Bratislava Capitals Villach ONLINE dnes ICE Hockey League live

15. 11. 2020 |

Bratislava Capitals, Villach, ONLINE, dnes, ICE Hockey League, live, prenos. Bratislava Capitals dnes na svojom ľade privíta Villach. Súboj bet-at-home ICE Hockey League štartuje od 17:30 hod., všetko podstatné sa dozviete počas live prenosu.

Bratislava Capitals s trénerom Rostislavom Čadom. FOTO TASR.

Bratislava Capitals, Villach, ONLINE, dnes, ICE Hockey League, live, prenos. Bratislava Capitals sa momentálne nachádzajú na 9. priečke. V siedmich zápasoch získali 9 bodov. Posledné dve stretnutia prehrali, naposledy s vedúcim Grazom tesne 4:5.

Capitals mali výborný vstup a po 177 sekundách viedli 2:0, keď v priebehu jednej minúty skórovali Lapšanský a Hults. Domáci však zareagovali bleskovo, v 7. minúte už bolo vyrovnané 2:2. V druhej tretine padol len jeden gól, dve sekundy pred sirénou poslal Graz prvýkrát v zápase do vedenia MacKay.

V úvode tretej časti vyrovnal Bezák, ale z víťazstva sa napokon Graz tešil a upevnil si vedúcu pozíciu v lige. Na 5:3 upravil druhým gólom v zápase MacKay, hostia už iba znížili v 59. minúte po presilovkovom góle Bubelu.

Ešte predtým podľahli Fehérváru 2:3 po predĺžení. Capitals nastúpili na prvý duel v IHL od 24. októbra, keď zdolali Linz 4:3. Bratislavčania mali v úvode presilovku, keď na trestnú lavicu išiel Sarpatki, no nevyužili ju.

Maďarský tím postupne prebral aktivitu a v 18. minúte sa ujal vedenia, keď prihrávku Petana spoza bránky usmernil do siete Sarauer. V 27. minúte mohol zvýšiť Stipsicz, ktorý sa ocitol sám pred Barošom, no veľkú šancu nevyužil. V 36. minúte sa Capitals dočkali vyrovnania po peknej individuálnej akcii Ahla, ktorý prekonal Janusa strelou medzi betóny.

Hneď v úvodnej minúte tretej tretiny hostia otočili skóre, keď prihrávku Čajkoviča tečoval za Janusov chrbát Hults. V závere domáci vystupňovali tlak v snahe vyrovnať. Po pokuse Stipsicza zachránila Baroša bránková konštrukcia, no v 57. minúte bol gólman hostí bezmocný po strele Petana - 2:2.

V predĺžení mal veľkú príležitosť rozhodnúť Ahl, no nepremenil trestné strieľanie a tak prišiel na rad nájazdový rozstrel. V ňom uspel Fehérvár, rozhodujúci pokus premenil Bartalis.

iClinic Bratislava Capitals
2 : 1
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
[ po s.n. 1 : 0 ]
EC PANACEO VSV

Góly a asistencie: 36. Higgs, rozh. náj. Lapšanský – 48. Bjorkstrand (Kosmachuk, Pollastrone).
iClinic Bratislava Capitals: Baroš – Bohunický, Sloboda, Guimond, Šedivý, Finn, Romančík, Chovan – Ahl, Bubela, Miklík – Čajkovič, Hults, Higgs – Lapšanský, Buc, T. Varga – Bezák, Hudec, Faith – Lipiansky
časová značka Koniec zápasu.
gól V samostatných nájazdoch zvíťazil tím iClinic Bratislava Capitals.
Gill nepremieňa.
časová značka Samostatné nájazdy začínajú.
Predĺženie o víťazovi nerozhodlo, na rad prídu samostatné nájazdy.
65:00 časová značka Predĺženie sa skončilo.
62:48 Ulmer prešiel cez Miklíka, hodil si puk na forhend a zakončil do Baroša.
61:33 Šedivý zabudol puk za sebou atak nemohol pokračovať v hre, inak by sa pískal úmyselný ofsajd.
61:00 Prvá minúta predĺženia sa hrala v obrannom pásme Capitals.
60:01 časová značka Začalo sa predĺženie.
O malú chvíľu nasleduje predĺženie.
60:00 časová značka Tretia tretina sa skončila.
58:46 dôležité Opäť obrovská šanca hostí, no skvelý Baroš nepustil puk za svoj chrbát. Caron strieľal nepokrytý z medzikružia, Baroš lapačkou len vyrážal, mal šťastie.
58:00 Výborne zakročil Guimond, v poslednej chvíli vypichol puk hráčovi, ktorý sa chystal zakončiť.
56:48 dôležité Villach mohol pokojne vyhrávať, akcia troch hráčov na jeden dotyk však úspech napokon neslávila. Carona zblízka vychytal Baroš! Výborný zákrok gólmana Capitals.
55:57 Príklep Miklíka bol nepresný.
55:16 Hosťujúci hráč tečoval puk pred Barošom, ktorý podržal svoj tím. Domáci už hrajú štyria.
54:46 Villach sa usadil v útočnom pásme, strela Kosmachuka však preletela ponad Barošovu bránu.
54:15 Vylúčenie v tíme EC PANACEO VSV (Caron – 2 min., hákovanie).
54:10 Strelu k bližšej tyčke Baroš vyrazil.
53:51 Domáci sa dostávajú do veľmi nepríjemnej situácie.
53:51 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Miklík – 2 min., sekanie).
53:11 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Bubela – 2 min., hákovanie).
52:46 Domácim sa rýchlo podarilo prejsť do útočného pásma, no Higgs bol zahnaný k mantinelu a tam aj odzbrojený.
51:31 Hráči Villachu vykombinovali domácu obranu rýchlymi prihrávkami na jeden dotyk. Zakončoval Kosmachuk, Baroš skryl puk vo výstroji.
50:35 Capitals sa zatiaľ bránia dobre a vyhadzujú puky zo svojej tretiny.
49:56 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Chovan – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
47:15 gól Villach práve strelil gól!
Hostia vyrovnávajú na 1:1! Domáci zaváhali pri rozohrávke, Kosmachuk získal puk pri mantineli za bránou, naservíroval ho PATRICKOVI BJORKSTRANDOVI, ktorý strelou švihom prekonal Baroša.
Asistencie: Scott Kosmachuk, Jerry Pollastrone
46:34 Čajkovič pripravil streleckú pozíciu Finnovi, no ten bránu prestrelil.
44:21 Guimondova strela vôbec nebola prudká, no hosťujúci hráč ju jemne tečoval a Gudlevskis mal obrovské problémy.
42:17 Sloboda posunul puk po modrej, spoluhráč strieľal, aj pred bránou clonil Buc, no vzrušenie je zbytočné, nakoľko sa píska ofsajd.
40:38 Baroš ukryl skackajúci puk v lapačke a radšej prerušil hru.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
V 36.minúte sme sa konečne dočkali prvého gólu, jeho autorom bol domáci hráč Higgs. Capitals tak pred treťou tretinou vyhrávajú nad Villachom tesne 1:0.

Tretia tretina sa začne približne o 19:07.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:33 Hudec zakončil útočnú akciu Capitals strelou po ľade, ktorú Gudlevskis kryl.
38:18 dôležité Situácia hostí 3 na 2,strela Wolfa z medzikružia do stredu brány, kde bol Baroš pripravený.
37:46 Strieľaná prihrávka hostí hráča pred bránou nenašla, Baroš tak nemusel zasahovať.
37:11 Pre domácich je to razom veselšie. Viackrát mohli inkasovať, no sú to práve oni, komu sa podarilo skórovať ako prvým.
35:54 Vylúčenie v tíme EC PANACEO VSV (Bacher – 2+2 min bitka).
35:54 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Čajkovič – 2 min. bitka).
35:54 Bezprostredne po góle vznikla na ľade potýčka a bude sa vylučovať.
35:54 gól HC Bratislava Capitals dáva gól! Bacher si nedal pozor, prihrával bekhendom krížom cez obranné pásmo, na čo si poškal BROCK HIGGS a vymietol ľavý horný roh Gudlevskispovej brány!
34:29 Miklíkovi vyšli sťahovačky, no pri zakončení už stratil rovnováhu, aj preto neuspel.
33:23 dôležité Z ničoho nič sa Villach ocitol v obrovskej šanci. Prihrávka od mantinelu našla pred bránou Wachtera, ktorý zblízka zakončil do domáceho brankára.
31:46 Žabka hostí smerom do útočného pásma, ale pri puku bol ako prvý Baroš.
29:07 Guimond vystrelil po odraze puku od mantinelu, Gudlevskis sklepol betóny a jeho pokus vyrazil, Buc neuspel s dorážkou.
28:26 Výborná prihrávka na Miklíka, no bol už príliš blízko bráne a nedokázal lepšie zakončiť.
27:43 dôležité Domáci zaváhali v strednom pásme, Villach sa dostal do prečíslenia a Collins mohol otvoriť skóre v oslabení, no v ceste mu stál Baroš!
27:25 Capitals sa nedarí usadiť pred Gudlevskisom, hostia vyhadzujú.
26:48 Vylúčenie v tíme EC PANACEO VSV (Gill – 2 min., nedovolené bránenie).
26:20 Momentálne je hra rozháraná z oboch strán, nevidíme veľa presných kombinácií.
24:40 Capitals sa ubránili a mohli ísť dopredu, Hultsovu žabku však Higgs nestihol dokorčuľovať pre brániacim hráčom Villachu.
23:02 Hostia tlačia, hráč Villachu mal veľa priestoru zakončiť, no Capitals sa bránia zubami nechtami.
22:02 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (2 min. pre hráčsku lavicu – príliš veľa hráčov na ľade). Trest odsedí Higgs.
20:55 Miklík zakončil z ľavej strany, ale len do miest, kde bol pripravený Gudlevskis.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Prvá tretina žiaden gól nepriniesla. Opticky o niečo lepším výkonom sa prezentovali domáci.

Druhá tretina sa začne približne o 18:17.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:02 Faithovi sa do strely obetavo hodil Zauner.
18:30 Villach kombinuje v útočnom pásme, hráči Capitals ho vytláčajú k mantinelom.
17:18 Bjorkstrand na seba naviazal viacerých hráčov, ale potom zakončil mimo brány.
16:36 Sloboda strieľal z prvej príklepom, minul vzdialenejší horný roh brány.
15:16 Hostia vyhrali buly, ale kombinácia im nevychádza, veľmi rýchlo strácajú puk.
14:59 Romančík prihral pred bránu T. Vargovi, ten ešte hľadal spoluhráča, no adresáta nenašiel a Villach sa oslobodil.
14:17 Pollastrone vystrelil spoza hráča, Baroš ale bez problémov jeho strelu zneškodnil.
13:02 Vylúčenie v tíme EC PANACEO VSV (Collins – 2 min., podrazenie).
12:58 Baroš mal zakrytý výhľad, ale puk k nemu nedoputoval.
12:28 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Finn – 2 min., krosček).
12:27 Pollastrone dostal veľa priestoru, dlho manévroval s pukom na hokejke blízko bránkoviska, no napokon z toho nebola nebezpečná situácia.
11:55 Prvú časť presilovky hostia prehajdákali, nič nevymysleli.
10:33 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Čajkovič – 2 min., sekanie).
10:29 Čajkovičova strela Gudlevskisovi vypadla, no našťastie pre neho nik nedorážal.
09:50 Situácia 3 na 3, no Hults neprihral presne Higgsovi a teda nevideli sme ani strelu na bránu.
08:49 Nepríjemná skrytá strela Collinsa, Baroš pohotovo zasiahol betónom.
07:24 Lapšanský vypálil, no bránu tesne minul. Capitals naďalej držia puk v útočnom pásme.
06:12 Wolfovi strela nesadla, bola slabá po ľade, domáci sa bez problémov ubránili.
04:48 Ahl chcel ešte prihrávať Bubelovi, no jeho prihrávka bola stečovaná.
04:15 Pollastrone len nahodil puk na zadný mantinel a odišiel striedať.
03:22 dôležité Veľká šanca pre domácich! V ideálnej pozícii medzi kruhmi dostal prihrávku Čajkovič, bol sám, no mieril na vyrážačku Gudlevskisa a ten ho vychytal!
02:14 Domáci gólman je opäť v akcii, prikryl puk a prerušil hru.
01:30 Strela z pravého kruhu k bližšej žrdi, Baroš puk chytil do lapačky.
01:14 Ofsajd na modrej čiare, previnili sa hostia.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

EC PANACEO VSV: Gudlevskis – Schmidt, Bacher, Mangene, Zauner, Wolf, Brunner, Urbanek, Kreuzer – Ulmer, Gill, Caron – Wachter, Bjorkstrand, Pollastrone – Kosmachuk, Collins, Wappis – Lazinger, Maxa, Wohlfahrt.
Dnes sú na programe štyri stretnutia ICE Hockey League. O 17:30 privíta Bratislava Capitals na svojom ľade hokejistov rakúskeho Villachu.

CAPITALS sa momentálne nachádzajú na 9. priečke. V siedmich zápasoch získali 9 bodov. Posledné dve stretnutia prehrali, naposledy s vedúcim Grazom tesne 4:5.

VILLACH je na poslednom 11.mieste, v ôsmich zápasoch nazbieral 5 bodov. V minulom kole sa mu však po dlhom čase podarilo zvíťaziť, Dornbirn zdolal 6:5 po samostatných nájazdoch.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.