Ronald Paradeiser vs Ivan Buchinger ONLINE Oktagon 21 dnes LIVE

30. 1. 2021 |
 

Na Oktagon 21 dnes uvidíme súboj o titul ľahkej váhy do 70 kg. Proti sebe nastúpia Slováci Ronald Paradeiser a Ivan Buchinger. ONLINE prenos štartuje cca o 21:30 hod.

Ronald Paradeiser vs. Ivan Buchinger Oktagon 21. FOTO: Oktagon MMA.

Oktagon 21 je prvým turnajom organizácie v tomto roku. Hlavný zápas večera bude patriť súboju o titul ľahkej váhy. Debut v organizácii v ňom zažije Ivan Buchinger.

Hoci pôjde o jeho prvý duel, tento 33-ročný bojovník patrí k priekopníkom domácej scény MMA. Spolu s Attilom Véghom totiž začínali so zmiešanými bojovými umeniami pred viac ako desiatimi rokmi.

Ronald Paradeiser vs Ivan Buchinger ONLINE Oktagon 21 dnes LIVE

Kým Attila Végh sa stal šampiónom v Bellatore, Ivan Buchinger ovládol postupne prestížne organizácie ako Cage Warriors či M1-Global a o titul bojoval aj poľskej KSW.

„Lenže toto ľudia doma o mne nevedia. Teraz si chcem urobiť meno aj na Slovensku,“ povedal bojovník, ktorý vyprevadil pred deviatimi rokmi Conora McGregora do UFC.

Teraz bude čeliť mladému, len 23-ročnému talentu Ronaldovi Paradeiserovi, ktorý sa postupne dostal až do boja o opasok v ľahkej váhe do 70 kg. „Keď som bol v jeho rokoch, bol som väčší „zabijak“,“ povedal pre Športinak Buchinger.

A presne tak sa Paradeiser cíti. „Keď som začínal v 15-16 rokoch s MMA, Ivan Buchinger sa pripravoval na titulové bitky v Cage Warriors alebo M1. Vážim si, že som si tak rýchlo zaslúžil stáť v jednej klietke s ním v zápase o opasok,” povedal pre ŠPORT.sk.

Aktualizuj online prenos
Odo mňa je to pre dnes všetko, ďakujem za pozornosť počas všetkých 12 zápasov turnaja Oktagon 21. Želám dobrú noc a peknú nedeľu, dočítania priatelia!
Ronald Paradeiser: "Neviem čo sa stalo, nechcem sa k tomu vyjadrovať, musím sa na to pozrieť a vstrebať všetky pocity. Chcem sa poďakovať všetkým fanúšikom, mojej žene, mojej rodine. Potom sa vrátim, vrátim sa silnejší aj mentálne. S pokorou sa vrátim späť, chcem ísť hore a chcem stúpať!"
Ivan Buchinger: "Vedel som, že Rony je veľmi silný, má dlhé paže, vedel som, že si musím dávať pozor, aby ma náhodou netrafil. Konečne mám opasok, konečne mám vysnívaný opasok!"
Ivan Buchinger: "Pripravoval som sa brutálne, chodiť som trénovať večer, aby som bol pripravený. Buky je späť v hre!"
dôležité Novým šampiónom ľahkej váhy Oktagonu je IVAN BUCHINGER!
dôležité Rony Paradeiser ostáva nešťastný sedieť na zemi, ale rozhodne sa nemá za čo hanbiť, pretože Ivan Buchinger má množstvo skúseností, je to žijúca legenda tohto športu!
02:19 dôležité Je koniec! IVAN BUCHINGER si pripravil pozíciu na gilotínu a nedal Ronaldovi Paradeiserovi šancu na obranu!
01:44 Paradeiser sa zatiaľ skvele bráni, ale Buchinger je na ňom a chytá si pozíciu na škrtenie.
01:12 Paradeiser je z najhoršieho vonku, ale stále je vo veľmi nepríjemnej pozícii, pretože boj na zemi je doména Ivana Buchingera.
00:35 Paradeiser je na zemi, ale na chrbáte má Buchingera, to je veľmi nepríjemný začiatok zápasu pre mladého bojovníka!
00:15 Buchinger sa vrhol na súpera a prakticky okamžite ho dostáva na zem!
00:01 Prvé kolo sa práve začalo!
Titulový zápas vo váhe do 70kg sa o malú chvíľu začne. Čaká nás bitka vo formáte 5 x 5 minút.
Do červeného rohu prichádza Ronald Paradeiser, obrovský talent slovenského mma!
Do klietky prichádza slovenská legenda – Ivan Buchinger!
Začátek zápasu jako vždy samozřejmě není dopředu znám. Jasný je jen začátek galavečera, který je ve 20:00. Nejlepší tedy bude, když zůstanete věrni naším komentářům po celý večer.
Ivan „Buki“ Buchinger

37 výher, pouze 7 porážek, šampion M-1 a Cage Warriors, člověk, který několikrát odmítl smlouvu od UFC a nyní debutant v organizaci Oktagon. Tak by se dala shrnout hvězdná kariéra Ivana Buchingera. Rodák s Gabčikova se vrací do klece po třinácti měsících a prohře na body, kterou mu utržil na galavečeru KSW Salahdine Parnasse. Tím pro Bukiho skončila šňůra pěti vítězství.
Ronald „Rony“ Paradeiser

Paradeiser jde do souboje s dvěma vítězstvími v řadě. To poslední si zapsal v hlavním zápase Oktagonu 16 v září, kdy dokázal devadesát vteřin před koncem prvního kola uškrtit Karola Ryšavého. Předtím se mu podařilo skolit další velké jméno, Lea Brichtu, pro změnu na armbar.
Hlavní zápas večera přináší čistě slovenský střet legendy s vycházející hvězdou! Ivan „Buki“ Buchinger, bývalý šampion dvou předních organizací, přichází do Oktagonu, aby se porval s Ronaldem „Ronym“ Paradeiserem, který si v pouhých 23 letech vybojoval místo na výsluní. Ukáže Buki proč se mu kdysi dostalo cti zápasit s Connorem McGregorem, nebo uvidíme pád legendy?
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 20:00.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo