Slovensko Švajčiarsko volejbal dnes ženy ONLINE ME 2021

24. 8. 2021 |

Slovensko - Švajčiarsko. Volejbalové ME žien 2021 v chorvátskom Zadare pokračujú dnes aj zápasom slovenskej reprezentácie. Online prenos súboja štartuje dnes od 20:00.

Na snímke slovenské volejbalistky sa radujú po víťazstve 3:0 nad Švajčiarkami v zápase D skupiny ME vo volejbale žien Slovensko - Švajčiarsko v Bratislave 24. augusta 2019. FOTO TASR - Martin Baumann

Slovensko Švajčiarsko volejbal ženy online prenos ME 2021

Slovenské volejbalistky neuspeli ani vo svojom treťom zápase na ME 2021. V pondelkovom stretnutí C-skupiny v Zadare prehrali s favorizovanými Taliankami 1:3, stále však živia reálnu šancu na postup do osemfinále.

Zverenky trénera Marca Fenoglia po prehrách s Maďarkami (1:3) a domácimi Chorvátkami (0:3) nestačili ani na svoje premožiteľky z osemfinále domácich ME 2019 v Bratislave a úradujúce vicemajsterky sveta Talianky. Vo štvrtom vzájomnom súboji však proti nim získali historicky premiérový set.

Slovenkám patrí v tabuľke posledná 6. priečka a pred sebou majú posledné dva súboje v skupine, ktoré budú pre ne kľúčové - v utorok nastúpia proti Švajčiarkam (20.00) a vo štvrtok proti Bieloruskám (17.00).

Do vyraďovacej časti postúpia z každej zo štyroch skupín štyri tímy. Účastníčky olympijských hier v Tokiu Talianky si rovnako ako Chorvátky vybojovali postup do osemfinále v predstihu.

ME vo volejbale žien 2021

Slovensko vs Švajčiarsko -:-, online prenos volejbal ženy ME 2021 dnes od 20:00

22:25 dôležité Švajčiarsko si zobralo challenge, ale lopta išla od Eiholzerovej bez teču do autu a vyhrávame štvrtý set 25:22, celý zápas 3:1 na sety!
22:24 dôležité Van Rooijovej nevyšiel diagonálny útok a máme dva mečbaly!
19:25 dôležité Krišková zakončila aj nasledujúcu výmenu a tretí set sme ovládli pomerom 25:19!
19:24 dôležité Vďaka Kriškovej zakončeniu máme k dispozícii hneď päť setbalov!
17:20 dôležité Kratšie podanie Fričovej prináša dôležité eso a sme bližšie k zisku tretieho setu!
14:25 dôležité Pierretová sa dotkla siete a druhý set vyhrávame 25:14, čo je naozaj debakel!
14:24 dôležité Po smeči Palgutovej máme k dispozícii hneď desať setbalov!
25:21 dôležité Lenže Kriškovej smeč bol zastavený švajčiarskym blokom a prehrávame prvý set 21:25!
24:20 dôležité Po presnom útoku sa Švajčiarsko dostáva až k štyrom setbalom.