Spartak Trnava mení trénera. Norbert Hrnčár končí a prichádza Michal Gašparík ml.

2. 1. 2021 |
 

Spartak Trnava, Norbert Hrnčár, Michal Gašparík ml., Fortuna liga, futbal. Spartak Trnava bude v jarnej časti viesť Michal Gašparík ml. Ten nahradil doterajšieho šéfa trnavskej lavičky Norberta Hrnčára. Trnava tak má v tejto sezóne Fortuna ligy už tretieho trénera.

Tréner FC Spartak Trnava Michal Gašparík ml. FOTO TASR.

Spartak Trnava, tréner, Norbert Hrnčár, Michal Gašparík ml., Fortuna liga, futbal. Novým trénerom futbalistov FC Spartak Trnava sa stal Michal Gašparík mladší. Vo funkcii nahradil Norberta Hrnčára a povedie mužstvo v jarnej časti Fortuna ligy. Klub o tom informoval na svojom oficiálnom webe.

Spartak má už tretieho kormidelníka v tejto sezóne, do ktorej vstúpil na lavičke s Mariánom Šarmírom. Gašparík ml. je 39-ročný odchovanec Spartaka, za ktorý odohral viac ako stovku zápasov.

Ďalšie štarty pridal v českej či poľskej najvyššej súťaži. Po skončení aktívnej kariéry sa dal na trénerskú dráhu a od roku 2017 pôsobil pri trnavskom výbere do 19 rokov.

Spartak Trnava povedie Michal Gašparík ml.

"Bolo to ťažké a dlhé rozhodovanie, no napokon sme sa rozhodli pre zmenu. Chýbali nám väčšie emócie v zápasoch, chémia a mentálna sila tímu otočiť nepriaznivé skóre zápasu. Toto si sľubujeme od trnavského kouča, preto sme si vybrali Michala Gašparíka.

Považujeme ho za perspektívneho mladého trénera, s ktorým sme na tento post v budúcnosti rátali. Odvádzal kvalitnú prácu v našom dorasteneckom tíme a bolo len otázkou času, kedy zasadne na niektorú ligovú lavičku.

Aj preto sme tento krok urýchlili. Veríme, že je to dobré rozhodnutie a vydali sme sa správnou cestou, preto sme sa dohodli na trojročnom kontrakte," okomentoval rozhodnutie o výmene na trénerskom poste riaditeľ klubu Milan Cuninka.

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo