Real Madrid Valencia ONLINE La Liga dnes

14. 2. 2021 |

Real Madrid dnes doma privíta Valenciu. Sledujte zápas La Ligy ONLINE od 16:15 hod.

Radosť hráčov Real Madrid. FOTO TASR/AP.

Real Madrid vstupuje do zápasu ako favorit a bude chcieť nadviazať na predošlí zápas, keď v dohrávanom dueli 1. kola španielskej ligy nad Getafe 2:0.

Dostali sa tak na druhú priečku tabuľky s päťbodovým mankom na mestského rivala Atletico, ktorý má dve stretnutia k dobru. Barcelona je tretia o tri body za Realom, ale odohrala o zápas menej.

Real Madrid Valencia ONLINE La Liga dnes LIVE

Real mal už v prvom polčase hernú prevahu, no do kabín odchádzali oba tímy za bezgólového stavu. Favorit sa presadil až po hodine hry. Najskôr Karim Benzema v 60. minúte otvoril skóre hlavičkou zvnútra šestnástky po centri od Juniora Viniciusa a o sedem minút neskôr potvrdil triumf Realu gólovou koncovkou obranca Ferland Mendy.

Dnes a však bude musieť zaobísť bez zraneného Marcella. Do zoznamu zranených hráčov španielskeho futbalového majstra Realu Madrid pribudol ľavý obranca Marcelo.

Tridsaťdvaročný Brazílčan si v stretnutí s Getafe (2:0) poranil sval v ľavom lýtku, informoval internetový portál fussballtransfers.com. Podľa medializovaných informácií bude Marcelo mimo hry tri týždne. Medzi inými tak 24. februára vynechá úvodné stretnutie osemfinále Ligy majstrov proti Atalante Bergamo.

Francúzsky kouč "pusiniek" Zinedine Zidane už musí oželieť služby ďalších zranených či chorých hráčov ako sú Sergio Ramos, Eden Hazard, Lucas Vazquez, Dani Carvajal, Fede Valverde, Eder Militao, Alvaro Odriozola a Rodrygo.

Real Madrid CF
2 : 0
(2:0)
Valencia CF

Góly: 12. Benzema, 42. Kroos. ŽK: 27. Guedes (VAL), 44. Račić (VAL), 46. T. Correia (VAL). Rozhodca: J. Sánchez – Cabañero, Gallego.
Real Madrid CF: Courtois – Carvajal (28. L. Vázquez), Varane, Nacho Fernández, F. Mendy – Kroos, Casemiro, Modrić (79. Isco) – Asensio (71. Arribas), Benzema (C) (79. M. Díaz), Vinícius Júnior.
Valencia CF: Doménech – T. Correia, Paulista, Ferro, Gayá (C) – Wass (64. Lee Kang-in), Račić, Soler (63. Ch. Oliva), Guedes (46. Musah) – Gómez (83. Cutrone), M. Vallejo (46. Gameiro).
90 dôležité Hrať sa bude ešte tri minúty!
64 dôležité Napokon sa predsa len jednalo o ofsajdové postavenia a gól neplatí!
62 dôležité Hostia sa sťažujú na ofsajdové postavenie a čaká sa na vyjadrenie rozhodcu.
53 dôležité Futbalisti Valencie operujú v okolí šestnástky Realu Madrid. Tvrdá strela spoza šestnástky preverila domáceho brankára, či náhodou nezaspal!
45 dôležité Hrať sa bude ešte jednu minútu!
42 gól Real Madrid dal gól! Gól strelil TONI KROOS.
Krásna kombinácia domácich v závere prvého polčasu! Kroos si nabehol na hranicu šestnástky a tvrdou prízemnou strelou zvyšuje vedenie Realu Madrid!
40 dôležité Luka Modrić napriahol z diaľky a Jaume Doménech mal čo robiť, aby jeho jedovku skrotil!
12 gól Real Madrid dal gól! Gól strelil KARIM BENZEMA.
Real otvára skóre a zásluhu na tom má Karim Benzema! Domáci strelec napriahol spoza šestnástky a strelou na vzdialenejšiu tyč zaskočil brankára Valencie!