Slavia Praha vs Viktoria Plzeň ONLINE dnes LIVE Česko futbal

7. 6. 2020 |

Slavia Praha, Viktoria Plzeň, online prenos, dnes, live, Česko, futbal. Online prenos dnešného zápasu Slavia Praha vs Viktoria Plzeň štartuje rovnako ako samotný zápas dnes od 19:00.

Na snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Adrián Guľa počas brífingu k nominácii na kvalifikačné zápasy o ME 2019 s Estónskom a Severným Írskom 3. októbra 2018 v Bratislave. FOTO TASR - Pavel Neubauer

Futbalisti Viktorie Plzeň budú chcieť v nedeľnom šlágri 28. kola najvyššej českej súťaže na ihrisku Slavie Prahe (19.00) praktizovať hru, vďaka ktorej pod vedením trénera Adriána Guľu vyhrali všetkých osem súťažných zápasov v tomto kalendárnom roku.

Slovenský kouč Viktorie Plzeň pozná silné stránky Slavie Praha, proti lídrovi tabuľky sa chce však prezentovať vlastným herným štýlom.

"Už sa na zápas veľmi teším. Bolo dôležité, aby sme po dôležitom víťazstve v Opave (2:0, pozn. red.) dobre zregenerovali. Je pre nás veľmi podstatné, že máme všetkých hráčov zdravotne k dispozícii. Všetci sú na nedeľný zápas odhodlaní," povedal Guľa pre web Viktorie Plzeň.

Slavia po 27 kolách vedie tabuľku s osembodovým náskokom práve pred Plzňou. Nedeľný duel môže byť kľúčový, v prípade prehry Viktorie by sa líder vzdialil prenasledovateľovi už na rozdiel 11 bodov, čo by bol ťažko dostihnuteľný náskok. Naopak, víťazstvo nad rivalom by ešte udržalo Plzeň v hre o majstrovský titul.

"Už dlhodobo sa ukazuje, že Slavia má svoju kvalitu a jasný herný štýl. Nie je o tom, že by vyčkávali alebo hrali z hlbokého bloku na náhodu. Vieme o silných stránkach súpera, rovnako tak aj my sa chceme prezentovať vlastným herným štýlom. Preto očakávam kvalitný zápas," teší sa Guľa.

Ten by rád zlomil nepriaznivú bilanciu "Viktorky" na ihrisku súpera. Plzeň čaká na víťazstvo v Edene viac než šesť rokov. Podľa Guľu však minulosť v takýchto dueloch nerozhoduje.

"V takých zápasoch je podstatné nasadenie a motivácia v ten daný moment. Minulý príbeh našťastie nemám v sebe, takže sa o tom snažíme takto hovoriť aj s hráčmi. Rozhodne to, ako budeme pripravení, samozrejme, rešpektujúc súpera, ktorý má kvalitu. Hráči musia dôverovať svojim silným stránkam a ísť do toho s odhodlaním naplno."

Česká futbalová liga

Slavia Praha - Viktoria Plzeň -:-, online prenos a výsledok dnes od 19:00

[ODPORÚČAME WPC 80 - srvátkový whey proteín - best seller za fantastickú cenu! - vyskúšajte

SK Slavia Praha
0 : 0
(0:0)
FC Viktoria Plzeň

ŽK: 79. Provod (SLA), 90+5. Bořil (SLA) – 27. Hejda (PLZ), 60. Řezník (PLZ), 84. J. Kopic (PLZ), 90+1. Chorý (PLZ). Rozhodca: Franěk – Vlček, Flimmel (Julínek).
SK Slavia Praha: O. Kolář – Coufal, Kúdela, Zima, Bořil (C) – Ševčík, Holeš (90+6. Frydrych) – Masopust (86. Hellebrand), Stanciu, Provod – Tecl (87. Musa).
FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – Hejda, Brabec (C), Limberský, Řezník – Bucha, Kalvach, Al. Čermák – Kayamba (90+4. M. Havel), Beauguel (90. Chorý), J. Kovařík (71. J. Kopic).
90+7 časová značka Koniec zápasu.
90+6 striedanie Striedanie v tíme SK Slavia Praha: z ihriska odchádza Tomáš Holeš, prichádza Michal Frydrych.
90+5 Hra je teraz prerušená, pracujú aj emócie. Zima hlási zdravotné problémy, keď nepríjemne dopadol na zem. Je teda jasné, že sa bude hrať aj nad rámec 5 nadstavených minút.
90+5 zlta karta Žltú kartu dostáva Jan Bořil (SK Slavia Praha).
90+4 striedanie Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Joel Ngandu Kayamba, prichádza Milan Havel.
90+3 Chorý ťahal rýchly útok hostí, ale cez obranu súpera už neprešiel. Slavia s loptou na kopačkách, nemusí sa nikam ponáhľať.
90+2 Stanciu sa rozbehol za dlhou prihrávkou do pokutového územia súpera, ale pri lopte bol skorej brankár Hruška.
90+1 zlta karta Žltú kartu dostáva Tomáš Chorý (FC Viktoria Plzeň).
90+1 V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút! To je ešte príležitosť pre Plzeň niečo vymyslieť.
90 striedanie Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Jean-David Beauguel, prichádza Tomáš Chorý.
89 Slavia zahrávala priamy kop na útočnej polovici, nič zaujímavého to neprinieslo. Adrián Guľa chystá druhé striedanie, čaká sa na prerušenei hry.
88 Stále žiadny záverečný tlak hostí neprichádza. Slavia pohodlne drží bezgólový stav, ktorý jej vyhovuje a nijak ju tento výsledok na titule neohrozí.
87 striedanie Striedanie v tíme SK Slavia Praha: z ihriska odchádza Stanislav Tecl, prichádza Petar Musa.
86 striedanie Striedanie v tíme SK Slavia Praha: z ihriska odchádza Lukáš Masopust, prichádza Patrik Hellebrand.
85 Plzeň sa nevie dostať k záverečnému tlaku, loptu má teraz na kopačkách Slavia a hrá presne to čo potrebuje a čo jej vyhovuje.
84 zlta karta Žltú kartu dostáva Jan Kopic (FC Viktoria Plzeň).
83 Tréner domácich ešte stále nestriedal, hostia spravili len jednu výmenu. Po vynútenej prestávke je možné realizovať až päť striedaní.
82 Slavia ubránila ďalší útok súpera, ale prechod do útoku jej nevyšiel. Po faule však ešte domáci pri lopte zostávajú a môžu držať hru ďaleko od svojej brány.
81 Necelých 10 minút ostáva do konca tohto stretnutia. Ak Plzeň ešte chce zamiešať karty v boji o titul, potrebuje dnes v Edene vyhrať.
80 Plzeň zahrávala v krátkom slede dva rohové kopy v rade, ale nič zaujímavého to neponúklo. Slavia ustála aj tento menší nápor súpera a dostáva loptu do bezpečia.
79 zlta karta Žltú kartu dostáva Lukáš Provod (SK Slavia Praha).
78 dôležité Ševčík potiahol rýchly útočný výpad domácich, z pravej strany vyslal ostrý center pred bránu domácich, Teclovi tak ako aj v prvom polčase chýbal malý krok, aby loptu zasiahol!
77 Bořil poslal len malý podzrav brankárovi Hruškovi, ten už rýchlo rozohráva loptu na svojich spoluhráčov.
76 Svoje útočné snaženie domáci prerušili nedovoleným zákrokom. Uvidíme, či sa teraz hosťom podarí založiť útočný akciu, opäť totižto čelia vysokému napádaniu zo strany súpera.
75 Kolář dlhým výkopom poslal svojich spoluhráčov smerom dopredu, aktuálne sa tak hostia musia brániť na svojej polovici ihriska.
74 Plzeň je pri lopte, ale len veľmi ťažko sa dostáva na polovicu súpera. Slavia výborne obsadzuje stred poľa a drží tak aj naďalej výsledok, ktorý jej vyhovuje.
73 Pomaly sa dostávame do záverečnej časti tohto zápasu, bezgólový stav jednoznačne vyhovuje domácim. Uvidíme, či hostia skúsia aj zariskovať, aby si dnes mohli odniesť tri body.
72 Už sa pokračuje v zápase ďalej. Hra sa teraz prelieva z jednej strany na druhú, ale už dlhšiu dobu sme nič zaujímavého nevideli.
71 striedanie Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Jan Kovařík, prichádza Jan Kopic.
70 Prvé striedanie sa udeje v tábore hostí, Adrián Guľa chystá pochopiteľne posilnenie ofenzívy a tú by mal rozhýbať Kopic. Stále sa ešte nehrá, kým bude lepšie vidieť na ihrisku a ten dym sa stratí.
69 Postupne sa už domáci dostávajú na útočnú polovicu a zostanú tam aj po nedovolenom zákroku. Z tých pár hŕstok divákov, ktorí mohli prísť na štadión teraz vyletela dymovnica na ihrisko a tak hlavný rozhodca Franěk na malú chvíľu hru prerušuje.
68 Slavia teraz dlhšie drží loptu na svojich kopačkách, ale smerom dopredu sa nehrnie. Ako som spomínal, Slavia je v lepšej pozícii a je to práve Plzeň, ktorá dnes musí v tomto zápase vyhrať.
67 Obaja tréneri majú k dispozícii hneď viacero striedaní a práve nejaký žolík z lavičky môže toto stretnutie rozhodnúť. Uvidíme, kedy vôbec dôjde k prvej výmene na ihrisku.
66 dôležité Výborný prechod hostí pred pokutové územie súpera, Bucha vyslal dlhý pas na Beauguela, ten potom našiel Čermáka, ktorý z hranice pokutového územia jemne ťukol do lopty, ale tá ide tesne vedľa tyčky! Brankár Kolář ostal v riadnom šoku.
65 Sledovali sme rohový kop domáceho celku, ale ten nič zaujímavého neponúkol a lopta končí len u brankára Hrušku. Plzeň dnes potrebuje tri body a musí hrať aktívnejšie oproti domácim.
64 Aj tá dlhšia pauza teraz rozkúskovala hru a čakáme, kým opäť uvidíme ďalšie zaujímavé príležitosti. Ak to vezmeme z toho praktického hľadiska, Slavii dnes bod stačí.
63 No tak to je teda paradox. Ševčík sa vrátil späť do hry a opäť končí po strete na zemi. Na jeho tvári vidíme krvavú ranku, ale pokračuje v tomto dôležitom zápase ďalej.
62 Na zemi ostáva ležať Ševčík, ktorý si vyžiadal ošetrenie a dlhšiu dobu sa teraz nehrá. Uvidíme, či domáci futbalista bude môcť v tomto zápase pokračovať.
61 Hodina z veľkého šlágru v Edene je už minulosťou. Aj naďalej čakáme na úvodný presný zásah, Slavia mala k nemu zatiaľ jednoznačne bližišie ako Plzeň.
60 zlta karta Žltú kartu dostáva Radim Řezník (FC Viktoria Plzeň).
59 Hruška teraz výborne čítal hru a skvelým zákrokom vychytal Stanciua v jasnej gólovej príležitosti! Brankár Plzne zatiaľ jednoznačne drží svoj tím nad vodou, ten dnes potrebuje v Edene vyhrať, ak ešte pomýšla na titul.
58 Následne pred bránou hostí vznikol poriadny vzruch, ale nikto z domácich sa do ideálneho zakončenie nedostal a defenzíva Plzne to celé zvládla, aj keď to tam zaváňalo ofsajdom.
57 Limberský sa dlhým pasom do pokutového územia snažil nájsť Kovaříka, ale lopta končí pri futbalistoch Slavie, ktorí zakladajú rýchly brejk.
56 Druhý polčas sa zatiaľ odohráva vo veľmi slušnom tempe, ale ten presný zásah by tomu mohol priniesť ešte väčšie oživenie a viacej sa to potom otvorí.
55 Po rýchlom protiútoku sa do zakončenia dostal domáci Provod, ale jeho zakončenie nebolo nijak nebezpečné a brankár Hruška si pripisuje ľahký zákrok.
54 Domácim však následná kombinácia nevyšla a pri lopte je už Plzeň. Po kombinačnej stránke to hosťom v druhom polčase zatiaľ vychádza lepšie.
53 Individuálne sa teraz snažil presadiť Tecl, ale cez kapitána domácich Brabca sa mu prejsť nedpodarilo. Slavia však ešte získava aut v tesnej blízkosti pokutového územia súpera.
52 Opäť však sledujeme kombináciu hosťujúceho celku. Žeby to bol zápas dvoch rozdielych polčasov? Nechajme sa prekvapiť a verme, že čoskoro uvidíme aj góly.
51 Centrovaná lopta z priameho kopu doputovala len do rukavíc brankára Kolářa, videli sme pád v pokutovom území, keď na zmei skončil Beauguel, ale penalta sa nepíska.
50 Domáci však dokázali hru už opokojiť a snažia sa takisto o svoju prvú útočnú aktivitu v druhom polčase. Verme, že v podobne ofenzívnom duchu sa to už bude niesť až do konca zápasu.
49 Slavia však ubránila spomínaný rohový kop a dostáva loptu ďaleko preč od svojej brány. Plzeň sa snaží čo najrýchlejšie nadviazať na svoju aktivitu.
48 No a Plzeň je momentálne v tlaku a po ďalšom útoku získava výhodu rohového kopu. Slavia zrejme takýto úvod druhého dejstva nečakala, musí tomuto tlaku odolať.
47 dôležité To mohol byť fantastický vstup hostí do druhého polčasu! Limberský založil rýchly útočný výpad, Kayamba sa dostal v pokutovom území k lopte a následnou prihrávkou našiel nekrytého Beauguela, ktorého akrobatické zakončenie obrana Slavie zblokovala do bezpečia!
46 Druhý polčas v Edene je už v plnom prúde, výkop patril domácim futbalistom, ktorým však nevyšiel rýchly prechod na polovicu súpera. Ani jeden z trénerov nespravil pred druhým polčasom žiadnu zmenu v zostave.
46 časová značka Začal sa druhý polčas.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!
Úvodné dejstvo v Edene sa skoničilo, gólu sme sa napokon nedočkali. Môžme jednoznačne konštatovať, že lepším celkom bola Slavia, ktorá mala azda päť šancí na gól, ale ani jednu nedokázala premeniť a to aj vďaka brankárovi Hruškovi. Plzeň toho v útoku veľa neukázala, všetko to boli len také pološance. Slaviu určite mrzí, že z tých šancí aspoň jeden gól nevyťažila, hneď by sa jej ľahšie dýchalo.

Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas, ktorý sa v Edene začne približne o 20:02.
45+1 časová značka Prvý polčas sa skončil.
45 V prvom polčase sa nadstavuje 1 minúta!
44 Riadny hrací čas prvého polčasu sa už čoskoro naplní, čaká sa na prípadný údaj o nadstavenom čase.
43 dôležité Ďalšia veľká šanca pre Slaviu! Hosťujúca obrana prepadla a Masopust sa následne ocitol sám pred brankárom Hruškom, ale prekonať sa mu ho nepodarilo! Plzeň teraz môže ďakovať svojmu brankárovi!
42 Toto bol veľmi dobrý tlak zo strany domácich, ktorý však až moc vymýšlali v pokutovom území a napokon Bucha skvelým defenzívnym zákrokom zabránil nebezpečenstvu.
41 dôležité Slavia však teraz mala aj kus šťastia! Toto bolo veľmi dobré založenie útoku zo strany hosťujúceho celku, Kovařik sa snažil nabehnúť za obranu súpera, čo sa mu aj podarilo, ale prvý dotyk s loptou mu nevyšiel a následne bol pri lopte skorej brankár Hruška!
40 Necelých päť minút ostáva do konca prvého polčasu. Aj naďalej čakáme na úvodný presný zásah, Slavia už malo niekoľko veľmi dobrých príležitostí.
39 Masopust sa snažil reagovať na dlhú prihrávku za obranu súpera, ale túto dlhú loptu dobehnúť nestihol a tak Hruška bude rozohrávať od svojej brány.
38 Domáci hrotový útočník si zatiaľ zaslúši veľkú pochvalu, hrá veľmi aktívne a vie narobiť poriadnie vietor v obrane súpera. Uvidíme, čo prinesie zvyšok prvého polčasu či už na jednej alebo druhej strane.
37 Následne podobný útok založila aj Slavia, v pokutovom území sa k odrazenej lopte dostal Tecl, ale dlho váhal čo s loptou až ju napokon len odovzdal súperovi na kopačky.
36 Plzeň teraz založila veľmi dobrý útok, Beauguel potiahol loptu až pred pokutové územie, následne prebehlo pár výmien lopty a celé to zakončil Čermák, ktorý však mieril veľmi nepresne.
35 Po kombinácii domácich futbalistov na útočnej polovici sa snažil Coufal odcentrovať do pokutového územia, ale lopta smeruje len vysoko nad Hruškovu bránu.
34 Center od rohovej zástavky si defenzíva Slavie dokázala postrážiť a už sa snaží o rýchly prechod na útočnú polovicu.
33 Hostia až teraz založili útočný výpad a po ňom bude nasledovať rohový kop. Slavia sa tak ešte bude musieť brániť pri menšom tlaku svojho dnešného súpera.
32 Plzeň stále drží loptu na svojich kopačkách, ale s prechodom do útoku to vyzerá veľmi zle. Slavia aj naďalej vysoko napáda súperovu rozohrávku, do ktorej sa teraz zapája aj brankár Hruška.
31 Dlhšiu dobu teraz dlží loptu na svojich kopačkách Plzeň, ale aj Slavia vie veľmi vysoko napádať súperovu rozohrávku a hosťom to tiež robí veľké problémy pri zakladaní útoku.
30 Polhodina z tohto zápasu v Edene je už minulosťou, zatiaľ čakáme na úvodný presný zásah. Slavia však mala už hneď niekoľko dobrý príležitostí, aby sa dostala do vedenia.
29 Slavia sa presunula s loptou na kopačkách až pred pokutové územie súpera, tam sa však domáci už do zakončenia nedostali. Plzeň sa snaží teraz o niečo podobné.
28 Hostia zahrávali rohový kop, lopta sa poodrážala až k brankárovi Kolářovi, ktorý si pripisuje jednoduchý zákrok. Pred malou chvíľlou dostal žltú kartu hosťujúci Hejda, v ďalšom zápase si tak nebude môcť zahrať.
27 zlta karta Žltú kartu dostáva Lukáš Hejda (FC Viktoria Plzeň).
26 Plzeň však výborne napáda rozohrávku domácich a to futbalistom Slavie robí dosť často veľké problémy pri manévrovaní s loptou. Môžme však určite konštatovať, že sa zatiaľ pri sledovaní tohto zápasu nenudíme.
25 Je veľkou otázkou, ako to dnes bude s gólmi. Ťažko predpovedať, či to budú doslova hody, alebo to môže byť aj o jednom presnom zásahu. Škoda pre Slaviu, že už z tých svojich šancí nejaký ten gól nedala.
24 dôležité Opäť to len tak zahučalo pred Hruškovou bránou! Znova Slavia krásne preniesla hru na druhú stranu, Coufal predviedol ukážkové zrýchlenie a následne poslal center na hranicu pokutového územia, odkiaľ Provod z prvej len tesne netrafil bránu súpera!
23 Kovařík zachytil rozohrávku súpera a individuálne ťahal hosťujúci útok. Z jeho strany sme však následne videli len veľmi pretiahnutý center, ktorý doputoval za bránu domácich.
22 Až teraz sme mohli vidieť krátky tlak hosťujúceho celku, ale ten k ničomu zaujímavému neviedol a Slavia zo svojej polovice ihriska sa snaží založiť útočnú akciu.
21 Stále teda platí, že domáci sú lepší v prebiehajúcich minútach a už mohli otvoriť aj skóre zápasu a nemuselo to ustať len u toho. Plzeň tak bude mať čo zlepšovať.
20 Práve hostia teraz držia loptu na svojich kopačkách, ale nedarí sa im v prechode do útoku. Plzeň sa snaží reagovať na ten tlak súpera, ale veľmi ťažko prechádza stredom ihriska.
18 Následný rohový kop Plzeň ubránila a hostia sa už snažia upokojiť dianie na ihrisku. Keď to správne zrátame, Slavia už mohla trikrát otvoriť skóre zápasu, Plzeň sa zatiaľ v ofenzíve len hľadá.
17 dôležité Už to mohlo byť 1:0! Toto bol ukážový prechod do útoku v podaní domácich futbalistov, Tecl sa prebojoval z boku až pred brankára Hrušku, následne hľadal prihrávkou svojich spoluhráčov z druhej vlny, lopta si potom prebral Stanciu, jeho strelu zrazil pred bránkou Řezník, ktorý zastúpil brankára Hrušku na rohový kop!
16 Plzeň sa už snaží hru postupne vyrovnávať, predsa len dosavadné minúty patrili domácemu celku, ktorý sa znova dostáva k lopte a zakladá rýchly útočný výpad.
15 Toto bol rýchly brejk v podaní hosťujúceho celku, Kovařík aj tiesnený dokázal vyslať do pokutového územia prízemný center, ale Brabec dostáva loptu do bezpečia.
14 Slavia aj naďalej pri lopte, ale dokáže sa dostať maximálne po stred ihriska. Nepomáhajú ani prípadné dlhé nákopy, Plzeň stále predvádza výbornú defenzívu.
13 K lopte sa znova dostáva domáci celok, ktorý zvolil postupný prechod na polovicu súpera. Oba celky výborne napádajú rozohrávku svojho súpera a to sa potom ťažko niečo vymýšľa.
12 A už sledujeme výmenu lôpt v podaní hosťujúceho celku, ktorý ešte chce ponaháňať Slaviu v boji o titul. Výraznejšie sa však zatiaľ Plzeň v útoku presadiť nedokázala.
11 Momentálne sú pri lopte práve domáci futbalisti, ale súper vysoko napáda ich rozohrávku a tak Slavia kombinuje prevažne na svojej polovici ihriska, do kombinácie sa zapája aj brankár Kolář.
10 Úvodná desaťminútovka v Edene je už minulosťou. Zatiaľ môžme konštatovať, že oba celky sa snažia hrať aktívne, dve veľmi dobré príležitosti už mala Slavia. Škoda len, že chýba z pochopiteľných dôvodov parádna divácka kulisa.
9 dôležité Toto už môžme označiť za prvú gólovú šancu v tomto zápase! Defenzíva domácich chybovala pri rozohrávke autového vhadzovania Slavie, následne sa v pokutovom území dostal do zakončenia Bořil, ale kapitán domácich v nádejnej pozícii bránu súpera prestrelil!
8 Hosťujúci celok dokázal ubrániť aj spomínaný rohový kop a už vyvážajú loptu do bezpečia. Slavia sa tak musí urýchlene vrátiť späť na svoju polovici ihriska.
7 Napokon z toho bola rozohrávka nakrátko, Stanciu potom centeroval pred Hruškovu bránu a po zrazenej lopte si ešte Slavia bude môcť rozohrať rohový kop. Plzeň je teraz pod menším tlakom.
6 Ševčík ťahal individuálne útok domáceho celku, ale vracajúci sa Beauguel ho fauloval a Slavia získava priamy kop. Zrejme uvidíme center až do pokutového územia.
5 Plzeň po nedovolenom zákroku zahrávala priamy kop na polovici súpera, ale jeho rozhrávka nebola úspešná a domáci ihneď vyrazili do rýchleho brejku. Tecl sa snažil nabehnúť za obranu súpera, ale napokon Limberský včas všetko vyriešil.
4 dôležité Máme tu prvú zaujímavejšiu situáciu v tomto zápase! Slavia vpadla to otvorenej obrany súpera, pred Hruškovu bránu smerovala veľmi dobrá prihrávka na ktorú sa snažil reagovať Tecl, ale chýbal mi azda krok, aby na loptu dočiahol!
3 Obaja brankári majú na svojom konte už po prvom zákroku, ale všetko to boli veľmi jednoduché situácie. Po krátkej pauze opäť sledujeme kombináciu aktuálneho lídra českej súťaže.
2 Plzeň sa pokúsila o rýchly útočný výpad na polovicu súpera, ale po nepresnej prihrávke získava loptu na svoje kopačky Slavia, ktorá sa ihneď snaží hrať aktívne.
1 Hlavný rozhodca Pavel Franěk odštartoval prvý polčas tohto veľkého stretnutia, ktorý ukončí program 30. kola, výkop mala Plzeň.
1 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!
Prajem príjemný športový večer všetkým fanúšikom futbalu! Česká FORTUNA:LIGA má dnes na programe zápasy 28. kola a toto kolo ukončí mega šláger prvého s druhým, Eden Aréna bude hostiť stretnutie, v ktorom na seba narazia SK Slavia Praha a FC Viktoria Plzeň. Domáci o 8 bodov vedú zatiaľ túto súťaž a ak hostia chcú ešte prehovoriť do boja o titul, potrebujú dnes vyhrať. Po príchode Adriána Guľu ťahá Plzeň fantastickú šnúru víťazstiev, už ich je 16 v rade aj s prípravou.

Mali by sme teda byť svedkami výborného stretnutia, pri ktorého sledovaní by sme sa nudiť nemali. Zatiaľ si teda prezrite zostavy oboch celkov, tesne pred úvodným výkopom sa znova prihlásime.

SK Slavia Praha: O. Kolář – Coufal, Kúdela, Zima, Bořil (C) – Ševčík, Holeš – Masopust, Stanciu, Provod – Tecl

Náhradníci: Kovář – Frydrych, Hellebrand, Takács, Traoré, Musa, Júsuf Hilál

FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – Hejda, Brabec (C), Limberský, Řezník – Bucha, Kalvach, Al. Čermák – Kayamba, Beauguel, J. Kovařík

Náhradníci: Sváček – Diaz, M. Havel, Hořava, Chorý, J. Kopic, Pernica.

Rozhodca: Franěk – Vlček, Flimmel (Julínek)
Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní online textového prenosu zo zápasu 28. kola českej FORTUNA:LIGY. V ňom sa proti sebe postavia mužstvá SK Slavia Praha a FC Viktoria Plzeň. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 19:00.

V nedeľu bude Eden Aréna hostiť ostro sledované stretnutie! Proti sebe sa postavia momentálne dva najlepšie celky súťaže, prvá Slavia bude hostiť druhú Plzeň, ktorá hrá vo fantastickej forme.

SK Slavia Praha:
Domáci majú momentálne na svojom konte 67 bodov a ich náskok činí 8 bodov. Slavii sa po vynútenej prestávke darí, v troch kolách zaznamenala 3 víťazstvá a upevnila si tak vedúcu pozíciu. V poslednom zápase sa predstavila na pôde posledného celku z Příbami, kde vyhrala len 1:0, ale zrejme sa Slavia šetrila na toto veľmi dôležité stretnutie.

FC Viktoria Plzeň:
Ak chce Plzeň ešte nejakým spôsobom prehovoriť do boja o titul, potrebuje v Edene jednoznačne uspieť. Po príchode Adriána Guľu ťahá Plzeň neuveriteľnú šnúru 16 víťazstiev v rade! Plzeň si po prestávke poradila so Sparou, jednoznačným spôsobom zfúkla Mladú Boleslav a zvládla aj ťažké minulé kolo v Ostrave.

Toto stretnutie je jednoznačným šlágrom 30. kola a veľmi veľa napovie, ako sa bude ešte boj o titul v nadstavbe odvíjať. Veľké mínus je, že sa odohrá bez patričnej diváckej kulisy, sledujte teda náš online prenos!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.