Slovensko 21 Malta 21 ONLINE dnes Kvalifikácia ME U21

12. 10. 2021 |
 

Slovensko 21 vs Malta 21. Online prenos dnešného zápasu kvalifikácie ME U21 v Nitre štartuje dnes od 16:30.

Na snímke gólová radosť Slovákov počas prípravného futbalového zápasu hráčov do 21 rokov Slovensko - Grécko na štadióne MŠK Žilina dňa 22. marca 2019 v Žiline. FOTO TASR - Erika Ďurčová

Slovensko 21 vs Malta 21. Online prenos dnešného zápasu kvalifikácie ME U21 v Nitre štartuje dnes od 16:30.

Slovensko 21 Malta 21 ONLINE dnes Kvalifikácia ME U21

 

Slovensko
4 : 0
(2:0)
Malta

Góly & zostavy

Góly: 23. Trusa, 36. Kadák, 64. Lonardelli (vla.), 81. Trusa (pen.). ŽK: 87. Goljan (SVK) – 29. Vella (MAL). Rozhodca: Hamiti (ALB) – Avdo (ALB), Shkreta (ALB).
Slovensko: Krajčírik – P. Kováčik, Kóša, Nemčík, Mesík – Kadák, Pokorný, Bernát – Kaprálik, Trusa, Galčík
Malta: Al-Tumi – Ellul, Gauci, Lonardelli – Mohnani, Grima, Attard, A. Vella – Sciberras, Satariano – Engerer
Aktualizuj online prenos
81 gól Slovensko dalo gól!
Hattrick to s najväčšou pravdepodobnosťou nebude, keďže MATEJ TRUSA druhý gól nestrelil, bol to vlastný, no aj tak odíde z tohto duelu minimálne s dvomi presnými zásahmi. Michalovský útočník premieňa pokutový kop.
81 dôležité Slovensko získalo pokutový kop!
71 dôležité Slováci v ďalšej dobrej šanci, zakončenie spred malého vápna Al-Tumi vytesnil späť do hry. Pokračujeme v nápore.
64 gól Slovensko dalo gól!
Zdá sa, že po tomto presnom zásahu sa môžeme definitívne upokojiť. Roland Galčí zľava centroval na hranicu päťky, kde sa tlačil Matej Trusa. Loptu síce minul, no CARLO LONARDELLI si ju nešťastne nasmeroval za vlastného gólmana.
36 gól Slovensko dalo gól!
Herná dominancia je pretavená na ďalší presný zásah nášho tímu, presadil sa JAKUB KADÁK, ktorý si našiel center sprava a hlavou usmernil loptu do siete.
23 gól Slovensko dalo gól!
Zaslúžene ideme do vedenia. Po niekoľkých nevyužitých šanciach sa dokázal presadiť MATEJ TRUSA. Lopta prešla cez jedného z obrancov a mladý útočník z rohu päťky prestrelil Al-Tumiho.
21 dôležité Ďalšia rýchla kontra skončila zakončením zvnútra pokutového územia, mierila mimo priestor svätyne nášho súpera.
15 dôležité Znova to zaváňalo nebezpečenstvom pred bránkou Malty. Akcia po ľavom krídle skončila nepresným zakončením spred malého vápna.
8 dôležité Brankár Krajčírik začína ďalšiu akciu Slovenska. Po pravom krídle sme prešli až do šestnástky, strelecký pokus z dobrej pozície mieril tesne vedľa bránky.