Ples v opere 2020: Plesať prišli aj známi športovci

12. 1. 2020 |
 

Ples v opere 2020. Na prestížny Ples v opere 2020 prišli hokejové hviezdy Marián Gáborík a Marián Hossa, bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková, či krasokorčuliarka Oľga Beständigová. Povestný úder na gong zverili dvom výnimočným športovkyniam. 

Na prestížny Ples v opere 2020 dostali pozvanie aj mnohí športovci. Myšlienku dobročinného Plesu v opere podporili hokejové hviezdy Marián Gáborík a Marián Hossa, bývalá slovenská profesionálna tenistka Dominika Navara Cibulková, krasokorčuliarka Oľga Beständigová či futbalista Ján Ďurica.

Ples v opere 2020: Prišli aj významní športovci

Dve výnimočné športovkyne Henrieta Farkašová a Natália Šubrtová oficiálne otvorili Ples v opere 2020 povestným úderom na gong.

Ples v opere 2020 róby - kliknite

Ples v opere 2020 ŠATY. Veľka FOTOGALÉRIA

Ako sa dostať na Ples v opere a cena vstupenky - kliknite

Ples v opere 2020: Všetko dôležité o Plese v opere - kliknite

 

Dve nerozlučné športovkyne tak podporili hlboký zmysel charitatívneho podujatia - najlepšia paralympijská športovkyňa roka na svete, najúspešnejšia slovenská paralympionička v histórii samostatného Slovenska, deväťnásobná víťazka Paralympijských hier a pätnásťnásobná víťazka Majstrovstiev sveta v para alpskom lyžovaní Henrieta Farkašová a jej dlhoročná navádzačka Natália Šubrtová, s ktorou spolupracuje už dvanástu sezónu.

Ples v opere 2020: Prišli aj významní športovci

Vynikajúce športovkyne dokazujú, že práve spolupatričnosť a vzájomná podpora vedie ku skvelým výsledkom. „Cítim sa byť veľmi poctená touto milou povinnosťou otvárať gongom dobročinný Ples v opere. Mala som veľmi príjemné a pozitívne pocity,“ hovorí Henrieta Farkašová, ktorá nesmierne oceňuje pomoc deťom práve v oblasti inkluzívneho vzdelávania. ,,Myslím si, že je veľmi dôležité, aby spoločnosť vedela prijať aj ľudí so zdravotným znevýhodnením a aj deti vedeli akceptovať iných a podporovať ich. Je veľmi dôležité nevnímať tú inakosť ako niečo zlé, ale ako niečo hodnotné, čo ich môže obohatiť, aby sa mohli vzájomne ťahať, povzbudzovať a obohacovať,“ vraví úspešná športovkyňa.

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo