Karlos Vémola vs Milan Ďatelinka ONLINE Oktagon 22 dnes LIVE

27. 3. 2021 |
 

Oktagon 22 čaká vyvrcholenie turnaja zápasom Karlos Vémola vs Milan Ďatelinka. Sledujte súboj o titul ONLINE zhruba od 22:30 hod.

Český zápasník MMA Karol Vémola v piatok dopoludnia na oficiálnom vážení nesplnil váhový limit pred súbojom o titul so Slovákom Milanom Ďatelinkom. Hranicu strednej kategórie 83,9 kg prekročil o 0,6 kilogramu.

Karlos Vémola vs Milan Ďatelinka ONLINE Oktagon 22 dnes LIVE

Sobotný zápas by sa podľa organizácie Oktagon napriek tomu mal konať, informoval portál iDnes.cz. "To, že súper prevážil, mi vôbec nevadí," uviedol Ďatelinka na Instagrame.

"Nerobím z toho tragédiu. Je to šport, neviem si predstaviť, že by som zrušil zápas kvôli 0,5 kg. Celá príprava, zhadzovanie a všetko dať preč len kvôli takým drobným. Karlosovi prajem bezproblémové doplnenie, nech je zajtra prípravený na zápas a nech si to obaja užijeme."

Organizátori neskôr potvrdili, že v prípade titulových zápasov nie je pri vážení stanovená žiadna tolerancia. Vémola prvým pokusom navážil 84,5 kg, do následného zhadzovania sa už po konzultácii so svojím tímom nepustil.

Podľa oficiálnych pravidiel tak prišiel o možnosť obhájiť titulový opasok, prichádza o jeho vlastníctvo a ani v prípade víťazstva v sobotnom súboji mu titul nebude patriť a zostane voľný. O titul tak v sobotu zabojuje iba jeho súper Ďatelinka, ktorý váhový limit splnil.

Aktualizuj online prenos
02:13 dôležité Je koniec! KARLOS VÉMOLA klasicky ukončil zápas technikou rear naked choke a víťazí. Pre Milana Ďatelinku je to obrovské, obrovské sklamanie.
01:55 Vémola je na chrbáte Ďatelinku a je to gilotína, toto je veľmi zlé!
01:22 Vémola sa už dokázal usadiť na Ďatelinkovi.
00:50 Ďatelinka sa zatiaľ na zemi dokáže brániť, Vémola si však pripravil pozíciu na halfguard.
00:30 Vémolovi vyšiel prvý takedown, pomerne ľahko hodil Ďatelinku na zem.
00:15 Úvod zápasu klasický, Ďatelinka skúsil highkick, ktorý netrafil.
00:01 Prvé kolo sa práve začalo!
Predstavovačka borcov sa skončila, poďme na to!
Ako druhý vstupuje do klietky Karlos Vémola.
Do klietky prichádza ako prvý Milan Ďatelinka.
Karlos „Terminátor“ Věmola (bilance 30-6) se postaral o největší rozruch při vážení před samotnou akcí. Nedokázal totiž shodit na požadovanou váhu, byl přes o 0,6 kila a to přineslo několik důležitých výstupů. Karlos už v tuto chvíli NENÍ šampionem střední váhy, zítra jej NEMŮŽE získat a navíc bude odevzdávat procenta ze své výplaty soupeři. Velký hype okolo zápasu je tak fuč, pro Vémolu se dnes bude jednat pouze o superfight a případně o získání další šance bojovat o uvolněný trůn. Nejprve ale bude muset porazit Ďatelinku.

Milan „Mr. Comeback“ Ďatelinka (bilance 8-4) je tak jediným bojovníkem, kdo bude o titul ve střední váze bojovat. Momentálně je výhoda lehce na jeho straně, neboť Karlos vypadal na váze hodně oslabený a na psychice mu určitě nepřidají ani důsledky nesplnění váhy. Ďatelinka navíc jede na čtyřzápasové sérii výher, které všechny přišly velice rychle, vždy v prvním kole. Postupně porazil Salčáka, Brože, Mikuláška a naposledy na arm triangle i Davida Hoška. Před Ďatelinkou stojí životní šance a rozhodně ji nebude chtít promarnit.
Dobrý večer u další akce organizace OKTAGON MMA, a to Oktagon 22. Společně se podíváme na titulové utkání ve střední váze mezi Karlosem Vémolou a Milanem Ďatelinkou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 22:30.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo