ŠK Slovan Bratislava Zlaté Moravce Vráble ONLINE dnes Fortuna liga 2020 live

22. 11. 2020 |

ŠK Slovan Bratislava, Zlaté Moravce Vráble, online prenos, Fortuna liga, futbal. ŠK Slovan Bratislava dnes doma hostí Zlaté Moravce Vráble. Online prenos môžete sledovať od 15:00 hod.

Hráči ŠK Slovan Bratislava. FOTO TASR.

ŠK Slovan Bratislava, Zlaté Moravce Vráble, online prenos, Fortuna liga, futbal. ŠK Slovan Bratisalva dnes privíta doma Zlaté Moravce Vráble. V Dohrávke 14. kola Fortuna ligy budú chcieť Belasí vyhrať, aby sa opäť dostiahli na prvý FC DAC 1904 Dunajská Streda.

Naposledy doma vyhrali v Michalovciach, kde triumfovali 2:0. Michalovčania nastúpili vo výrazne oslabenej zostave, keďže 12 hráčov malo v týždni pozitívny test na COVID-19. Prvá polovica prvého polčasu príliš nenadchla, ofenzívne akcie sa končili už v zárodkoch.

Slovanisti sa snažili diktovať hru, ale dlhé minúty sa hralo iba medzi šestnástkami. Postupne však dianie prvého dejstva gradovalo a prvú vážnejšiu šancu mal v 36. minúte de Marco, ale hlavou namieril loptu nad bránu.

V 41. minúte Holman v nádejnej pozícii na hranici šestnástky vyslal na brankára Markoviča iba nevýraznú strelu. Krátko na to bol po Čavričovom priťuknutí úspešnejší Ratao - 0:1. Práve Čavrič mohol už o minútu zvýšiť náskok hostí, ale v rýchlej akcii namieril iba do brankára.

V 49. minúte nepresne zblízka hlavičkoval Ožbolt, ale Slovinec si všetko vynahradil v 57. minúte. Pauschekov center zasiahol rukou Kountouriotis a Ožbolt z pokutového kopu zvýšil na 2:0 pre hostí.

Tí mali hru pod kontrolou, Michalovčania sa v druhom polčase nedostávali na dostrel Greifovej bránky. Hostia si bez väčších problémov postrážili náskok a Michalovčanom nedovolili ani jednu strelu.

ŠK Slovan Bratislava
2 : 1
(1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce

Góly: 17. De Marco (Nono), 66. Strelec (Holman) – 56. Ďubek. ŽK: 39. Bajrić (SBA), 43. Holman (SBA) – 22. Grozdanovski (ZMO). Rozhodca: Glova – Vorel, Perát.
ŠK Slovan Bratislava: Greif – Bajrić, De Marco, Abena, Pauschek – Holman (90+1. Medved), de Kamps (C) – Daniel (65. Moha) – Nono (79. Rabiu), Ratão (90+1. Čavrić), Ožbolt (65. Strelec).
FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Čögley, Tóth, Menich, Chren (C) – Duga, Grozdanovski – Hrnčár, Kyziridis, Kovaľ (54. Ďubek) – Balaj.
66 gól Slovan dal gól!
Holmanov presný center za obranu si spracoval čerstvý muž na trávniku DÁVID STRELEC a druhým dotykom zakončil po zemi k protiľahlej žrdi. Slovan vyhráva 2:1.
56 gól Zlaté Moravce dali gól!
V poslednej minúte sa toho odohralo veľmi veľa. Slovan v obrane nevedel, kde mu hlava stojí, jedna strela Zlatých Moraviec skončila na tyčke, ďalší strelecký pokus zase na opačnej tyčke, Greif potom zasiahol na bránkovej čiare, no následne voľný TOMÁŠ ĎUBEK, ktorý len pred chvíľou prišiel na trávnik, upratal loptu do siete!
17 gól Slovan dal gól!
Nono posadil center z rohu na hlavu VERNONA DE MARCA, ktorý sa odpútal od žrde a spoza malého vápna presnou hlavičkou do ľavej časti brány skóruje! Belasí sa ujímajú vedenia 1:0.