Petra Vlhová 2. kolo dnes obrovský slalom Aare ONLINE prenos

10. 3. 2023 |
 

Petra Vlhová nastúpi na 2. kolo obrovského slalomu v Aare. Sledujte s nami preteky dnes od 13.00 hod a držte palce Petre Vlhovej.

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová. Ilustračné foto - TASR

Petra Vlhová nastúpi na 2. kolo obrovského slalomu v Aare. Sledujte s nami preteky dnes od 13.00 hod a držte palce Petre Vlhovej.

Petra Vlhová 2. kolo dnes obrovský slalom Aare online

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová figurovala po odjazdení úvodnej tridsiatky 1. kola obrovského slalomu Svetového pohára vo švédskom Are na desiatom mieste. Na suverénnu líderku Mikaelu Shiffrinovú z USA stratila 1,60 sekundy.

Druhá bola Kanaďanka Valerie Grenierová s mankom 58 stotín, tretie miesto obsadila Franziska Gritschová z Rakúska s mankom 0,93 s.

Vlhová sa postavila na štart ako prvá, v hornej pasáži mala dobrú rýchlosť, no v strednej stratila tempo. Do cieľa prišla v čase 56,76 sekundy.  "Urobila som tam drobné chyby, ktoré ma stáli čas. Trať však bola skvelá a podmienky tiež, takže tak. V strednej časti som nevnímala nejaké chyby, ale bola to taká rovina, na ktorej musel ísť človek inak. Trochu som bojovala so svetlom, ale išla som naplno, no Mikaela išla zase svoje preteky," povedala Vlhová pre JOJ Šport.

 

SP v lyžovaní

Petra Vlhová obrovský slalom online dnes Aare

Aktualizuj online prenos
1 dôležité Mikaela Shiffrinová měla po prvním kole na Brignoneovou náskok přes sekundu! Američanka sice nejala úplně fantastickou jízdu, ale přesto vítězí o šedesát čtyři setin! Američanka tak vyrovnává rekord Ingemara Stenmarka!
4 dôležité Federica Brignoneová měla na Hectorovou náskok pouhých devíti setin. Italka zajela parádní horní pasáž. Dole si navíc vybudovaný náskok pohlídala a vede o dvacet osm setin!
6 dôležité Domácí Sara Hectorová dnes rozhodně chtěla pomýšlet na vítězství, což je stále realitou! Švédk hodně riskovala a vyplatilo se. Hectorová vede o půl sekundy!
10 dôležité Desáté místo držel po prvním kole Petra Vlhová. Slovenka zajela ve druhém kole výbornou jízdu, až do posledního mezičasu si držela náskok z prvního kola a vede o padesát pět setin!
13 dôležité Coralie Frasseová Sombetová z Francie se v jedné z branek nechala vynést, zůstala na jedné lyži a ošklivě upadla!
20 dôležité Stephanie Brunnerová zajela vynikající druhé kolo! Rakušanka jela hodně agresivně, zvládla i ledovou pasáž před cílem a vede o devadesát šest setin!
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo