Bielorusko Švajčiarsko ONLINE program ms v hokeji 2021 dnes LIVE

30. 5. 2021 |

Švajčiarsko je jasným favoritom v zápase proti Bielorusku. Sledujte s nami zápas online o 15.15 hod.

Švajčiarski hokejisti.  Foto - TASR/AP

Favoritom zápasu je Švajčiarsko, ktoré je na 3. mieste s deviatimi bodmi na konte. Dnes odohrajú svoj šiesty zápas na šampionáte, naposledy podľahli Ruskému olympijskému výberu 1:4.

Švajčiarsko Bielorusko online prenos dnes program hokej MS v hokeji 2021

"Do tretej tretiny sme išli plní elánu, ale potom sme stratili zápas. Neboli sme veľmi dôrazní. Rusi dokonale potrestali naše zaváhania," povedal po zápase Nico Hischier, strelec jediného gólu Švajčiarska.

Bielorusku patrí posledná 8. priečka B skupiny. Bielorusi dokázali zvíťaziť v jedinom zápase, keď prekvapujúco zdolali Švédov 1:0. Naposledy nestačili na Dánov, prehrali 2:5.

"Tretia tretina ukázala, že Dáni sú silnejší ako my. Neblokovali sme strely, dostali sme rýchle góly. Mrzí ma viac vecí, dostávam veľa otázok o cudzincoch v našom tíme. Musím konštatovať, že nie sú pripravení," povedalp ozápase Michail Zacharov, tréner Bieloruska.

MS v hokeji 2021

Bielorusko Švajčiarsko -:-, online prenos hokej MS v hokeji 2021 live

Bielorusko
0 : 6
(0:2, 0:2, 0:2)
Švajčiarsko

Góly a asistencie: 1. Bertschy (Scherwey), 19. Vermin (Meier), 22. Andrighetto (Vermin), 33. Hofmann (Corvi), 53. Vermin (Meier), 58. Herzog (Hischier).
Bielorusko: Šostak (22. Kolosov) – Lisovec, Chenkeľ (A), Znacharenko, Antonov, Faľkovskij, Jerjomenko, Solovjov, Šinkevič – Protas, Stefanovič, Šarangovič (C) – Lopačuk, N. Komarov, Drozd – Demkov, Platt (A), Kodola – S. Kosticyn, Klimovič, Belevič.
Švajčiarsko: Genoni (Berra) – Diaz (C), Geisser, Loeffel, Siegenthaler, Untersander (A), Moser, Alatalo – Praplan, Hofmann, Corvi – Ambühl, Hischier (A), Kurashev – Meier, Vermin, Andrighetto – Scherwey, Herzog, Bertschy – Rod.
57:43 gól Švajčiarsko dalo gól!
Švajčiari strieľajú šiesty gól a to dokonca v oslabení. Hischier dostal prihrávku do jazdy medzi dvojicu brániacich hráčov, bekhendovým blafákom trafil Kolosovov betón, voľný puk doťukol do siete FABRICE HERZOG.
Asistencia: N. Hischier
52:03 gól Švajčiarsko dalo gól!
Švajčiari sa veľmi ľahko a rýchlo dostali do útočnej tretiny, keď puk ťahal Meier, naviazal na seba hráčov a puk naservíroval do ideálnej pozície JOËLOVI VERMINOVI, ktorý zblízka zvyšuje na 5:0.
Asistencie T. Meier
32:15 gól Švajčiarsko dalo gól!
Švajčiari dokonale vyšachovali bieloruskú defenzívu, po prihrávke Corviho, prakticky do prázdnej brány zasúval GREGORY HOFMANN.
Asistencia: E. Corvi
21:09 gól Švajčiarsko dalo gól!
Zlá rozohrávka Bieloruska, nikým nekrytý SVEN ANDRIGHETTO zamieril z ľavého kruhu a trafil protiľahlý horný roh brány! 3:0 pre Švajčiarsko.
Asistencia: J. Vermin
18:01 gól Švajčiarsko dalo gól!
Švajčiari si to vynahradili len o pár sekúnd neskôr, keď sa strela Meiera odrazila od brániaceho hráča priamo k JOELOVI VERMINOVI a ten len spomedzi kruhov doklepol puk do poloprázdnej brány! Švajčiarsko vyhráva 2:0.
Asistencia: T. Meier
00:36 gól Švajčiarsko dalo gól!
Hneď prvá veľká šanca končí gólom v bieloruskej sieti! Po prihrávke spoza brány trafil Scherwey iba do betónov Šostaka, puk sa odrazil na hokejku CHRISTOPHA BERTSCHYHO, ktorý zblízka nezaváhal a napol sieť.
Asistencie: T. Scherwey