Vienna Capitals iClinic Bratislava Capitals ONLINE hokej dnes LIVE

3. 9. 2020 |

Vienna Capitals, iClinic Bratislava Capitals, online prenos, hokej, dnes, live. Online prenos dnešného hokejového zápasu Vienna Capitals - iClinic Bratislava Capitals začína dnes od 18:00.

Hráči hokejového klubu Bratislava Capitals. Foto - Instagram

Ďalšou posilou hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals sa stal 21-ročný obranca Dávid Boldižár. Odchovanec Košíc pôsobil v minulosti v projekte SR 20, hral za Slovan Bratislava v nadnárodnej KHL, účinkoval v druhej najvyššej slovenskej súťaži v drese HC Bratislava a naposledy v tíme HK Spišská Nová Ves.

"Dávid bol v našom tíme na skúške, v ktorej po absolvovaní tréningových jednotiek a zápasu uspel. Je to mladý, korčuliarsky aj silovo dobre pripravený hráč, ktorý bude mať hlavne defenzívne úlohy," uviedol v tlačovej správe viceprezident a generálny riaditeľ klubu Dušan Pašek ml.

Capitals odštartovali prípravu s dvomi zahraničnými hráčmi (Brock Higgs a Damián Kapica), no to sa v blízkej budúcnosti pravdepodobne zmení.

"Vzhľadom k tomu, že slovenský trh s hráčmi, ktorým by sme vedeli splniť ich platové požiadavky, je už dlhšiu dobu prázdny, je možné, že sa ešte budeme musieť posilniť o jedného či dvoch kvalitných cudzincov, ktorí sú momentálne na trhu za prijateľné ceny," dodal Pašek.

Capitals budú v nadchádzajúcej sezóne hrať v rakúskej nadnárodnej súťaži ICE Hockey League. Súťaž sa začne 25. septembra.

Prípravný hokejový zápas

Vienna Capitals - iClinic Bratislava Capitals -:-, online prenos a výsledok dnes od 18:00

Vienna Capitals
2 : 3
(0:2, 1:1, 1:0)
iClinic Bratislava Capitals

Góly a asistencie: 38. GroBlercher, 60. Richter – 11. Šedivý, 16. Miklík, 38. Lapšanský.
Vienna Capitals: Starkbaum (Wraneschitz) – Fischer, Leduc, Wall, Peter, Hackl, Lakos, Pallierer, Richter – Wukovits, Vause, Loney – Cijan, Nissner, Rotter – Bauer, GroBlercher, Hartl – Artner, Antal, Kittinger
iClinic Bratislava Capitals:
59:31 gól Viedeň dala gól!
Je znížené! Domáci hokejisti predsa len využívajú presilovku o dvoch hráčov a ešte z toho bude poriadna dráma! Pred bránkou hostí sa najlepšie zorientoval RICHTER a odrazený puk upratal do siete – 2:3!
59:14 Nahodenie od modrej Hamerlík pokryl, hra je prerušená.
58:58 dôležité Obrovská šanca pre domácich na skórovanie, Viedeň hrá presilovku 5 na 3!
58:53 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Bohunický – 2 min.).
58:26 Viedeň ešte získala presilovku v távere tretej tretiny, musí ju využiť na strelenie kontaktného gólu.
58:01 Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny.
57:58 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Sloboda – 2 min., sekanie).
57:06 Domáci hokejisti majú čoraz väčší problém dostať sa do útočného pásma, čas hrá proti nim. Vyzerá to, že Bratislava na ľade Viedne dokáže uspieť.
56:27 Ofsajd zastavil tento rodiaci sa útok domáceho tímu.
55:46 Až za svoju bránku si domáci museli pre tento puk. Bratislava pomaly prepína na defenzívnejší režim, nemá dôvod útočiť.
55:16 Pre domácich hokejistov už začína plynúť čas veľmi rýchlo a potrebujú čo najskôr streliť kontaktný gól.
54:10 Okolo domácej bránky preletela zaujímavá prihrávka, ale nikto z hostí nedokázal puk zachytiť. Bratislava je však stále usadená v útočnom pásme.
53:28 Domáci hokejisti sa usadili v útočnom pásme, ihneď však čelia vysokému napádaniu zo strany svojho dnešného súpera.
52:46 Po dlhej tu bol útok zo strany domáceho celku, ale kombinácia bola nepresná a puk sa vracia späť na hokejky Bratislavy.
52:13 Viedeň sa teraz nedokáže vymaniť z tlaku súpera, ale nepúšťa ho do zakončenia. Pre Bratislavu sú toto veľmi vzácene pasáže, jej bránka nie je v ohrození.
51:21 Veľmi dlhú dobu sa Bratislava držala v útočnom pásme, ale do zakončenia na bránkára to nesmerovalo. Pre hostí je však podstatné, že sa hralo ďaleko od ich brány.
50:10 Dostávame sa do druhej polovice poslednej retej tretiny. Bratislava aj naďalej vyhráva na ľade svojho dnešného súpera 3:1 a smeruje tak za víťazstvom.
49:42 Teraz sme mali možnosť sledovať kombináciu hosťujúceho celku v útočnom pásme, k žiadnej zaujímavej príležitosti to však neviedlo.
48:27 Už dlhšiu dobu drží puk na svojich hokejkách domáci celok, ale nedarí sa mu v prechode do útočného pásma. To musí Viedeň urýchlene zmeniť.
47:23 dôležité Róbert Varga sa dostal k puku, v ideálnej pozícii sa natlačil pred domácu bránku, ale jeho zakončenie neputuje do siete! Starkbaum vyrazil puk do bezpečia a ešte ako tak drží svoj tím nad vodou!
47:07 Ďalšie zakázané uvoľnenie domáceho celku, hra sa sťahuje pred brankára Starkbauma, ktorý už dnes musel trikrát loviť puk zo svojej siete.
46:10 Domáci celok stále prehráva o dva góly a určite by potreboval čo najskôr streliť kontaktný gól. V druhej tretine zatiaľ čakáme na nejakú zaujímavú situáciu.
45:48 Viedeň sa rýchlo presunula do útočného pásma, ale tam už domáci nič nevymysleli a len odovzdali puk späť na hokejky súpera.
45:30 Zakázané uvoľnenie domácich, bude sa tak vhadzovať v útočnom pásme hosťujúceho celku.
44:26 K puku sa dostala Viedeň, ktorá sa pokúsila založiť rýchlu útočnú akciu, ale po nepresnej prihrávke už sledujeme kombináciu Bratislavy.
43:55 Domáci v plnom počte.
43:44 Domácí zrejme prečkajú toto oslabenie bez gólovej ujmy.
42:55 Polovica z hosťujúcej presilovky je preč, momentálne musí Bratislava bojovať o puk vo vlastnom pásme.
42:31 Menšia skrumáž pred domácim brankárom Starkbaumom, ale domáci hokejisti už vyhadzujú puk cez všetky čiary do bezpečia.
42:10 Bratislava rozbehla svoju presilovku, ale zatiaľ sa hostia veľmi ťažko dostávajú do útočného pásma.
41:55 Vylúčenie v tíme Vienna Capitals (Petter – 2 min., hákovanie).
41:14 Domáci celok drží puk na svojich hokejkách, ale nedarí sa mu v prechode do útočného pásma. Bratislava vysoko napáda súperovu rozohrávku.
40:31 Wukovits sa natlačil z uhla do zakončenia, ale jeho slabé zakončenie Hamerlík dokázal bez problémov vyraziť do bezepčia.
40:10 Posledná tretia tretina je už v plnom prúde, buly v prospech domáceho celku, ktorý aj naďalej prehráva v tomto zápase o dva góly.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!
Skončila sa aj druhá tretina tohto prípravného zápasu a Bratislava aj naďalej vyhráva o dva góly. V proestrednej tretine padali góly pred jej koncom, keď za domácich najprv znížil GroBlercher, ale krátko na to prinavrátil Bratislave dvojgólové vedenie Lapšanský.

Ešte ram prosím ospravedlňte technické problémy, už by to malo byť v poriadku a ďalej prebehne normálny prenos. Ďakujeme.
37:39 gól HC Bratislava Capitals dáva gól!
Dlho sa domáci hokejisti z gólu neradovali, hostia znova odskakujú na dva góly, svojim presným zásahom sa o to postaral ADAM LAPŠANSKÝ, keď vo veľkej skrumáži pred bránkou pretlačil puk do siete – 1:3! Bratislava tak využíva presilovú hru.
37:24 gól Viedeň dala gól!
Krátko pred koncom druhej tretiny sa domáci dočkali svojho prvého gólu v tomto zápase! Viedeň založila rýchly protiútok a zrodila sa prečíslenie, presnú prihrávku pred bránku dostal GROBLERCHER a ten znižuje na 1:2!
dôležité Ospravedlňte prosím technické problémy! Stream z domáceho štadióna, podľa ktorého robíme tento prenos momenálne nie je k dispozícii.
33:48 V prvej polovici tejto presilovku domáci nedokázali na Hamerlíka vyslať ani jeden strelecký pokus.
33:05 Domáci tím rozbehol svoju tretiu presilovku v tomto zápase. Predchádzajúce dve boli veľmi zlé, uvidíme, či bude platiť do tretice všetko dobre.
32:48 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Romančík – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
32:20 Domáci Rotter sa natlačil pred Hamerlíka, ale už nedokázal zakončiť, od puku ho výborne odstavila hosťujúca obrana.
31:48 Po krátkej dobe sa do útoku dostali aj hostia, ale aj ich strelecké pokusy boli defenzívou súpera tečované do bezpečia.
31:15 Viedeň dlho kombinovala v útočnom pásme, ale nikto z domáceho celku nedokázal vyprodukovať presné zakončenie, ktoré by smerovalo na Hamerlíka.
30:10 Dostávame sa do druhej časti prostrednej tretiny tohto zápasu. Hostia z Bratislavy stále vyhrávajú 2:0, v druhej tretine tak stále čakáme na presný zásah.
29:46 Hostia v plnom počte.
29:16 Bratislava vyhadzuje puk cez všetky čiary do bezpečia a presilovka domácich sa pomaly blíži k záveru.
28:46 Polovica z domácej presilovky je preč, zatiaľ sa domácim hokejistom nedarí usadiť sa v útočnom pásme.
28:10 Viedeň rozbehla svoju druhú presilovku v tomto zápase, ideálna príležitosť na strelenie kontaktného gólu.
27:46 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Higgs – 2 min., napadnutie).
27:16 dôležité Hosťujúci Kapica sa dostal do veľkej šance, bol sám pred domácim brankárom, ktorého si aj položil na ľad, ale Starkbaum fantasticky zdvihol svoj betón a puk smerujúci do siete zastavil!
26:37 Stále sledujeme, ako sa striedajú na oboch stranách rýchle útočné výpady, ale všetko ro rezonuje len do nepresných zakončení.
25:46 dôležité Do dobrej príležitosti na zakončenie sa dostal Nissner, ale jeho slabé zakončenie Hamerlík pokryl! Teraz sa to poriadne rozbieha na oboch stranách.
25:25 Opäť postavenie mimo hru zastavila tento rodiaci sa útok domácich hokejistov.
24:48 dôležité Tibor Varga potiahol puk do útočného pásma, k puku sa potom dostal pred bránkou súpera Dávid Buc, ale jeho zakončenie skvelým zákrokom zastavil brankár Starkbaum!
24:15 Domáci kombinovali v útočnom pásme, ale napokon za súperovou bránkou puk strácajú a uvidíme, čo teraz smerom dopredu vymyslí Bratislava.
23:54 Kittinger zachytil rozohrávku hostí a následne sa z uhla dostal do zakončenia, Hamerlík však jeho strelu pokryl a hra je prerušená. Buly v obranom pásme Bratislavy.
23:05 Viedeň získava puk za svojou bránkou, rýchlo prestriedala a už sa domáci snažia založiť útočnú akciu. Úvod druhej tretiny je zatiaľ často prerušovaný.
22:49 Rýchly brejk domácich zastavuje ofsajd.
22:31 Pri puku je teraz hosťujúci celok, ktorý sa snaží o postupný prechod do útočného pásma.
21:39 Zakázané uvoľnenie domácich hokejistov, Bratislava získava buly v útočnom pásme.
21:03 dôležité Domáci Rotter sa rútil sám na Hamerlíka, ale jeho tvrdú strelu príklepom hosťujúci brankár zneškondil! Veľká šanca domácich tak zostala nevyužitá.
20:49 Viedeň sa pokúsila o rýchlu útočnú akciu, ale puk končí na zadnom mantinely a odtiaľ ho Hamerlík rozohráva na svojich spoluhráčov.
20:10 Druhá tretina tohto stretnutia je už v plnom prúde, buly vyhral domáci celok, ktorý musí doťahovať dvojgólový náskok súpera.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!
Úvodná tretina vo Viedni je už minulosťou. Lepšie dopadla pre hosťujúcu Bratislavu, ktorá zásluhou Šedivého a Miklíka vyhráva 2:0! Sledovali sme zaujímavý hokej, útočné akcie sa striedali na oboch stranách, ale viacej šťastia pri zakončení mali zatiaľ hostia. Uvidíme, čo nám ponúkne druhá tretina, ktorá sa začne približne o 18:41.
19:36 Domáci stále pri puku, ale nedarí sa im v prechode do útočného pásma. Zrejme tak už v prvej tretine nič zaujímavého neuvidíme.
19:01 Prebieha posledná minúta prvej tretiny!
18:06 Vyzerá to, že záverečné slovo v prvej tretine bude mať domáci celok, ktorý je stále na puku, ale do zakončenia sa nedostáva. Defenzíva hostí počas celej prvej tretiny pracuje úspešne.
17:48 dôležité Zatiaľ veľmi aktívny Loney sa natlačil pred Hamerlíka, brankárovi hostí jeho strela prepadla, ale puk sa zastavil na tyčke!
17:26 Viedeň je usadená v útočnom pásme, domácim sa však nedarí vyprodukovať presné zakončenie. Všetky ich pokusy sú tečované do bezpečia.
16:54 dôležité Loney sa spoza bránky snažil prekvapiť Hamerlíka, ale hosťujúci brankár bol pozorný a puk schoval do svojej výstroje!
16:20 Krátko pred koncom prvej tretiny prehráva domáci celok o dva góly. To je zložitejšia situácia pre Viedeň, ale do konca samotného zápasu je ešte dostatok času.
15:59 gól HC Bratislava Capitals dáva gól!
Hostia dávajú svoj druhý gól v tomto zápase! Bratislava sa výborne usadila v útočnom pásme, MICHEL MIKLÍK dostal vynikajúcu prihrávku tesne za modrou čiarou a jeho strela švihom zapadla presne do bránky – 0:2!
15:31 Sledovali sme rýchle útočné akcie na oboch stranách, ale ani jedna z nich nepriniesla žiadny zaujímavý moment.
14:51 Teraz sa musela mať na pozore hosťujúca defenzíva, ktorá však zvládla situáciu vo svojom pásme a následne za svojou bránkou získava puk na hokejky.
14:19 Viedni sa nedarí v prechode do útočného pásma, hosťujúci brankár zatiaľ počas celej prvej tretiny nemusel nijak vážnejšie zasahovať.
13:56 dôležité Hosťujúci Higgs si krásne nakorčuloval pred bránku domácich, snažil sa potom upratať odrazený puk do siete, ale to sa mi z ideálnej pozície nepodarilo!
12:10 Domáci sa pochopiteľne snažia o rýchlu odpoveď, ale Bratislava výborne bráni svoje pásmo a súpera do zakončenia nepúšťa.
11:28 Na rade je tak teraz domáci celok, ktorý musí doťahovať náskok súpera. Uvidíme, čo nám ponúkne zvyšok prvej tretiny.
10:28 gól HC Bratislava Capitals dáva gól!
Tak prichádza otvárací gól tohto stretnutia, do vedenia ide hosťujúci celok! Brankár domácich Starkbaum je teraz poriadne zahanbený, EDUARD ŠEDIVÝ dostal prihrávku v rohu klziska a jeho strela švihom zapadla do hornej čati bránky – 0:1!
10:10 Sme v polovici úvodnej tretiny, zatiaľ čakáme na úvodný presný zásah. Pri puku sú momentálne hostia, ktorí sa snažia presadiť v útočnom pásme.
09:13 Adam Bezák potiahol puk do útočného pásma, ale hosťujúci hokejista nemal následne komu prihrať a domáci sa stihli zoskupiť v defenzíve.
08:43 Domáci tak svoju prvú presilovku v tomto zápase nevyužili, ale ešte sa snažie niečo vyťažiť z trvajúceho presilovkového tlaku.
08:33 Hostia v plnom počte.
08:01 Loney sa natlačil s pukom pred hosťujúcu bránku, ale z uhla poslal svoje zakončenie na ochranú sieť.
07:33 Polovica z domácej presilovky je už minulosťou, hokejisti Viedne sa k ohrozeniu súperovho brankára ešte nedostali.
06:43 Domáci celok má k dispozícii prvú presilovku v tomto zápase, Viedeň sa už snažíi o prienik do útočného pásma.
06:33 Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Hudec – 2 min., podrazenie).
05:48 Brankár hostí si pripisuje ľahký zákrok po tečovanej strele, domáci tak ešte získavajú buly v útočnom pásme.
05:19 Bratislava po buly kombinovala v útočnom pásme, ale nebezpečnú prihrávku pred bránku súpera domáca defenzíva upratala do bezpečia.
04:54 Starkbaum pokryl v lapačke jednoduché nahodenie, hru však radšej prerušil. Bude sa teda vhadzovať v obranom pásme domáceho tímu.
04:12 V týchto chvíľach častejšie držia puk na hokejkách domáci, ktorí sa usadili v útočnom pásme. Bratislava je pod tlakom, ale defenzíva zatiaľ všetko zvláda.
03:41 dôležité Loney vybojoval puk za bránkou súpera, následne sa okolo nej otočil, ale jeho zakončenie končí na betóne hosťujúceho brankára a Vause sa už k dorážke nedostal!
02:16 Dlhšiu dobu sa hra neprerušila, oba celky sa po zisku puku snažia usadiť v útočnom pásme, ale defenzívy si plnia svoju úlohu výborne a stále sme nevideli strelecký pokus priamo na bránku.
01:26 Pomaly sa hra prelieva rýchlo z jednej strany na druhú, zatiaľ však ani jeden z brankárov nemusel zasahovať.
00:49 Domáci celok sa presunul do útočného pásma, Lakos pálil od modrej, ale strela na brankára hostí neprešla.
00:10 Úvodné buly tohto zápasu vyhrali hostia z Bratislavy, ktorí sa už pokúšajú z vlastného pásma založiť útočnú akciu.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami na ľadovej ploche, prvá tretina sa čoskoro začne!
Prajem príjemný športový večer všetkým fanúšikom hokeja! Prípravy klubov na novú hokejovú sezónu sú už v plnom prúde, dnes nás čaká zaujímavé stretnutie dvoch klubov z hlavných miest a to Rakúska a Slovenska. iClinic Bratislava Capitals bude od novej sezóny pôsobiť v rakúskej ICE Hockey League a dnes tento celok čaká prípravný zápas práve so svojim súperom z tejto súťaže – Vienna Capitals. Kvôli koronavírusu sa však toto stretnutie odohrá bez divákov.
Vítam všetkých priaznivcov hokeja pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá Vienna Capitals a iClinic Bratislava Capitals. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 18:00.

Hokejové kluby z Tipsport Ligy a z SHL sa už postupne zapájajú do prípravy na novú sezónu. Slovensko bude mať premíerovo účastníka aj v nadnárodnej rakúskej ICE Hockey League, kde sa prihlásil iClinic Bratislava Capitals, ktorý donedávna pôsobil v našej prvej hokejovej lige.

Bratislava Capitals už stihla v príprave odohrať dva zápasy, vo Zvolene prehral tento celok nad domácim HKM 4:2 a následne uspel na ľade Duky Trenčín, ktorú zdolal 2:1 po samostatných nájazdoch.

Slovenský celok teraz čaká prvá konfrontácia s rakúskym tímom Vienna Capitals, s ktorým bude hrávať aj v lige. Vienna Capitals patrí medzi popredné celky tejto súťaže, v nedohratom minulom ročníku obsadila druhé miesto v základnej časti, liga však víťaza napokon neurčila.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.