Washington Capitals Pittsburgh Penguins ONLINE dnes hokej NHL 2021 Zdeno Chára

17. 1. 2021 |

Washington Capitals, Pittsburgh Penguins, online prenos, dnes, hokej, NHL, 2021, Zdeno Chára. Online prenos dnešného zápasu NHL Washington Capitals - Pittsburgh Penguins aj so Zdenom Chárom a Richardom Pánikom štartuje dnes od 18:00.

Zdeno Chára v drese Washingtonu Capitals FOTO TASR/AP.

Uspel aj Washington so Zdenom Chárom a Richardom Pánikom, Capitals triumfovali na ľade Buffala tesne 2:1. Súpera tak zdolali aj druhýkrát po úvodnom víťazstve 6:4.

Na gól Jakuba Vránu dokázali ešte Sabres odpovedať zásluhou fínskeho beka Rasmusa Ristolainena, no hosťom vrátil v 48. minúte vedenie Tom Wilson a to si už udržali až do konca.

Oporou Capitals bol mladý český brankár Vítek Vaněček, ktorý vo svojom premiérovom štarte v NHL inkasoval iba raz. Predviedol 30 úspešných zákrokov.

"Splnil sa mi veľký sen. Som veľmi rád, že sme tento zápas vyhrali," tešil sa Vaněček, ktorému počas interview spoluhráč Wilson zamazal tvár ručníkom plným krémom na holenie.

Slovenský obranca Zdeno Chára aj v druhom tohtosezónnom vystúpení odohral cez 20 minút, prezentoval sa tromi strelami, dvomi bodyčekmi, zaznamenal aj jednu plusku a dve trestné minúty. Jeho krajan Richard Pánik počas 12 a pol minúty rozdal až štyri bodyčeky.

O druhý hetrik sezóny sa postaral Travis Konecny, ktorý tromi gólmi a jednou asistenciou doviedol Philadelphiu k víťazstvu 5:2 nad Pittsburghom.

NHL 2021

Washington Capitals Pittsburgh Penguins -:-, online prenos dnes a aj Zdeno Chára od 18:00

Pittsburgh Penguins
4 : 3
(1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
[ po s.n. 1 : 0 ]
Washington Capitals

Góly a asistencie: 1. Rodrigues (Dumoulin, Guentzel), 23. Sceviour (Blueger), 33. M. Pettersson (Zucker, Rust), rozh. náj. Guentzel – 13. Dowd, 15. Ovečkin (Kuzněcov, T. Wilson), 31. Bäckström (Kuzněcov, Ovečkin). Rozhodca: Rooney, Rehman – Suchánek, Fournier.
Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Letang (A), Dumoulin, Marino, M. Pettersson, Ruhwedel, Riikola – Rodrigues, Crosby (C), Guentzel – Rust, Malkin (A), Zucker – B. Tanev, Jankowski, McCann – Sceviour, Blueger, Lafferty.
Washington Capitals: Samsonov (Vaněček) – Carlson (A), Orlov, J. Schultz, Dillon, Jensen, Chára – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – T. Wilson, Kuzněcov, J. Vrána – Pánik, Eller, Sprong – Hathaway, Dowd, Hagelin.
gól V samostatných nájezdech zvítězil tým Pittsburgh Penguins.
Vítězný nájezd obstaral JAKE GUENTZEL, který jako jediný úspěšný exekutor rozhodl ve třetí sérii.
32:57 gól Pittsburgh právě vstřelil branku!
Gólová přestřelka pokračuje! Jason Zucker hezky objel branku a nabil MARUSOVI PETTERSSONOVI, jenž z mezikruží propálil Ilju Samsonova. Asistence: Jason Zucker, Bryan Rust.
30:09 gól Washington právě vstřelil branku!
Capitals využívají svou přesilovku! Borci v bílých dresech rozložili domácí trojici, když Jevgenij Kuzněcov našel na zadní tyčce NICKLASE BÄCKSTRÖMA, jenž uklidil puk do sítě. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, Alexander Ovečkin.
22:10 gól Pittsburgh právě vstřelil branku!
Ilja Samsonov udělal velkou chybu, když se vydal za branku a špatně posunul kotouč na Teddyho Bluegera, jenž vzápětí našel z rohu kluziště COLTONA SCEVIOURA, který poslal puk do prázdné branky. Asistence: Teddy Blueger.
14:24 gól Washington právě vstřelil branku!
Uspěli, navíc z brejku udeřili! Tom Wilson skvěle zabojoval o kotouč, načež Jevgenij Kuzněcov pěknou zpětnou přihrávkou pobídl ALEXE OVEČKINA, který střílí první gól sezony. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, Tom Wilson.
12:04 gól Washington právě vstřelil branku!
Šťastné vyrovnání hostů, jejichž čtvrtá lajna dobře zabojovala za brankou, zpoza které domácí bek nešťastně posunul kotouč k NICU DOWDOVI, jehož pokus propadl domácímu brankáři a doklouzal se těsně za čáru. Bez asistence.
00:19 gól Pittsburgh právě vstřelil branku!
Bleskový úder domácích! Washington vyhodil na zakázané uvolnění, po němž Pittsburgh vyhrál úvodní buly. Brian Dumoulin šikovně našel v pravém kruhu EVANA RODRIGUESE, jenž šťatně tečoval puk do sítě. Asistence: Brian Dumoulin, Jake Guentzel.