Športové stávkovanie: Ako začať vsádzať na tenis?

19. 4. 2021 |
 

Či už ste skúseným esom v stávkovanie na tenis, alebo ste na kurtoch zbrusu nový, rozhodne neuškodí zopakovať si niektoré základné stratégie a informácie o tom, ako vsádzať na tenis.

Športové stávkovanie: Ako začať vsádzať na tenis? Foto - Tipsport

Či už ste skúseným esom v stávkovanie na tenis, alebo ste na kurtoch zbrusu nový, rozhodne neuškodí zopakovať si niektoré základné stratégie a informácie o tom, ako vsádzať na tenis.

V tomto článku si predstavíme niekoľko základných stratégií a všeobecné informácie, ktoré by ste mali poznať, než sa vydáte do víru stávkových kancelárií.

Vyberte si správnu stávkovú kanceláriu

Základom pre spokojné a úspešné stávkovanie je samozrejme výber kvalitné a bezpečné stávkovej kancelárie. začnite tým, že si na internete prejdete dostupné možnosti a vyberte si niekoľko stránok, ktoré vás zaujmú. Prvým krokom by malo byť preveriť bezpečnosť a legálnosť stránok tým, že sa pozriete do zoznamu Ministerstva financií, ktoré udeľuje licencie stávkovým kanceláriám. Vždy odporúčame prečítať si podmienky stávkovania v každej stávkovej kancelárii a to najlepšie pred tým, než sa registrujete. Preverte si tiež vkladové a výplatné možnosti, vrátane obmedzení pre výber, či toho, v akej mene môžete vklady a výbery vykonávať. Uistite sa tiež, že stávková kancelária ponúka možnosť stávkovania na tenis a preverte, aké druhy stávok je možné vykonávať.

Stávkovanie na tenis - ako začať?

Teraz, keď ste si vybrali tú správnu stávkovú kanceláriu a ste pripravení vsádzať na tenis, pozrime sa na niektoré zo základných stratégií a typov stávok, ktoré si môžete zvoliť.

Stávky na víťaza

Stávka na úplného víťaza sa niekedy označuje ako stávka „výhru“. Táto stávka je najjednoduchšou stávkou na zozname a pravdepodobne skvelým východiskovým bodom, ak ste v tenisových stávkach nováčikom. Pred veľkým turnajom by ste mali byť schopní získať stávkové kurzy na každého hráča, ktorý súťaží. Jednoducho si podľa týchto údajov, alebo vlastného úsudku vyberte hráča, o ktorom sa domnievate, že vyhrá daný zápas, alebo turnaj, a stavte si na neho. Pri mnohých stávkových kanceláriích, budete môcť využiť špeciálne ponuky, ktoré vaši stávku urobia ešte výhodnejšie, ako napríklad Tipsport vstupný bonus.

Stávky na zápasy

Stávka na zápas je podobná stávke na úplného víťaza, ibaže namiesto toho, aby ste vybrali víťaza celého turnaja, vyberáte víťaza individuálneho zápasu. Budete mať možnosť vybrať si ktoréhokoľvek z hráčov, aby vyhral. Výplatné kurzy sa opäť upravia v závislosti od úrovne obľúbeného hráča alebo hráča na outsiderovi.

Stávky na presné skóre

Ak ste absolútny tenisový znalec alebo niekto, kto rád uzatvára stávky s vyššou odchýlkou, budú sa vám páčiť tieto presné stávky na skóre. Tieto stávky vám umožňujú pokúsiť sa predpovedať presné skóre každej sady alebo presný počet setov, ktoré každý súper získal. Stávka nad/pod Stávka nad / pod v tenise je stávka na to, koľko setov bude potrebných na dokončenie zápasu. Ako je zvykom pri stávkach nad / pod, nevyžaduje sa výber víťaza; musíte iba správne zvoliť dĺžku zápasu. Vo formáte troch zápasov budete mať možnosť stávkovať nad alebo pod 2,5 setov.

Tenis so stávkovaním je jednoducho zábava

Stávkovanie na tenis patrí k jedným z najzábavnejších foriem stávkovanie na šport. Tenis má mnoho druhov líg a jeho pravidlá nie sú zložité, takže sa do športu ľahko vžijete. Držte sa zásad bezpečného stávkovanie a užite si adrenalín pri stávkovanie.

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo