Spartak Trnava FK Senica ONLINE Fortuna liga dnes

13. 2. 2021 |

Spartak Trnava dnes doma privíta hráčov FK Senica. Ako tento duel dopadne môžete sledovať ONLINE od 14:00 hod.

Na snímke radosť hráčov Trnavy po strelení gólu v zápase 1. kola Fortuna ligy  FC Spartak Trnava - ŠKF iClinic Sereď v Trnave 21. júla 2019. FOTO TASR - Lukáš Grinaj

Domáci budú chcieť dnes nadviazať na súboj spred týždňa, keď porazili Zlaté Moravce - Vráble 4:2. Úvod stretnutia vyšiel lepšie ViOn-u. Bežala 12. minúta, Grozdanovski zo stredového kruhu uvoľnil Hrnčára, ktorý zoči-voči Rusovovi strelou k ľavej žrdi otvoril gólový účet zápasu.

Spartak Trnava FK Senica ONLINE Fortuna liga 2021 dnes LIVE

Po štvrťhodine hry, po Čögleyovom centri sprava Balaj neprekvapil trnavského brankára. Vyrovnanie priniesla 25. minúta, Saymonov center z pravej strany poslal za chrbát Chovana Bukata. Skóre sa opäť zmenilo po polhodine, Tóthov center Balaj hlavou prehodil na Kyziridisa, ktorý s istotou poslal domácich druhýkrát do vedenia.

Gólová prestrelka pokračovala aj v ďalšom priebehu. Kolesár posadil center na hlavu Bukatu, ktorý prekonal Chovana - 2:2. V nadstavenom čase prvého dejstva rýchlu kontru Spartaka zakončil gólovou strelou k žrdi Bamidele Isa a hostia prvýkrát viedli.

Do druhého polčasu lepšie vystúpili "andeli" a v 48. minúte viedli už o dva góly. Po zákroku Chrena na Saymona premenil pokutový kop Twardzik. Od tohto momentu si domáci vytvorili platonickú prevahu, ktorá však k úspechu neviedla. V 66. minúte vyskúšal šťastie Balaj, ktorého prudká strela tesne minula cieľ.

V 84. minúte bol blízko ku kontaktnému gólu Kovaľ, jeho strelu vytesnil jeden z obrancov hostí. V 90. minúte mohol víťazstvo Spartaka prikrášliť striedajúci Iglesias, ktorého strelu z päťky Chovan reflexívne vyrazil.

FC Spartak Trnava
1 : 0
(0:0)
FK Senica

Góly: 51. Miković (Savvidis). ŽK: 63. Grič (TRN), 90+1. Saymon (TRN) – 40. Kopečný (SEN), 76. Gallovič (SEN). Rozhodca: Očenáš – Kováč, Straka.
FC Spartak Trnava: Rusov (C) – Koštrna, Twardzik, Grič, Miković – Benovič (46. Savvidis), Bukata (75. Iglesias), Saymon (90+1. Tumma), Kolesár (46. Vlasko) – Bamidele Isa, Olejník (67. Turňa).
FK Senica: Fryšták – Šimčák, Carrillo, Asanović, Kopečný – Addo, Gallovič (78. Gamboš), Košťál (86. Berisha) – Turčák (56. Guba), Piroska (C), Malec.
51 gól Trnava dala gól!
Gól strelil MARTIN MIKOVIĆ. Asistencie Kyriakos Savvidis. Bukata vystihol chybu brankára Fyrštáka, následne skúsil strelu, lopta sa dostala odrazom na Savvidisa, ten priťukol MARTINOVI MIKOVIČOVI a Trnavčan peknou strelou spoza šestnástky nedal brankárovi šancu.