Slovensko U20 Česko U20 ONLINE dnes príprava hokej LIVE

17. 4. 2021 |

Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov sa dnes stretne v druhom prípravnom súboji s rovesníkmi z Česka. Sledujte duel ONLINE od 15:00 hod.

Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov vyhrala v prvom z dvojice prípravných duelov nad rovesníkmi z Česka 5:2. V Piešťanoch otočili domáci skóre štyrmi gólmi v tretej tretine, dva z nich zaznamenal útočník Juraj Slafkovský z fínskeho TPS Turku.

Pridal aj jednu asistenciu, rovnako tri body zaznamenal Martin Chromiak (1+2). Druhý zápas je na programe v sobotu o 15.00 h opäť v Piešťanoch.

Hlasy po zápase /zdroj: hockeyslovakia.sk/:
Ivan Feneš, tréner SR 20: "Úvod bol z oboch strán trochu zakríknutý, o čo sa zaslúžil dlhodobý herný výpadok. Postupom času sme získali istotu a podali solídny výkon.

Z výhry sa tešíme. Niektorí hráči predvedenými výkonmi naplnili naše očakávania. Ak sa však na to pozrieme všeobecne, musím konštatovať, že sme videli kvalitný tímový výkon.“

Juraj Slafkovský, útočník SR 20: "Všetci sme spokojní. Po druhej tretine nám bolo jasné, že musíme zvýšiť produkciu striel a byť aktívni. V tretej nám to vyšlo nad očakávania. Za dva góly som rád. Mohol som dať aj tretí, ale nemôžem si vystrieľať všetok pušný prach naraz.“

Samuel Kňažko, kapitán SR 20: "V tretej tretine sme začali viac korčuľovať, vyhrávať osobné súboje. Viac sme sa tlačili do bránky a strelili napokon až štyri góly. Bolo skvelé opäť si obliecť reprezentačný dres, čo je pre mňa vždy veľká česť.

Vo Fínsku sa nám dávnejšie skončila klubová sezóna. O to som radšej, že som si ju mohol predĺžiť v reprezentácii.“

Slovensko
3 : 4
(1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)
[ po s.n. 1 : 2 ]
Česko

Góly a asistencie: 19. Chromiak, 45. Krajč (Slafkovský, S. Nemec), 52. Slafkovský (S. Nemec) – 10. Háva (Stehlík), 32. Binias (Chlubina), 47. Koláček, rozh. náj. Konečný. Rozhodca: Peter Stano, Peter Lokšík – Adam Jurčiak, Peter Jedlička – Dalibor Beniač.
Slovensko: Noskovič (32. Opatovský) – Bečár, Kňažko, Petrovický, Š. Nemec, Bakala, Šeliga, Jombík, Groch – Slafkovský, Dvorský, Chromiak – Michalík, Krajč, Lašák – Žlnka, Petrovský, L. Nemec – Hanik, Demek, Bačo
Česko: Postava (Cichoň ) – Hrádek, Baláž, Kovář, Bláha, Hampl, Kremláček, Háva – Konečný, Koláček, Stehlík – Malát, Vrhel, Novák – Binias, Ivan, Chlubna – Malý, Jasna, Macháček
65:00 gól V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Česko.
Chromiak premieňa.
časová značka Samostatné nájazdy začínajú.
V predĺžení gól nepadol, víťaza tohto druhého prípravného zápasu prinesú samostatné nájazdy.
65:00 časová značka Predĺženie sa skončilo.
64:47 dôležité Kňažko sa natlačil pred brankára Postavu, ale nepodarilo sa mu ho prekonať!
64:28 Chromiakove zakončenie na českého brankára neprešlo.
64:01 Prebieha posledná minúta predĺženia!
63:43 Stále je puk na našich hokejkách, skúšame znova preniknúť do útočného pásma.
63:16 Slovensko sa presunulo do útočného pásma, ale nepresná kombinácia nič zaujímavého neponúkla.
62:46 dôležité Hrádek mal rozhodnutie na hokejke, ale Opatovský vytiahol výborný zákrok!
62:02 Je tu ofsajd našich mladíkov.
61:37 Oba tímy idú striedať.
61:22 dôležité Teraz nás však zachránila konštrukcia bránky! Mali sme teda veľký kus šťastia!
60:49 Videli sme rýchly útočné výpady na oboch stranách, ale defenzívy boli úspešné.
60:10 Predĺženie je už v plnom prúde, Slovensko sa okamžite presúva do útočného pásma.
60:01 časová značka Začalo sa predĺženie.
Po troch tretinách sme víťaza nespoznali, ide sa do predĺženia. Určite je viacej spokojná naša reprezentácia, slovenskí mladíci dokázali až trikrát vyrovnať.
60:00 časová značka Tretia tretina sa skončila.
59:59 dôležité Konečný predviedol výborné zrýchlenie, krásne sa dostal pred našu bránku, ale jeho zakončenie končí na hornej tyčke! Možno to už bolo aj po časovom limite, napokon sa ani netelefonuje a zápas ide do predĺženia!
59:37 Ešte to oba celky skúšajú smerom dopredu, ale je to bez zaujímavých príležitostí.
59:01 Presilovka Česka nemala dlhého trvania, už sledujeme hru 4 na 4. Zrejme sa zápas v riadnom hracom čase skončí nerozhodne.
58:25 Vylúčenie v tíme Česko (Novák – 2 min., nebezpečná výstroj).
58:21 dôležité Česko hrá presilovku a mohlo ísť do vedenia! Ivan sa dostal k odrazenému puku pred našou bránkou, ale Opatovský nás podržal výborným zákrokom!
58:04 Vylúčenie v tíme Slovensko (Petrovický – 2 min., držanie).
58:01 Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny!
57:36 Hostia v plnom počte.
57:16 Naša presilovka sa už kráti. Česko sa stále bráni úspešne.
56:29 Teraz máme problémy sa dostať do útočného pásma.
56:12 dôležité Veľká šanca pre Česko vo vlastnom oslabení! Po chybe slovenskej defenzívy putoval Binias sám na Opatovského, ale nepodarilo sa mu nášho brankára prekonať!
55:46 Je tu presilovka pre Slovensko! Ideálna šanca strhnúť vedenie na našu stranu.
55:36 Vylúčenie v tíme Česko (Baláž – 2 min., hákovanie).
54:39 Dlhý tlak Slovenska pokračuje ďalej, ale nedarí sa nám v zakončení.
54:13 Aj naďalej je puk na slovenských hokejkách, súper sa musí brániť vo vlastnom pásme.
53:49 Slafkovský našiel peknou prihrávkou Dvorského, jeho zakončenie len tesne míňa priestor českej bránky.
53:22 Slovensko je usadené v útočnom pásme.
52:37 Puk končí za našou bránkou, oba celky idú striedať.
52:09 Vyrovnávajúci gól nás poriadne nakopol a môžme konštatovať, že Slovensko je teraz aktívnejšie.
51:34 No uvidíme, čo nám všetko ešte toto stretnutie ponúkne. Krátko pred koncom tretej tretiny to je otvorené na oboch stranách.
51:13 gól Slovensko dalo gól!
Opäť je vyrovnané! Naši mladíci zvládli aj po tretíkrát vyrovnať a opäť sa začína odznova! Od modrej čiary vystrelil Šimon Nemec, jeho strela nebola moc vydarená, ale JURAJ SLAFKOVSKÝ šikovne vložil hokejku pred puk a ten sa dostáva za brankára Postavu – 3:3!
Asistencia: Šimon Nemec.
50:49 Času do konca tretej tretiny je ešte celkom dosť, snažíme sa hrať aktívne.
50:05 Dostávame sa do druhej polovice poslednej tretej tretiny. Zatiaľ má k výhre nakročené Česko, ale ešte nemusí byť pre našich mladíkov nič stratené.
49:53 Český výber do 20 rokov rozbieha kombináciu v našom obrannom pásme.
49:33 Individuálne sa snažil presadiť Slafkovský, nášho talentovaného hokejistu však súperov brankár znova vychytal.
48:26 Zakončenie od Šimona Nemca český brankár Postava vyráža do bezpečia.
48:12 Častejšie sa drží puk na našich hokejkách, ale nemá priestor na kombináciu.
47:49 Česko však výborne napáda našu rozohrávku, k strele sme sa dlhšiu dobu nedostali.
47:22 Naši to však nevzdávajú a momentálne sledujeme kombináciu v útočnom pásme.
46:38 Slovensko tak bude musieť po tretíkrát doťahovať náskok svojho súpera. Nič ľahké teda našich mladíkov nečaká.
46:29 gól Česko dalo gól!

Dlho sme sa z vyrovnania neradovali, Česko sa znova ujíma vedenia o jeden gól! Videli sme rýchly prechod do útočného pásma, tam sa k puku dostal JOZEF KOLÁČEK a krásnou strelou prekonáva Opatovského – 2:3!
45:49 Menší nápor súpera sme pohodlne ubránili, puk je momentálne v strednom pásme.
45:12 Česko to však nechce pripustiť, s pukom na hokejkách momentálne operuje v našom pásme.
44:38 Začína sa tak odznova. Uvidíme, či sa zopakuje včerajšia tretia tretina, kde sa nám tiež podarilo vyrovnať a potom nastal obrat skóre.
44:08 gól Slovensko dalo gól!
Znova je vyrovnané! Krásna spolupráca našich mladíkov, Šimon Nemec potiahol puk okolo mantinelu za súperovu bránku, následne Slafkovský presnou prihrávkou priamou pred bránku súpera našiel SAMUELA KRAJČA a ten vyrovnáva na 2:2!
Asistencie: Juraj Slafkovský, Šimon Nemec.
43:49 Slovensko je teraz pri puku, snažíme sa o prechod do útočného pásma.
43:31 Zakázané uvoľnenie Slovenska.
42:59 Postava pokryl zakončenie od modrej, ešte tak získavame buly v útočnom pásme.
42:09 Teraz sme si museli dať pozor vo vlastnom pásme, ale súpera sme do zakončenia nepustili.
41:23 Krajčove zakončenie končí na zadnom mantinely, Slovensko je však stále usadené v útočnom pásme.
41:09 K puku sa teraz dostáva Česko, náš súper sa nemusí nikam ponáhľať.
40:31 Ihneď sa naši mladíci presunuli do útočného pásma, ale nádejné zakončenia sa do bránky nezmestili.
40:10 Posledná tretia tretina je už v plnom prúde, buly vyhralo Česko. Naša reprezentácia musí doťahovať náskok svojho dnešného súpera.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!
Posledná tretia tretina sa začne približne o 16:33.
Aj prostredná tretina tohto prípravného zápasu je už minulosťou. Napokon sme v nej videli jeden presný zásah, keď sa v 32. minúte presadil v úniku na našu bránku Binias. Videli sme aj výborné zákroky českého brankára, ale aj našich brankárov. Po inkasovanom góle došlo k výmene našich brankárov a Opatovský zatiaľ rovnako drží náš tím nad vodou ako Noskovič.

