Valencia FC Barcelona futbal ONLINE dnes LIVE La liga

25. 1. 2020 |

Valencia, FC Barcelona, futbal, online prenos, dnes, live, La liga. Online prenos dnešného futbalového zápasu Valencia - FC Barcelona sa začína rovnako ako samotný zápas od 16:00.

Hráč Barcelony Lionel Messi.  Foto - TASR/AP

Valencia FC Barcelona futbal ONLINE dnes LIVE La liga dnes od 16:00

Valencia, FC Barcelona, futbal, online prenos, dnes, live, La liga. Španielska futbalová La Liga má dnes na programe súboj FC Barcelony na ihrisku vo Valencii, proti miestnemu FC. Barcelona má za sebou náročný týždeň.

V bojoch o postup do osemfinále španielskeho pohára Copa del Rey mali futbalisti FC Barcelona nečakané problémy. Katalánci si postup do ďalšieho kola vybojovali na pôde treťoligovej Ibize vďaka gólu z 94. minúty, hladký postup nečakal ani Real.

Na štadióne Estadi Municipal de Can Misses na Ibize bol futbalový sviatok, šesť a pol tisíc divákov hnalo svojich obľúbencov proti favoritov dopredu. V 9. minúte ich dostal do vytrženia Pep Caballe, keď prekonal brankára Neta.

Ibiza si náskok udržiavala až do 72. minúty, potom vyrovnal Antoine Griezmann. Ten istý hráč napokon vo štvrtej minúte nadstaveného času rozhodol. Jordi Alba vyhral súboj na ľavej strane, potom prihral po čiare francúzskemu zakončovateľovi a ten z uhla prestrelil brankára.

Griezmann si prebral loptu na hranici ofsajdu, domáci protestovali, no gól platil. Tréner Barcelony Quique Setien bol po zápase spokojný s výsledkom, no s hrou veľmi nie.

"Bol by som rád, keby sme boli presnejší a hrali lepšie. Tento zápas ukázal, kde musíme odstrániť nedostatky. Na druhej strane zlepšiť sa dá vtedy, keď robíte veci zle," citovala ho agentúra AFP.

FC Barcelona

Góly: 48. Gómez, 76. Gómez. ŽK: 54. Coquelin (VAL) – 13. Piqué (BAR), 42. Umtiti (BAR), 51. Busquets (BAR).
Valencia CF: Doménech (C) – Wass, Garay, Gabriel, Gayá – Torres, Coquelin, Kondogbia, Soler (88. Sobrino) – Gameiro (59. Rodrigo), Gómez (77. J. Costa).
FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Umtiti, Alba – Arthur (55. Arturo Vidal), Busquets, F. de Jong (84. Rakitić) – Messi (C), Griezmann, Fati (85. Collado).
76 gól Valencia dala gól!
GOMEZ bol na ľavej strane šestnástky úplne nestrážený. Dostal prihrávku loptu si posunul na pravú nohu a nechytateľne vystrelil.
71 dôležité Kapitán Barcelony si zobral loptu a zakončil priamo na bránu. Jaume Doménech perfektne zakročil a loptu vyrazil.
58 dôležité Antoine Griezmann dal peknú prihrávku Messimu, ktorý svojou ľavačkou z hranici pokutového územia vystrelil tesne vedľa brány.
48 gól Valencia dala gól!
MAXIMILIANO GOMEZ sa vo vnútri šestnástky dostal k lopte a nechytateľne zakončil.
27 dôležité Maxi Gómez (Valencia) poslal prudkú strelu z ľavej strany šestnástky, ktorú ter Stegen vyrazil do žrde. Brankár Barcelony vyrazil na roh aj následnú dorážku.
10 dôležité Pique veľmi zle zasiahol José Gayu v šestnástke a rozhodca okamžite ukazuje na pokutový bod.