Slovensko Írsko ONLINE futbal dnes play-off ME 2021 kvalifikácia

8. 10. 2020 |
 

Slovensko, Írsko, online prenos, futbal, dnes, play-off, ME 2021, kvalifikácia. Online prenos dnešného futbalového zápasu play-off Slovensko - Írsko štartuje dnes rovnako ako samotný zápas od 20:45.

Na snímke tím Slovenska pred začiatkom kvalifikačného zápasu E- skupiny EURO 2020 Maďarsko – Slovensko v Budapešti 9. septembra 2019. Na snímke horný rad zľava Milan Škriniar, Ľubomír Šatka, Denis Vavro, Dávid Hancko, Martin Dúbravka a Juraj Kucka. Dolný rad zľava Marek Hamšík, Róbert Mak, Stanislav Lobotka, Albert Rusnák a Róbert Boženík. FOTO TASR - Martin Baumann

Slovensko, Írsko, online prenos, futbal, dnes, play-off, ME 2021, kvalifikácia. Online prenos dnešného futbalového zápasu play-off Slovensko - Írsko štartuje dnes rovnako ako samotný zápas od 20:45.

Slovensko Írsko online prenos futbal dnes play-off ME 2021 kvalifikácia

Štvrtkový futbalový zápas Slovensko - Írsko v semifinále play off EURO 2020 sa bude hrať aj napriek hráčovi s pozitívnym testom na koronavírus v domácom mužstve. Výsledok testovania na prítomnosť koronavírusu bol v prípade slovenského reprezentanta Milana Škriniara pozitívny a trénerovi Pavlovi Hapalovi nebude k dispozícii.

Definitívne bez stredopoliara Stanislava Lobotku z SSC Neapol nastúpi vo štvrtok slovenská futbalová reprezentácia v semifinále play off ME 2020 proti Írsku. Na stredajšej online tlačovej konferencii pred zápasom na bratislavskom Národnom futbalovom štadióne to potvrdil reprezentačný tréner SR Pavel Hapal.

"Urobili sme maximum. Problém bol v komunikácii, Neapol potom prestal komunikovať. Nerozhoduje o tom asi len klub, je tam asi aj rozhodnutie hygienika. Je to zarážajúce. Napríklad z Juventusu mohli hráči odísť na reprezentačné zápasy. Stano bol viackrát testovaný negatívne a nemohol prísť. Bude nám chýbať," potvrdil zlú správu kouč SR a dodal: "Je to komplikácia, hoci na predchádzajúcom zraze nebol stopercentne fit. Počítali sme s ním. Ale rozostavenie meniť nebudeme, bude to výmena post za post."

Realizačný tím reprezentačného mužstva a vedenie Slovenského futbalového zväzu (SFZ) následne uplatnili ďalší postup podľa protokolu UEFA Return to play a duel sa uskutoční podľa plánu.

"Hráč je po absolvovaní testu v individuálnej karanténe, nemá žiadne príznaky, cíti sa dobre a v najbližších dňoch absolvuje ďalší test, keďže slovenský tím čakajú ešte počas tohto zrazu dva zápasy Ligy národov v Škótsku a doma s Izraelom.

Mužstvo naďalej pokračuje v príprave na zápas s Írskom podľa vopred stanoveného a osvedčeného plánu pri dodržaní všetkých hygienických opatrení tak, ako sú nariadené Úradom verejného zdravotníctva SR. Súhlas s každodennou činnosťou členov všetkých zložiek národného tímu a SFZ pri príprave medzištátneho zápasu v súlade s protokol UEFA dal hlavný hygienik Slovenskej republiky Ján Mikas," informoval zväz vo štvrtok popoludní na oficiálnom webe.

Duel má na bratislavskom Národnom futbalovom štadióne výkop o 20.45 h. V priamom prenose ho bude vysielať RTVS.

Play-off ME 2021

Slovensko Írsko -:-, online prenos futbal dnes play-off ME 2021 kvalifikácia od 20:45

Kliknite sem pre zobrazenie ONLINE prenosu.

Slovensko
1 : 0
(0:0)
[ po s.n. 4 : 2 ]
Írsko

Góly & zostavy

ŽK: 102. Duda (SVK), 114. Hamšík (SVK) – 20. Hourihane (IRL), 48. McClean (IRL), 68. Duffy (IRL).
Slovensko: Rodák – Pekarík, Vavro (112. Gyömbér), Valjent, Mazáň – Kucka (86. Greguš), Hrošovský, Hamšík (C) – Rusnák (86. Mak), Duda (107. Boženík), Mihalík (74. Haraslín).
Írsko: Randolph – Doherty, Egan, Duffy (C), E. Stevens – James McCarthy (60. A. Browne), Hourihane, Hendrick – Robinson (100. O'Dowda), McGoldrick (112. S. Long), McClean (60. Brady).