Manchester United Manchester City ONLINE Premier League 2020 dnes

12. 12. 2020 |

Manchester United, Manchester City, online prenos, Premier League 2020, dnes, futbal. Manchester United dnes doma privíta Manchester City. Derby Premier League môžete sledovať ONLINE od 18:30 hod. live.

Futbalista Manchestru United Edinson Cavani. FOTO TASR/AP.

Manchester United vstúpi do tohto zápasu s dobrou formou, keď vyhral už štyri zápasy za sebou. Menej lepšie je na tom, MAnchester City, ktorý vyhral len posledné dva súboje. Napriek tomu je derby súbojom tabuľkových susedov, keď domáci majú pred svojim súperom bodový náskok.

Futbalisti Manchestru City zvíťazili v sobotňajšom zápase 11. kola Premier League nad Fulhamom 2:0. Iba z lavičky náhradníkov sledoval prehru svojho tímu slovenský reprezentačný brankár Marek Rodák.

Nováčik inkasoval na Etihad Stadium oba góly už v prvom polčase, v 5. minúte sa presadil Raheem Sterling a v 26. minúte premenil pokutový kop Kevin De Bruyne. "Citizens" sú v tabuľke na 5. mieste, Fulham je sedemnásty.

Manchester United vyhral štvrtý zápas za sebou, na trávniku West Hamu United uspel 3:1. O obrat "červených diablov" sa postarali v druhom polčase Paul Pogba, Mason Greenwood a Marcus Rashford, ktorí v rozpätí trinástich minút odpovedali na zásah českého reprezentanta Tomáša Součeka.