Po dvoch tretinách prehráva Slovensko s Českom 1:2!
39:34 dôležité Vyrovnanie na hokejke mal teraz Kňažko! Jeho zakončenie však výborným zákrokom pokryl brankár Postava!
39:01 Prebieha posledná minúta druhej tretiny!
38:44 dôležité Fantastické zákroky Opatovského! Najprv sa do zakončenia sám pred našu bránku dostal Ivan, ale Opatovský ho vychytal. Spoza bránky potom Ivan posielal puk na Biniasa, ktorý sa nažil zakončiť k odkrytej tyčke, ale Opatovský sa rýchlo presunul a famózne pokryl jeho strelu!
38:16 Slovensko kombinovalo v útočnom pásme, Česko nás vytlačilo do stredného pásma.
37:49 Dlhšiu dobu sa hrá teraz bez prerušenia. Hra sa prelieva z jednej strany na druhú.
37:11 Sme už v závere druhej tretiny. Česko drží svoje tesné vedenie o jeden gól.
36:34 Hostia v plnom počte.
36:21 dôležité Výborná prihrávka na Chromiaka, ale jeho zakončenie Postava výborným zákrokom vyrazil do bezpečia!
35:47 Krajčove zakončenie tesne míňa priestor Postavovej bránky.
35:13 Česko dostáva puk cez všetky čiary do bezpečia.
34:49 Až teraz sa začala naša presilovka, skúšame preniknúť do útočného pásma.
34:34 Vylúčenie v tíme Česko (Jansa – 2 min., nedovolené bránenie).
33:43 Budeme hrať druhú presilovku v tomto zápase! Čaká sa na prerušenie hry, puk je stále na slovenských hokejkách.
33:14 Aktivita je teraz na našich hokejkách, súpera držíme pod veľkým tlakom.
32:37 Po vyhratom buly zakončoval od modrej čiary Kňažko, ale jeho pokus smeroval mimo súperovu bránku.
32:06 Slovensko tak opäť bude musieť doťahovať náskok súpera. Do našej bránky sa postavil Opatovský, výmena brankárov zrejme bola dopredu dohodnutá.
31:24 striedanie Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Noskovič, prichádza Opatovský.
31:24 gól Česko dalo gól!

Náš súper sa opäť dostáva do vedenia o jeden gól! Po chybe našej defenzívy sa dostal do nájazdu na bránku DOMINIK BINIAS a strelou pomedzi betóny prekonal Noskoviča – 1:2!
Asistencia: Tomáš Chlubina.
30:29 Hra sa teraz rýchlo presúva z jednej strany na druhú. Snáď ešte niečo zaujímavé v druhej tretine uvidíme.
30:05 Dostávame sa do druhej polovice prostrednej tretiny. Stále platí nerozhodný stav 1:1!
29:34 Opäť sa o zakončenie pokúšal Slafkovský, ale toto jeho zakončenie končí na zadnom mantinely.
29:08 Zakázané uvoľnenie Česka.
28:52 Hostia v plnom počte.
28:09 Česko dostáva puk cez všetky čiary do bezpečia, naša presilovka sa pomaly kráti.
27:32 dôležité Slafkovský predviedol krásnu individuálnu akciu, natlačil sa pred brankára Postavu, ale puk končí v lapačke českéhu brankára!
27:06 Je tu naša prvá presilovka v tomto zápase! Podarí sa nám ju využiť?
26:52 Vylúčenie v tíme Česko (Hampl – 2 min., držanie).
26:37 Krajčove zakončenie vyrazil Postava svojim betónom do bezpečia.
26:06 Slovenskí mladíci teraz hrajú veľmi aktívne, ale súper vysoko napáda našu rozohrávku.
25:26 Domáci v plnom počte.
25:06 Teraz už musel zasahovať brankár Noskovič, ale pripisuje si úspešný zákrok.
24:33 No a teraz sa puk dostáva až za českú bránku, oba tímy môžu prestriedať.
24:06 Puk sme dostali do stredného pásma, zatiaľ sa stále bránime úspešne.
23:46 Je tu druhá presilovka Česka v tomto zápase. Zatiaľ sa nám darí držať súpera ďaleko od bránky.
23:26 Vylúčenie v tíme Slovensko (Demek – 2 min., hákovanie).
22:46 Doteraz hral aktívnejšie náš výber, ale puk na svoje hokejky už získava súper.
22:15 Zakončenie od českého hokejistu Koláčka smerovalo mimo našu bránku.
21:31 Individuálne sa snažil presadiť Nemec, jeho zakončenie betónom vyrazil do bezpečia brankár Česka Postava.
21:01 Noskovič pokryl nahodenie od modrej čiary, buly pre Česko v útočnom pásme.
20:46 Oba tímy sa snažia vstúpiť do druhej tretiny aktívne, defenzívy aktérov zápasu sa však mali na pozore.
20:10 Druhá tretina tohto stretnutia je už v plnom prúde, buly vyhralo Česko.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!
Ďalšia tretina sa začne približne o 15:48.
Úvodná tretina druhého prípravného zápasu reprezentácii do 20 rokov Slovenska a Česka je už minulosťou. Do 10. minúty to bolo vyrovnané z oboch strán, ale bez zaujímavejších momentov. Skóre zápasu otvoril český hokejista Háva strelou od modrej a od tohto momentu dominovalo na ľade Česko. Prišiel však záver prvej tretiny a ten už patril našim mladíkom, na začiatku 19. minúty nás rozveselil Chromiak nádherným gólom spoza bránky a tak je stav po prvej tretine vyrovnaný 1:1!
19:38 Záver prvej tretiny patrí našim hokejistom, ale nedarí sa nám presne zakončiť.
19:01 Prebieha posledná minúta prvej tretiny!
18:53 Vyzerá to teda, že sa na prestávku pôjde za nerozhodného stavu. Radšej však ešte nepredbiehajme.
18:03 gól Slovensko dalo gól!
Je vyrovnané! Wau, páni a dámy čo to teraz predviedol MARTIN CHROMIAK! Po vyhratom buly v útočnom pásme sa slovenský reprezentant dostal k puku a spoza bránky ho dostal do hornej časti bránky spôsobom alá fínsky hokejista Mikael Granlund – 1:1!
17:53 dôležité Prvá veľká šanca Slovenska v tomto zápase! Po výbornom napádaní súperovej rozohrávky sa dostal do úniku na súperovu bránku Hanik, ale brankára Postavu neprekonal!
17:38 Hra sa presúva do stredného pásma, puk má na hokejkách stále náš dnešný súper.
17:09 Kremláček nahadzoval puk od modrej na našu bránku, ale Noskovič včas vytasil svoju lapačku.
16:39 Česko rozbieha kombinácia v našom obrannom pásme.
16:14 Menší nápor Česka stále pokračuje, podarilo sa nám aspoň dostať hru do stredného pásma.
15:51 Český hokejista Ivan sa snažil natlačiť pred slovenskú bránku, ale zakončiť mu nebolo umožnené.
15:06 Je tu záverečná päťminútovka prvej tretiny. Zatiaľ to vyzerá, že Česko pôjde na prestávku spokojnejšie.
14:46 dôležité Obrovská šanca Česka! Krásna kombinácia Stehlíka a Konečného pred našou bránkou, ale druhý menovaný nedokázal prekonať Noskoviča! Jeho spoluhráči mu teraz môžu ďakovať, toto bol fantastický zákrok!
14:09 Nepresná kombinácia našich mladíkov, znova tak sledujeme aktivitu Česka, ktoré je od streleného gólu lepším celkom.
13:36 Domáci v plnom počte.
13:06 dôležité Chlubna mohol počas presilovky zvýšiť vedenie Česka, ale brankár Noskovič ho z blízka dokázal vychytať!
12:37 Nepresná kombinácia nášho súpera, ale v útočnom pásme sa Česko stále nachádza.
12:05 Česko hrá svoju prvú presilovku v tomto zápase, ale zatiaľ sa nedokázalo na dlhšie usadiť v útočnom pásme.
11:36 Vylúčenie v tíme Slovensko (Petrovský – 2 min., držanie).
11:31 K puku sa dostal český hokejsta Koláček, ale jeho zakončenie smeruje mimo slovenskú bránku. Česko je však stále usadené v útočnom pásme.
10:36 Grochove zakončenie kryje český brankár Postava, získavame tak ešte buly v útočnom pásme.
10:05 Dostávame sa do druhej polovice prvej tretiny. Česko sa pred malou chvíľou ujalo vedenia, podarí sa našim do prestávky vyrovnať?
09:46 Na rade je teda Slovensko, ktoré bude musieť doťahovať náskok svojho dnešného súpera.
09:16 gól Česko dalo gól!

Je tu úvodný presný zásah tohto stretnutia! Nezvládli sme situáciu vo svojom pásme, puk sa dostal na modrú čiaru a JIŘÍ HÁVA presnou strelou prepálil všetko čo mu stálo v ceste a puk končí za bezmocným Noskovičom – 0:1!
Asistencia: Lukáš Stehlík.
08:29 Ofsajd českého výberu do 20 rokov.
08:06 Dopredu sa pokúšali preniknúť naši mladíci, ale puk bol tečovaný mimo hraciu plochu a bude z toho buly v strednom pásme.
07:28 Zakázané uvoľnenie Slovenska.
07:06 Svoje druhé zakončenie na slovenskú bránku vyslal v tomto zápase Vrhel, ale Noskovič bol pozorný. Buly pre Česko v útočnom pásme.
06:49 Pre puk si teraz musia naši mladíci až k svojej bránke, oba tímy môžu striedať.
06:22 V útočnom pásme teraz kombinuje Slovensko, ale ani našim mladíkom sa nedarí vyprodukovať z toho strelu na súperovu bránku.
05:48 Zakrátko sa Česko znova vrátilo do útočného pásma, ale naši obrancovia pracovali úspešne a ani teraz súpera do zakončenia nepustili.
05:17 Česko kombinovalo v našom obrannom pásme, ale séria prihrávok k strele neviedla a oba tímy idú striedať.
04:41 K puku sa dostal Michalík a tak to vyskúšal spoza modrej čiary. Jeho strela smerovala do stredu bránky a tam stál pripravený Postava. Získavame ešte buly v útočnom pásme.
04:05 Po ofsajde českého výberu do 20 rokov sa vhadzovalo v strednom pásme, k puku sa dostal náš dnešný súper a skúša kombinovať v útočnom pásme.
03:36 Krásna akcia od Slafkovského, ktorý potiahol puk do útočného pásma individuálne, ale jeho prihrávka pred bránku súpera našťastie pre súpera nesmerovala na hokejku Chromiaka.
03:03 Kremláček to vyskúšal spoza modrej čiary, ale puk končí na zadnom mantinely.
02:42 Momentálne je pri puku naša reprezentácia, ale nedarí sa nám úspešne kombinovať v pásme súpera. Z našej strany sme sa ešte k ohrozeniu súperovej bránky nedostali.
02:10 Hra je prerušená, vhadzovať sa bude v našom obrannom pásme. Noskovič radšej prikryl puk pred svojou bránkou, pretože súper sa ihneď snažil o dorážku.
01:33 dôležité Prvá veľká šanca v tomto zápase! Česko išlo do prečíslena 2 na 1, následne pred našou bránkou zakončoval Vrhel, ale brankár Noskovič bol pozorný!
01:13 Ani naša reprezentácia v útočnom pásme nič nevymyslela, musíme sa vrátiť späť do obrany.
00:51 Česko kombinovalo v našom útočnom pásme, ale po nepresnej prihrávke končí puk na zadnom mantinely a oba tímy idú striedať.
00:10 Prvá tretina tohto prípravného stretnutia je už v plnom prúde. Buly vyhrali naši mladíci, ktorí dnes nastupujú v modrých dresoch, náš súper v bielych.
Obe reprezentačné mužstvá do 20 rokov sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na ľadovej ploche v Piešťanoch. Čoskoro sa tak prvá tretina začne, prajem príjemný športový zážitok!
Prajem príjemné športové popoludnie všetkým fanúšikom hokeja! Dnes je na programe druhý prípravný zápas našich reprezentantov do 20 rokov. Vo včerajšom zápase proti rovesníkom z Česka dokázali zvíťaziť presvedčivo 5:2 a dnes je na programe odveta. Oproti včerajšiemu zápasu sa v našej zostave okrem brankárskeho postu nič nemení, do bránky sa dostane Noskovič. České formácie sú trocha premiešané.

