MŠK Žilina ŠK Slovan Bratislava ONLINE dnes Fortuna liga

25. 4. 2021 |

MŠK Žilina dnes doma privíta ŠK Slovan Bratislava. Sledujte ONLINE prenos z Fortuna ligy od 16:00 hod.

Hráči MŠK Žilina. Foto - TASR

Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble zvíťazili v nedeľnom domácom stretnutí 5. kola skupiny o titul vo Fortuna lige nad MŠK Žilina 1:0. Jediný gól strelil v 88. minúte Filip Balaj.

Prvú vážnejšiu šancu mala Žilina v 11. minúte, zakončenie Bičachčjana z uhla vyrazil domáci brankár Chovan na rohový kop. ViOn odpovedal strelou Hrnčára z diaľky, s ktorou si hosťujúci brankár Petráš poradil na dva razy.

V závere prvého polčasu Paur vysunul Kurminowského, ten sa zbavil obrancu, loptu mu však spod nôh uchmatol Chovan. Po zmene strán si Chovan udržal čisté konto aj po delovke Kiwiora, ktorú končekmi prstov vyrazil na roh.

Potom prišli ofenzívne chvíle domácich, v 70. minúte ešte Balaj neskóroval, jeho pokus na poslednú chvíľu zblokoval na roh Nemčík. Balaj sa však dočkal dve minúty pred koncom riadneho hracieho času, centrom z pravej strany ho našiel Hrnčár a útočník Zlatých Moraviec rozhodol o výsledku presnou hlavičkou.

MŠK Žilina
2 : 3
(1:2)
ŠK Slovan Bratislava

Góly: 43. Minárik (Bernát), 54. Bernát (Paur) – 19. Anang (vla.), 38. Ratão (Pauschek), 86. Weiss (pen.). ŽK: 30. Fazlagić (ZIL), 60. Paur (ZIL), 81. Anang (ZIL), 90+5. Minárik (ZIL) – 31. de Kamps (SBA), 78. Rabiu (SBA). Rozhodca: Marhefka.. Diváci: bez divákov..
MŠK Žilina: Petráš – Anang, Minárik, Kiwior, Javorček – Gono, Fazlagić, Bernát (64. Rusnák), Ďuriš (80. Myslovič) – Paur (C) (73. Bichakhchyan), Kurminowski (73. Kaprálik).
ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Bajrić, Božikov (C), De Marco – de Kamps (69. Holman) – Rabiu, Nono – Čavrić (69. Daniel), Ratão (69. Weiss), Strelec (90+3. Ožbolt).
90+6 dôležité Kiwior zrejme ostal prekvapený, a tak nevyužil možnosť ísť bližšie k bránke Greifa! Približne z 20 metrov strieľal veľmi slabo!
90+4 dôležité De Marco výborne zasiahol proti Rusnákovi a v hodine dvanástej musel hasiť náznak žilinskej šance! Rohový kop!
90+1 dôležité Kaprálik zavinil penaltu, z ktorej sa nemýlil Weiss, a teraz to neodčinil z hlavičkového pokusu po centri Enisa Fazlagića! Dostal loptu nad bránu!
86 gól Slovan dal gól!
VLADIMÍR WEISS bezpečne premenil penaltu.
85 dôležité Podľa všetkého bude Slovan kopať penaltu! Čaká sa na rozhodnutie systému VAR!
84 dôležité Weiss presnou strelou dal zabrať Petrášovi! Brankár Žiliny to zvládol!
82 dôležité Nonovu loptu vytlačili Žilinčania za pokutové územie! Hneď na to skúšal strelecké šťastie Erik Daniel, ale nezasiahol Petrášovu bránku!
61 dôležité Hostia veľmi dobre naložili s priamym kopom! Nono parádnym centrom našiel Bajrića, ktorý neprestrelil les hráčov! Takisto sa to nepodarilo ani Rabiuovi!
54 gól Žilina dala gól!
Predsa len je vyrovnané. JÁN BERNÁT nestrieľal z ofsajdu. Systém VAR to jasne odhalil. Pod Dubňom začíname odznova. Šláger dostáva nový náboj. Asistencia: Jakub Paur.
54 dôležité Ján Bernát prepálil Greifa! Situácia ešte bude posúdená prostredníctvom VAR!
51 dôležité Slovan Bratislava poriadne zahrozil domácemu tímu! Čavrić pohodlne vbehol do pokutového územia! Strelec mohol vylepšiť pätičku Nona, ale loptu odpálil do bezpečia Minárik!
43 gól Žilina dala gól!
Výborný priamy kop. JÁN MINÁRIK hlavou usmernil loptu za Greifa, pretože nebol dôrazne pokrytý. Asistencia: Ján Bernát.
39 dôležité Slovan sa znovu prepracoval dopredu! Dávid Strelec z hlavičky takmer po tretíkrát rozvlnil Petrášovu sieť!
38 gól Slovan dal gól!
Pauschek sa pustil medzi dvoch protihráčov. Žilina mala pomerne veľkú medzeru v obrane a ideálne prihral RATAOVI, ktorý strelou po zemi a k žrdi prestrelil Petráša. Asistencia: Lukáš Pauschek.
30 dôležité Vzrušenie pred bránkou Slovana! Ďuriš zakončil sériu prihrávok, ale iba do bratislavských obrancov!
28 dôležité Ratão si spracoval loptu vo vnútri šestnástky! Parádnou strelou na vzdialenejšiu žrď natiahol Petráša!
19 gól Slovan dal gól!
NONO vošiel do šestnástky a loptu posielal z hranice bránkovej čiary. Benson Anang nechtiac zakončil za vlastného gólmana Petráša. Bohužiaľ, aj takéto smolné situácie prináša futbal.
15 dôležité Kurminowski hlavičkou zamestnal Greifa, ktorý sa pri zákroku zapotil!