AS Trenčín MŠK Žilina ONLINE dnes LIVE Fortuna liga

10. 4. 2021 |

AS Trenčín dnes doma privíta MŠK Žilina. Sledujte ONLINE od 15:30 hod.

Hráči MŠK Žilina. FOTO: TASR.

Skóre mohol otvoriť v 7. minúte Kaprálik, no jeho strela spoza šestnástky tesne minula žrď. Prvú šancu hostí mal v 17. minúte Andzouana, jeho strelu zrazila domáca obrana iba do bočnej siete. V 22. minúte dostal ideálnu prienikovú prihrávku od Andzouanu hrotový útočník hostí Ramirez a nezaváhal.

Odštartoval tak nevídanú gólovú žatvu v druhej polovici prvého polčasu. Šancu poslať svoj tím do dvojgólového vedenia nevyužil Nebyla, jeho hlavička skončila v 28. minúte na brvne. Vyrovnanie prišlo v 30. minúte. Rusnák prenikol do pokutového územia a perfektnou

prihrávkou skrz malé vápno našiel Ďuriša, ktorý nemal problém vyrovnať. Pekný futbalový moment však prišiel o tri minúty aj na druhej strane, keď Andrija Balič vymietol vinkel Petrášovej brány. V 36. minúte fauloval v šestnástke

Davis Kaprálika a po úspešnej penalte Kurminowského žlto-zelení opäť vyrovnali - 2:2. O päť minút sa dostali domáci do vedenia, keď Ďuriš zužitkoval hlavou center Bernáta. Svoj druhý gól v stretnutí však dal aj útočník DACu Ramirez, ktorý už v nadstavení prvého polčasu využil prácu Blackmana.

Po prestávke sa gólostroj zastavil, no šance nechýbali. V 53. minúte sa proti strele Gona zo šestnástky musel vyznamenať Jedlička. Prácu mal aj domáci brankár Petráš, v 67. minúte musel vytesniť pokus Blackmana.

Po kvalitnom zápase sa však body napokon delili. DAC je druhý so stratou trinástich bodov na Slovan, Žilina tretia o ďalších šesť bodov.

AS Trenčín
2 : 3
(1:2)
MŠK Žilina

Góly: 45. Čataković (pen.), 78. Ghali (Ikoba) – 5. Lavrinčík (vla.), 20. Kurminowski, 58. Kaprálik. ŽK: 27. Lavrinčík (TRE), 35. Križan (TRE), 41. Šulek (TRE), 51. Yem (TRE), 73. Kadák (TRE), 75. Madu (TRE) – 15. Fazlagić (ZIL). Rozhodca: Marhefka – Ferenc, Jekkel.
AS Trenčín: Kukučka – Yem, Križan, Šulek, Madu – Gajdoš (33. Kadák), El Mahdioui, Lavrinčík (60. Zubairu) – Ghali, Corryn (70. Tučný), Čataković (60. Ikoba).
MŠK Žilina: Petráš – Kopas, Gono, Kiwior, Paur (57. Bichakhchyan) – Fazlagić (74. Slebodník), Bernát (57. Kaprálik), Sluka – Anang, Ďuriš (74. Rusnák), Kurminowski (82. Minárik).
78 gól Trenčín dal gól!
Veľmi pekná kombinácia domáceho tímu, ktorú začali El Mahdioui a Zubairu, po následnom centri v šestnástke posunul Ikoba loptu na stred, kde ABUBAKAR GHALI hlavou umiestnil loptu do siete. Asistencie Eduvie Ikoba.
69 dôležité Ešte v pokračujúcej akcii sa Sluka zbavil brániaceho hráča a spoza vápna prudko vypálil k pravej žrdi, skvelý Kukučka sa hodil a rukami loptu vytesnil.
69 dôležité Ďuriš sa pekne zbavil obrancu a vypálil z pravej strany šestnástky, Kukučkov reflexný zákrok úspešný.
58 gól Žilina dala gól!
ADRIÁN KAPRÁLIK okamžite po svojom príchode strieľa gól. Nabehol si na loptu za obranu, Madu sa ho ešte snažil križovať, ale Kaprálik presnou ranou z ľavej strany obstrelil vybiehajúceho Kukučku.
45 gól Trenčín dal gól!
Autorom gólu z pokutového kopu je HAMZA ČATAKOVIĆ..
44 dôležité Po prezretí VAR rozhodca ukazuje jasne na pokutový kop.
43 dôležité Ghali si zasekol loptu v šestnástke a potom spadol. Hráči aj tréneri sa dožadovali penalty. Hra pokračovala. Po prerušení rozhodca udelil žltú kartu trénerovi AS Vrevenovi a následne išiel pozerať VAR.
20 gól Žilina dala gól!
Obrana AS nezachytila vysunutie DAWIDA KURMINOWSKEHO na ľavej strane, útočník Žiliny potiahol loptu až do šestnástky a z uhla obstrelil Kukučku.
5 gól Žilina dala gól!
Trenčania nezachytili krídelnú akciu po ľavej strane, center pred bránku si zrazil do vlastnej bránky Samuel Lavrinčík.
3 dôležité Kopasov priamy kop na zadnú žrď Trenčania nedosiahli, krásny volej Paura zadunel na žrdi domácej brány.