Karlos Vémola sa na tlačovke po Oktagon 20 vytočil, Viktor Pešta: To ťa doma maminka neučila, že nie je pekné, dovoľovať si na menších? (VIDEO)

31. 12. 2020 |
 

Karlos Vémola, Viktor Pešta, Oktagon, MMA, Alex Lohoré, titul, váha, hádka, tlačová konferencia. Karlos Vémola sa na tlačovej konferencii po turnaji Oktagon 20 dostal do slovnej prestrelky. Dôvodom bola jeho váha, čo si všimol Viktor Pešta, ktorý s „Českým terminátorom“ chce veľmi zápasiť.

Karlos Vémola, Viktor Pešta, Oktagon, MMA, Alex Lohoré, titul, váha, hádka, tlačová konferencia. Už dávnejšie sa totiž Viktor Pešta snažil slovne provokovať svojho kolegu, len aby zaujal verejnosť. „Nie je tajomstvo, že by som s ním chcel zápas. Nepáči sa mi však jeho správanie, keď mi povedal, aby som vyhral zápas s niekým z elity Oktagonu v 93ke.“

„Veď on zápasí s kadekým a potom povie, že nemám nárok na zápas s ním. Tak to mi príde divné,“ hovoril koncom roka Viktor Pešta v relácii Oktagon Majk.

Karlos Vémola a Viktor Pešta sa po Oktagon 20 hádali

Po súboji na Oktagon 20, kde porazil vo váhe do 93 kg Brazílčana Alcantaru v 1. kole na TKO sa však do Vémolu opäť pustil. Nepozdávala sa mu totiž situácia, vďaka ktorej sa dostal do súboja o titul strednej váhy do 84 kg s Alexom Lohorém, ktorý zvyčajne zápasí vo váhovke do 77kg.

„Zo zápasu som videl len kúsok, 4. a 5. kolo. Prišlo mi však, že to bolo o dve váhovky inde, čo tu už zaznelo. Príde mi, že Karlos (Vémola) sa v tej strednej váhe trocha schováva.“

„Sám hovorí, že je preňho veľmi ťažké tam chudnúť. Naopak Lohoré sám vravel, že sa snažil čo najviac pribrať. Bol to taký súboj Dávida s Goliášom,“ povedal Viktor Pešta.

Sám Karlos Vémola sa neudržal a bývalému zápasníkovi UFC kontroval. „Páči sa mi, ako tu každý rieši váhu. Povedal som ti, čo musíš urobiť, aby som s tebou zápasil. Prehral som s Attilom Véghom, vôbec som nehovoril o tom, že je o hlavu vyšší a má viac kilo.“

Karlos Vémola: Si normálny idiot

„Pokiaľ budeš vyhrávať a mať titul, tak ťa zmlátim vo váhe do 93 kg. A potom nebudem riešiť, že budeš mať viac o päť kíl. Stále nerozumiem, prečo to všetci rozoberajú,“ rozhovoril Vémola.

Viktor Pešta napokon kontroval so slovami, že ľudia jednoducho vidia, ako Karlos Vémola zápasí s menšími borcami. „To ťa doma maminka neučila, že nie je pekné dovoľovať si len na menších?“ rypol si s úškrnom do čerstvého šampióna Oktagonu Pešta.

„Ja sa tu nebudem baviť o maminkách. Ty si normálny idiot. Už niekoľkokrát som ti povedal, čo musíš urobiť, aby som s tebou zápasil.“

„Si o hlavu vyšší a budeš tam o päť alebo desať kilo ťažší a aj tak tam budeš padať k zemi ako prasa. Budem ťa mlátiť. Jednoduché, the end,“ dodal Karlos Vémola.