Spartak Trnava Slovan Bratislava ONLINE futbal dnes Fortuna liga LIVE

17. 10. 2021 |
 

Spartak Trnava a Slovan Bratislava nastúpia dnes v poslednom zápase aktuálneho víkendového kola futbalovej Fortuna ligy. Online prenos dnešného súboja zo štadióna Antona Malatinského v Trnave štartuje live od 17:00. 

Hráči Spartaku Trnava. Foto TASR - Jaroslav Novák

 

 

Spartak Trnava a Slovan Bratislava nastúpia dnes v poslednom zápase aktuálneho víkendového kola futbalovej Fortuna ligy. Online prenos dnešného súboja zo štadióna Antona Malatinského v Trnave štartuje live od 17:00. 

Spartak Trnava Slovan Bratislava online futbal dnes Fortuna liga live

Šláger 11. kola futbalovej Fortuna ligy medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava sa v nedeľu nedohral. Hlavný rozhodca Filip Glova ho predčasne ukončil po dlhej prestávke, ktorú spôsobili výtržnosti fanúšikov.

 

 

Po necelej štvrťhodine hry prerušili nedeľňajší šláger futbalovej Fortuna ligy medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava výtržnosti fanúšikov. Priaznivci oboch táborov vtrhli na hraciu plochu a došlo medzi nimi aj k fyzickým konfrontáciám.

Takýto konflikt s políciou prebehol už pred zápasom 

Fortuna liga 2021/22

FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava -:-, online prenos a výsledok dnes od 17:00

 

 

 

FC Spartak Trnava
0 : 0
(-:-)
ŠK Slovan Bratislava

Góly & zostavy


FC Spartak Trnava: Takáč – Čurma, Škrtel (C), Kóša, Twardzik – Bukata, Grič – Savvidis, Saymon, Bamidele Isa – M. Ristovski.
ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Medveděv, Kashia, Božikov (C), Pauschek – Zmrhal, Agbo, Kankava – Dražić, Mráz, Henty.
Aktualizuj online prenos
S konštatovaním, že sme videli veľkú hanbu slovenského futbalu sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok víkendu.
dôležité Zápas je oficiálne ukončený, dnes sa nedohrá. Čo bude v najbližších hodinách a dňoch necháme na kompetentných.
Dlho sa už nič nedeje a informácií o ďalšom priebehu je málo. Aj keby sa dnes znova začalo, tak by bolo otázne, ako sa to na hráčoch po dlhej pauze odzrkadlí.
Stále sa nehrá a čakáme, čo bude. Nemáme definitívny verdikt, či sa bude môcť pokračovať ďalej.
dôležité Sektor Slovana je prázdny, ale zvnútra tribúny sa ozvali poriadne rany. Fanúšikovia museli pustiť ďalšie delobuchy. No, dostať sa im cez usporiadateľov podarilo poriadne slušný arzenál.
dôležité Štadiónom sa ozýva obrovský potlesk, pretože ťažkoodenci nabehli do sektora fanúšikov Slovana a vyhadzujú ich von zo štadióna.
Dôležité je podotknúť, že celá táto situácia vznikla v a pod sektorom hostí, ktorí aj teraz hodili nejakú svetlicu na ihrisku. Hlásateľ sa tiež už dlhšie snaží situáciu upokojiť, ale neúspešne. Hasiči hasia ďalšie svetlice na tribúne.
dôležité Zdá sa, že fanúšikovia sa upokojili, lenže to nestačí. Momentálne všetci hráči odchádzajú z tunela a striedačiek do šatní!
Provokácie na tribúnach pokračujú, za rozhodcami dole zbehol tiež Ivan Kmotrík a niečo im hovoril, ale my nevieme čo.
Fanúšik, ktorý bol ošetrovaný, teraz opúšťa ihrisko. Smerovali za ním aj nosidlá, ktoré sa využijú.
Na ihrisko prišiel delegát zápasu Miroslav Bóc. Overil si situáciu a teraz s rozhodcami rieši ako ďalej.
Čakáme, stále sa nehrá. Hráči síce nie sú v šatni, ale stoja pri vlastných striedačkách. Medzitým je ihrisko takmer vyprázdnené, ostávajú na nich len lekári, pár ľudí z SBS a ten zranený fanúšik.
dôležité Na ihrisku je ošetrovaný jeden z divákov, ktorý tam ostal ležať. Ťažko povedať, čo presne sa mu stalo, keďže tam naraz nabehlo dosť ľudí.
K jednej z tribún už beží aj lekársky personál. Diváci sa postupne našťastie vytrácajú z hracej plochy.
dôležité Hlavný arbiter Filip Glova posiela tímy do šatní. Po ihrisku behajú fanúšikovia, ktorí sa s najväčšou pravdepodobnosťou chcú aj pobiť. Aspoň niektorí určite. Padli tam údery, tak toto je poriadna hanba...
15 dôležité Fanúšikovia teraz podľa všetkého prerušili zápas! Potyčka z tribúny sa preniesla na hraciu plochu, kde sa teraz nachádzajú fanúšikovia aj SBS, či polícia.
14 Stále sa nehrá, Matej Čurma je ošetrovaný na ihrisku. Ezekiel Henty síce vyzeral v poriadku, teraz aj on podstúpil procedúru, či mu netečie z hlavy krv.
13 Ezekiel Henty a Matej Čurma sa dostali do hlavičkového súboja, zrazili sa hlavami. Obranca Trnavy je na tom o dosť horšie, potrebuje ošetrenie. Nevyzerá to s ním dobre.
12 Jakub Grič síce mal priestor aj čas na strelu z nejakých 25 metrov, aj ju aj vyslal, avšak Adrián Chovan s pokusom do stredu bránky nemal problém.
11 Ezekiel Henty sa dostal pred šestnástku Trnavy, tam spadol a chcel si vypýtať faul. Nedovolený zákrok sa nepíska. Dopredu prešli domáci, Isa centrom nenašiel Ristovskiho.
10 Desať minút ubehlo. Oba tímy sa sústredia hlavne na precíznu defenzívu, nik nechce urobiť prvú chybu. Loptu majú častejšie pod kontrolou domáci hráči Trnavy.
9 Trnava vyvinula pressing a získala ním loptu. Prihrávku do pokutového územia na Ristovskiho okamžite odkopol preč Guram Kashia.
8 Lukáš Pauschek si dal pozor na dlhý pas do šestnástky Slovana, loptu hlavou odvrátil a vzápätí bol faulovaný Džaba Kankava.
7 Samuel Mráz nakopol loptu z vlastnej polovice ihriska na ľavé krídlo, kde nebol nikto z jeho spoluhráčov. Aut môže vhadzovať Matej Čurma.
6 Martin Bukata si prebral loptu v strede ihriska, na trávnik ho zozadu postrčil Jurij Medveděv. Trnava znova začne od stopérov.
5 Spartak Trnava pri lopte na vlastnej polovici ihriska. Domáci sa so založením akcie neponáhľajú a postupne si ju pripravujú.
4 Martin Škrtel odvrátil center smerujúci do šestnástky Trnavy. Po krídle prešiel dopredu Yusuf Bamidele Isa, namiesto centru prihral dozadu.
3 Filip Twardzik prečítal prihrávku pred jeho šestnástku, následne ešte hostia vyvinuli pressin, čo neviedlo k zisku lopty.
2 Slovan od úvodu s loptou na kopačkách. Snažil sa síce prejsť dopredu po ľavom krídle, nákop Božikova do týchto miest nebol presný a skončil mimo ihriska.
1 Najväčšie slovenské derby začína! Spartak Trnava nastupuje v bielom prevedení, hostia majú tmavomodré dresy. Poďme na to!
1 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

FC Spartak Trnava: Takáč – Čurma, Škrtel (C), Kóša, Twardzik – Bukata, Grič – Savvidis, Saymon, Bamidele Isa – M. Ristovski.
Náhradníci: Kamenár – Koštrna, Trajkovski, Tumma, Ramadan, Vlasko, Iván, Jones, Boateng.

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Medveděv, Kashia, Božikov (C), Pauschek – Zmrhal, Agbo, Kankava – Dražić, Mráz, Henty.
Náhradníci: Šulla – Abena, Rabiu, De Marco, Da Silva, Čavrić, de Kamps, Lichý, Hrnčár.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo