Petra Vlhová 1. kolo slalom ženy dnes MS v lyžovaní Courchevel ONLINE

18. 2. 2023 |
 

Sledujte s nami 1. kolo slalomu žien, ktoré sa začína dnes od 10:00 hod.  

Lyžiarka Petra Vlhová na trati na MS v alpskom lyžovaní vo francúzskom stredisku Courchevel-Méribel.  Foto - TASR/AP

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová nebola vo štvrtkovom obrovskom slalome na MS v stopercentnej forme. Vo francúzskom stredisku Courchevel/Meribel obsadila siedme miesto, keď si oproti prvému kolu polepšila o dve pozície. Problémy priznal jej tréner Mauro Pini i samotná lyžiarka.

Dnes čaká Slovenku slalom. Sledujte s nami, ako pôjde dnes 1. kolo slalomu, ktoré sa začína od 10:00 hod, nasleduje 2. kolo od 13.30 hod. Petra Vlhová má štartovacie číslo 5. 

Petra Vlhová 1. kolo slalom ženy dnes ONLINE 

V tejto disciplíne má Petra Vlhová na konte jediné tohtoročné víťazstvo vo Svetovom pohári, dva malé glóbusy a na MS jej chýba do medailovej zbierky už len zlato.

Na predošlých majstrovstvách sveta v talianskej Cortine d'Ampezzo obsadila druhé miesto so sekundovou stratou na Rakúšanku Katharinu Liensbergerovú. "Vždy máme najvyššie a najlepšie očakávania, trocha si oddýchnem, zajtra tréning a ideme na to," povedala Vlhová k svojmu ďalšiemu programu v Courchevel/Meribel. 

MS v lyžovaní

Petra Vlhová 1. kolo slalom online dnes Courchevel

Aktualizuj online prenos
27 dôležité Aline Daniothová má obrovskú radosť v cieli! Usadila sa v TOP10 na deviate miesto. Pekný počin tejto Švajčiarky.
18 dôležité Neuveriteľná jazda Laurence St. Germainová z Kanady! Jej medzičasy boli veľmi dobré, ktoré ju radili medzi tri najlepšie a v cieli j tomu naozaj tak! Je na treťom mieste a má manko len 0,61 sekundy!
7 dôležité Jazda Anny Swenn-Larssonovej začala veľmi dobre, ale táto Švédka kúsok pred cieľom urobila chybu, a aj keď sa síce vrátila späť regulérnym spôsobom, jej strata je viac ako šesť sekúnd!
6 dôležité Lena Dürrová končí tesne pred Petrou Vlhovou! Je to len o sedem stotiniek, takže boj o pódium bude ešte zaujímavý!
5 dôležité Medzičasy Petry Vlhovej boli najprv pod pol sekundu, ale nedokázala sa zlepšiť a svoju stratu navýšila presne na 0,99 sekundy a je priebežne tretia.
5 dôležité Na štarte Petra Vlhová!
4 dôležité Wendy Holdenerová s minimálnou stratou na medzičasoch, dokonca mala aj zelený úsek, ale ani pri svojej čistej jazde nezdolala Shiffrinovú, na ktorú stratila 19 stotín!
1 dôležité Mikaela Shiffrinová s číslom 1 nešla takú jazdu, akú sme u nej zvyknutí, ale zatiaľ ju nemáme s kým porovnať, keď stanovila úvodný čas 52.54.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo