už musia vrhnúť všetky svoje sily do útoku.
56:45 Studenič tvrdo narazil brániaceho Turana na mantinel, Slovan môže ísť dopredu.
56:43 Marián Studenič nabral poriadnu rýchlosť, napokon však volil len prihrávku na Ranforda.
55:52 Domáci v plnom počte.
55:45 Detva sa však výborne bráni, Lalik príkladne zabojoval a posiela puk cez všetky čiary.
55:15 Slovan strieda a posiela na ľad čerstvé sily.
55:01 Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.
54:44 Tentoraz však výborná kombinácia Bratislavčanov, O'Donnell z pravej strany Sholla neprekonal.
54:30 Detva sa v úvode presilovky súpera výborne bráni.
54:10 Slovan krátko po buly stráca útočné pásmo.
53:52 Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Klíma Tomáš – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
53:23 O'Donnell sa strelou pomedzi nohy brániaceho Rymshu snažil prekvapiť Sholla, no tentoraz sa mu to nepodarilo.
52:55 Durný trošku zariskoval pri zadnom mantineli, puk však napokon predsa len putuje do stredného pásma.
52:09 Korím veľmi nepríjemne narazil na bočnú hranu plexiskla, verme, že naozaj bude v poriadku, pretože podľa opakovaného záberu to vyzeralo veľmi nepríjemne.
51:44 Na ľade ostáva ležať domáci Karol Korím, ktorý sa veľmi ťažko zbiera z ľadu. Následne mieri priamo do útrob štadióna, verme, že bude v poriadku.
51:23 Menšia chyba pri striedaní Detvy, Slovan ju však nedokázal využiť.
50:49 Gachulinec z priestoru medzikružia skúsil strelu, hoci bol tiesnený dvojicou hráčov, Durný však nemal s jeho zakončením žiadny problém.
50:01 Máme za sebou polovicu tretej tretiny, pod Poľanou Detva prehráva so Slovanom Bratislava 1:2.
49:11 Slovan pochopil, že najlepšia obrana je útok a drží puk čo najďalej od svojej bránky.
48:50 Šikovná strela Tomáša Ziga z ľavej strany sa síce dostala za bránkovú čiaru, ale bolo to až po prerušení hry z hokejky Mariána Studeniča. Vhadzovať sa bude po pravej ruke domáceho gólmana.
48:00 Zápas má však aj v tretej tretine fantastické tempo a je veľká škoda, že takéto divadlo nemôžu sledovať fanúšikovia priamo z tribún.
47:44 Z ľavej strany sa do zakončenia dostal Harris, Sholl znovu výborne podržal svoj tím.
47:11 Vhadzovanie po ľavej ruke Romana Durného.
46:50 Ďalšia výborná strela v podaní hostí, Jendekovo zakončenie si však cestu do bránky nenašlo.
46:31 Fekiač našiel prihrávkou Tomáša Klímu, ktorý okamžite strelou preveril lapačku Romana Durného.
46:09 V týchto sekundách kombinuje v útoku Slovan, ale nie je úspešný.
45:45 Ranford nahodil puk na bránku Detvy, Sholl ho skryl do svojej lapačky pred dobiedzajúcim Thomasom Shollom.
45:01 Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Detva prehráva na domácom ľade so Slovanom Bratislava 1:2.
44:54 Downingovu strelu kryl Roman Durný, obrana Slovana má plné ruky práce.
44:10 Detva sa v týchto sekundách mohutne zahryzla do súpera a snaží sa zo všetkých síl o vyrovnanie.
43:39 gól Detva dala gól!
Čacho našiel výbornou prihrávkou pred Durným TREVORA COXA, ktorý si bravúrne vychutnal brankára Slovana a dáva kontaktný gól! Asistencia: Viliam Čacho.
43:14 Cox našiel prihrávkou Lalika, ktorý však trafil len spodnú konštrukciu bránky hostí z vonkajšej strany.
42:23 Detvania zvádzajú tvrdé súboje pri mantineli v útočnom pásme, Durný však nemusel zasahovať.
41:39 Domáci kouč Ernest Bokroš musí teda zmeniť taktické plány do tretej tretiny prakticky okamžite po jej začiatku.
40:59 gól Slovan Bratislava dal gól!
BRANDON O'DONNELL dostal výborný puk na ľavú stranu, dostal sa cez Rymshu a fantastickou strelou trafil absolútne presne pravý vinkel Shollovej bránky! Asistencie: Patrik Bačik, Martin Štajnoch.
40:49 Druhá formácia Detvy v útoku, Coxova prihrávka na Charbonneaua bola nepresná.
40:22 Krátko po buly však ide dopredu Slovan zásluhou Mariána Studeniča.
40:01 Úvodné buly tretej tretiny v prospech Detvy.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine Slovan Bratislava stále vedie pod Poľanou nad Detvou 1:0. Tretia tretina sa začne približne o 19:44.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:20 Raisov nahodený puk do siete neprešiel, Slovan sa okamžite snaží ísť dopredu.
39:01 Začala sa posledná minúta druhej tretiny, Nauš si niečo vysvetľoval s Bačikom, bitka a ani vylúčenie to však nebude.
38:33 Detva je nasťahovaná v útočnom pásme, ale Durný nemusel riešiť žiadny vážnejší problém.
38:01 Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.
37:23 Domáci hráči operujú v útočnom pásme, Slovan sa bráni aj za cenu zakázaného uvoľnenia.
36:36 Slovan odpovedá na útoky Detvy rovnakou mincou, o puk sa vedú ťažké boje za bránkou Thomasa Sholla.
35:55 dôležité Výborná akcia Mariána Studeniča, ktorý si našiel priestor na ľavej strane, jeho strelu ale Sholl chytá!
35:32 Detva bola v posledných minútach mimoriadne aktívna, domáci sa zo všetkých síl snažia o vyrovnanie.
35:01 Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, Slovan Bratislava stále vyhráva v Detve rozdielom jediného gólu.
34:49 Tomáš Klíma dokázal opäť výborne vystreliť z pravej strany, Durný bol pripravený.
34:09 Ďalšia strela v podaní Detvy, Johathan Charbonneau však minul bránku Romana Durného.
33:42 Štajnoch po dlhých sekundách poslal puk od útočného pásma a Slovan si môže vydýchnuť.
33:02 Detva stále v nápore, delovka Halama od modrej čiary však neprešla do Durného siete.
32:33 Strela Matúša Raisa z ľavej strany bola zblokovaná jedným z hráčov hostí, Detva však pokračuje v kombinácii v útočnom pásme.
31:55 Hra sa nám v týchto momentoch prelieva zo strany na stranu a rozhodne to dnes nie je hokejová nuda.
31:23 Výborná strela Tomáša Klímu, Durný si však dal pozor a znovu podržal svoj tím.
30:55 Lalik mal problémy s rozohrávkou vo vlastnom pásme, napokon náročnú pozíciu aj s pomocou spoluhráčov zvládol.
30:09 dôležité Veľká šanca Slovana, Maier však v zakončení recept na pozorného Sholla nenašiel a následne vzniká pred domácou bránkou ďalšia šarvátka!
30:01 V polovici zápasu Detva stále prehráva so Slovanom 0:1.
29:50 dôležité Obrovská šanca Detvy! Ľupták výbornou prihrávkou našiel Ladislava Ščurka, ktorý sa rútil do úniku, ale jeho strelu Durný pohotovo vyrazil svojou vyrážačkou!
29:38 Hostia kombinujú v útočnom pásme, ale Sholl nemusel zasahovať.
29:03 Druhá tretina má však veľmi slušné tempo z oboch strán, Slovan je však v ofenzívne trošku nebezpečnejší.
28:22 Detva v týchto momentoch kombinuje v útočnom pásme, no po zásahu Bačika mieri von z ľadovej plochy.
27:54 dôležité Askarov nabral na ľavej strane rýchlosť a ušiel Ališauskasovi, no s jeho zakončením si Durný poradil a podržal svoj tím!
27:20 Rapáč dostal zrejme pukom do tváre a s bolestivou grimasou mieri na striedačku. Následne puk končí v moci Sholla po Beňovom nastrelení puku.
26:55 Rymsha zaváhal, no Jakub Urbánek sa do šance nedostal, pretože sa ocitol v postavení mimo hru.
26:12 Slovan je však dnes skutočne výborný v pozičnom pohľade na hru, výborne vykrýva a stredné pásmo a rovnako výborne napáda rozohrávku súpera.
25:34 Slovan znovu kombinuje v útočnom pásme, formácia so Zigom, Gašparom a O'Donnellom si dokáže vytvoriť slušný tlak.
25:01 Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, Detva na domácom ľade stále prehráva so Slovanom Bratislava 0:1.
24:33 Ďalšia strela hostí, so zakončením Ranforda si však Sholl poradil bez akýchkoľvek problémov.
24:14 Domáci hokejisti výrazne zlepšili pohyb oproti prvej tretine, i tak to však zatiaľ na Slovan nestačí.
23:58 Trevor Cox sa šikovne dostal do útočného pásma, prihrávkou pred Durného však Čacha nenašiel.
23:23 Lalik nahadzoval puk na bránku Romana Durného, napokon ju však minul a dopredu pôjdu hráči z hlavného mesta.
23:11 Ku strele sa tentoraz dostal domáci Ladislav Ščurko, jeho zakončenie však bolo tečované na ochrannú sieť nad Durného bránkou.
22:48 Slovan výborne prehusťuje stredné pásmo, domáci majú veľký problém s prechodom do útoku.
22:18 dôležité Veľká šanca Slovana a v nej Tomáš Zigo, no jeho zakončenie bolo pred Shollom zblokované!
21:54 Útočná akcia Detvy zastavená pre postavenie mimo hru, vhadzovať sa bude v strednom pásme, bližšie k bránke Romana Durného.
21:14 Zakázané uvoľnenie domáceho tímu, vhadzovať sa bude pred Thomasom Shollom.
21:01 Druhý útok Detvy sa snažil presadiť v ofenzíve, Čacha si však postrážil Ališauskas.
20:33 Hostia hneď v úvode pohrozili strelou, Sholl bol pripravený.
20:01 Úvodné buly druhej tretiny v prospech Slovana Bratislava.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Štart druhej tretiny sa trošku posúva, opravuje sa mantinel za bránkou Romana Durného.
Po prvej tretine Detva prehráva na domácom ľade so Slovanom Bratislava 0:1. Druhá tretina sa začne približne o 18:53.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:30 Martin Štajnoch dvakrát v krátkom slede nahodil puk na Shollovu bránku, ani jeden puk si však cestu do siete nenašiel.
19:01 Začala sa posledná minúta prvej tretiny.
18:45 Downing sa oprel do strely, Durný puk vyrazil, no Ščurko sa ku dorážke nedostal.
18:32 Slovan je skutočne pri chuti, domáca obrana má plné ruky a nohy práce.
18:01 Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny, Slovan stále v nápore pred domácou bránkou.
17:01 dôležité Následne Rymsha zaváhal na útočnej modrej čiare, po ľavej strane prenikol Tomáš Zigo, prihrávkou našiel Rastislava Gašpara, ktorý však tentoraz nechal vyniknúť pozorného Thomasa Sholla!
16:32 Rymsha po buly pálil z vrchu kruhov, ale Durný podržal svoj tím.
16:23 Delovka Valacha od modrej čiary bola nepresná.
15:52 Slovan opäť v obrovskom nápore, ale Sýkora napokon získal puk a poslal ho aspoň do stredného pásma.
15:01 Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny, Detva na domácom ľade prehráva so Slovanom Bratislava 0:1.
14:39 Slovan je pri chuti a drží puk v útočnom pásme, tvrdú ranu Jendeka dokázal Sholl vyriešiť bez väčších problémov.
14:01 Charbonneau nahodil puk na zadný mantinel a snažil sa o biliardový odraz puku pre Trevora Coxa, no táto snaha bola márna.
13:45 Po strele Rymshu od modrej čiary pohotovo zasahoval Roman Durný.
13:33 V Detve máme znovu reklamnú prestávku, pre oboch trénerov je to ideálny čas na rozdanie taktických pokynov.
12:55 gól Slovan Bratislava dal gól!
Rýchla akcia hostí značí úvodný gól, O'Donnell sa zbavil na ľavej strane Frederika Fekiača, presnou prihrávkou pred Sholla našiel RASTISLAVA GAŠPARA, ktorý dáva svoj prvý gól v drese Slovana po príchode práve z Detvy. Asistencie: Brandon O'Donnell.
12:24 Nahodený puk na bránku Detvy riešil pozorný Sholl. Následne vzniká menšia šarvátka, ale vylučovať sa tentoraz nebude.
12:04 Lee od modrej čiary hľadal Ranforda, všetko riešil pozorný Sholl. Slovan však stále ostáva v útočnom pásme.
11:43 Pokus o kolmicu na útočnú modrú čiaru pre Jonathana Charbonneaua, hosťujúci obranca Lee však výborne čítal hru a puk včas zastavil.
11:02 Detva sa snaží vysoko napádať rozohrávku Slovana, no zatiaľ to neprináša želaný úspech.
10:44 Puk je za bránkou Slovana v moci hostí, oba tímy striedajú svoje formácie na ľadovej ploche.
10:21 V týchto momentoch to pred Shollom skutočne horelo, Harris však puk do domácej siete nedostal. Následne ho získal Jan Sýkora a poslal ho okamžite cez všetky čiary.
10:01 Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Detva hrá so Slovanom zatiaľ 0:0.
09:33 O'Donnell preveril pozornosť domáceho brankára, betón Thomasa Sholla bol však na mieste.
09:09 Jendroľ neudržal útočné pásmo a musí sa po puk vrátiť až takmer ku vlastnej bránke.
08:53 Dve rýchle strely hostí. Napokon puk končí v lapačke Romana Durného. V Detve nasleduje reklamná prestávka.
08:22 Slovanisti stiahli puk za svoju bránku a striedajú počas hry.
07:44 Slovan bol dlhší čas pred Shollom, no brankár Detvy nemusel zasahovať.
07:02 Frederik Fekiač sa snažil vymyslieť prihrávku na Charbonneaua, no puk sa k najproduktívnejšiemu hráčovi Detvy nedostal.
06:36 Domáci v plnom počte.
06:22 Štajnoch pálil od modrej čiary, trafil len brániaceho Rymshu.
06:09 Slovan v kombinácii pred Shollom.
05:45 Viktor Fekiač skvele zabojoval vo vlastnej obrane a poslal puk cez všetky čiary.
05:23 Hostia sa snažia usadiť v útočnom pásme, o puk sa však bojuje pri pravom mantineli.
05:01 Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, pod Poľanou máme nerozhodný stav 0:0.
04:45 Lee strieľal od modrej čiary, Studeničov teč si cestu do Shollovej siete nenašiel.
04:36 Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Gachulinec – 2 min., držanie hokejky).
04:20 Jendek sa po ľavej strane predral do šance, skúsil strelu, no Sholl bol pozorný. Jendek bol ale faulovaný Gachulincom a hostia budú teda hrať presilovú hru.
03:45 Patrik Maier sa odhodlal ku strele od modrej čiary, Thomas Sholl si na svoje konto pripisuje úspešný zákrok.
03:15 Oba tímy v plnom počte.
02:38 Oba tímy nepresne kombinujú najmä v strede klziska.
02:01 Hráme 4 na 4, ale ani viac voľného priestoru na ľadovej ploche zatiaľ neprinieslo gólové šance.
01:15 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Studenič – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Lalik – 2 min., hrubosť).
01:13 Rýchla akcia hostí, puk však končí v moci Sholla. Následne vzniká pred domácou bránkou menšia šarvátka.
00:55 Zakázané uvoľnenie Slovana, vhadzovať sa bude pred Romanom Durným.
00:34 Rapáč nahodil puk do útočného pásma, Sholl puk zastavil a domáci môžu ísť dopredu.
00:01 Úvodné buly zápasu v prospech Slovana Bratislava.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Oba tímy máme na ľadovej ploche, po zaznení štátnej hymny Slovenskej republiky sa začne samotný zápas.
Úvodné zostavy:

Rozhodca: Stano, Korba – Frimmel, Gegáň.
Príjemný dobrý deň z Detvy, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 15. kola hokejovej Tipos Extraligy, v ktorom hokejisti HC 07 Detva privítajú na domácom ľade hráčov HC Slovan Bratislava. Zápas sa pod Poľanou začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Detve patrí v aktuálnej tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné štvrté miesto so ziskom 19 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Ernesta Bokroša prehrali v Nitre 1:4. Najproduktívnejším hráčom tímu je Jonathan Charbonneau so ziskom 13 kanadských bodov (8+5). Brankárskou jednotkou tímu je Thomas Sholl, ktorý má úspešnosť 92,64%.

Slovanu patrí v tabuľke Tipos extraligy siedme miesto so ziskom 17 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Romana Stantiena porazili na domácom ľade DVTK Miškovec 6:3. Najproduktívnejším hráčom tímu je Brendan Ranford, ktorý má na svojom konte 17 kanadských bodov (5+12).

Zápas sa začína o 18:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.