Slovensko: Noskovič (Opatovský) – Bečár, Kňažko, Petrovický, Š. Nemec, Bakala, Šeliga, Jombík, Groch – Slafkovský, Dvorský, Chromiak – Michalík, Krajč, Lašák – Žlnka, Petrovský, L. Nemec – Hanik, Demek, Bačo

Česko: Cichoň (Postava) – Hrádek, Baláž, Kovář, Bláha, Hampl, Kremláček, Háva – Konečný, Koláček, Stehlík – Malát, Vrhel, Novák – Binias, Ivan, Chlubna – Malý, Jasna, Macháček

Rozhodca: Peter Stano, Peter Lokšík – Adam Jurčiak, Peter Jedlička – Dalibor Beniač
Nominácia Slovenska

Brankári:
Tomáš Boľo (Púchov), Richard Noskovič (Slovan Bratislava / Topoľčany), Šimon Opatovský (Trnava).

Obránci:
Denis Bakala (Detva), Šimon Bečár (Trenčín), Šimon Groch (Olomouc / Slovensko 18), Adam Jombík, Rayen Petrovický (oba TUTO Turku, Finsko), Samuel Kňažko (TPS Turku, Finsko), Šimon Nemec (Nitra), Martin Šeliga (Nové Zámky).

Útočníci:
Róbert Bačo (Karlovy Vary), Jakub Demek (Košice / Slovensko 18), Dalibor Dvorský (Banská Bystrica), Dávid Hajnik (Poprad), Martin Chromiak, Samuel Krajč (oba Trenčín), Ján Lašák (Jokerit Helsinky, Finsko), Markus Michalík (Liptovský Mikuláš), Libor Nemec (Rauma, Finsko), Servác Petrovský (Třinec / Slovensko 18), Juraj Slafkovský (TPS Turku, Finsko), Adam Žlnka (Detva / Slovensko 18)
Nominácia Česka

Brankári:
Oldřich Cichoň (Sparta Praha), Jakub Málek (Vsetín), Michal Postava (Přerov).

Obrancovia:
Ondřej Baláž, Jiří Háva, Vladimír Kremláček (všichni Litoměřice), Jan Hampl, Filip Kovář (oba Benátky nad Jizerou), Dominik Vacík (Mladá Boleslav), Michal Hrádek (Pardubice), Marek Bláha (TUTO Hockey, Finsko).

Útočníci:
Jakub Konečný, Lukáš Stehlík (oba Litoměřice), Josef Slavíček (Sparta Praha), Pavel Novák (České Budějovice), Jakub Malý (Kometa Brno), Sebastián Malát (Plzeň), Michal Gut (Sokolov), Ivan Ivan (Vítkovice), Dominik Binias (Fribourg-Gottéron, Švýcarsko), Josef Koláček, Michal Rouha (oba TUTO Hockey, Finsko), Stanislav Vrhel (Pelicans Lahti, Finsko), Štěpán Macháček (Frýdek-Místek), Tomáš Chlubna (Jihlava), Filip Jansa (Benátky nad Jizerou)
Vítam všetkých priaznivcov hokeja pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia reprezentácie do 20 rokov a to Slovenska a Česka. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 15:00.

Naši mladíci mali na programe dve prípravné stretnutie s rovesníkmi z Česka. Prvé stretnutie už úspešne absolvovali a prekvapivo zdolali svojho súpera vysoko 5:2, čo im určite zdvihlo náladu. Dokážu naši mladíci zvíťaziť v Piešťanoch aj po druhýkrát? Sledujte náš online prenos!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.