Juventus Turín Dynamo Kyjev ONLINE Liga majstrov 2020 dnes

2. 12. 2020 |

Juventus Turín, Dynamo Kyjev, online prenos, Liga majstrov 2020, dnes, futbal, live. Juventus Turín dnes na svojom trávniku privíta Dynamo Kyjev. Ako súboj Ligy majstrov dopadne môžete sledovať ONLINE od 21:00 hod. live.

Cristiano Ronaldo v drese Juventusu Turín. FOTO TASR.

Juventus Turín, Dynamo Kyjev, online prenos, Liga majstrov 2020, dnes, futbal, live. Juventus Turín má už postup vo vrecku, keď pred týždňom urobil rozhodujúci krok po víťazstve nad Ferencvárosom Budapešť 2:1.

Taliansky majster s Ferencvárosom Budapešť doma dlho remizoval 1:1. Maďari išli do vedenia v 19. minúte zásluhou Myrta Uzuniho, domáci po prestávke vyrovnali zásluhou Cristiana Ronalda, ktorý sa presadil ľavačkou spoza šestnástky.

V druhej minúte nadstaveného času napokon rozhodol Alvaro Morata. V drese hostí presedel duel na lavičke náhradníkov Róbert Mak. Futbalisti Juventusu Turín tak postúpili do vyraďovacej časti Ligy majstrov 2020/2021.

V Serie A sa však Juventus trápi, keď cez víkend bez Cristiana Ronalda iba remizoval na ihrisku Beneventa Calcio 1:1. Úradujúci majster je v tabuľke piaty s trojbodovou stratou na AC Miláno.

Pred dnešným súbojom tréner Juventusu Andrea Pirlo dostal navyše dobré správy, s tréningom už začali obrancovia Giorgio Chiellini a aj Merih Demiral. Obaja sa doteraz liečili zo svalového zranenia.

Liga majstrov

Juventus Turín - Dynamo Kyjev -:-

Juventus Turín
3 : 0
(1:0)
FK Dynamo Kyjev

Góly: 21. Chiesa, 57. Ronaldo, 66. Morata. ŽK: 10. Bentancur (JUV) – 27. Zabarnyj (DKY), 81. Šaparenko (DKY).
Juventus Turín: Szczęsny – de Ligt, Bonucci (C) (62. Danilo), Sandro – Demiral (69. Dragusin), Bentancur (76. Arthur), McKennie, Chiesa (76. Kulusevski) – Ramsey (62. Bernardeschi) – Morata, Ronaldo.
FK Dynamo Kyjev: Buščan – Kędziora, Zabarnyj, Popov, Mykolenko (84. O. Karavajev) – Šepeljev (72. Garmaš), Sydorčuk (C), Šaparenko – Cygankov (90+1. Ledněv), Verbič (72. Suprjaha), Rodrigues (72. De Pena).
90+3 časová značka Koniec zápasu.
90+3 Ani posledná akcia Dynama hosťom gól neprinesie, výsledok zápasu je už spečatený.
90+2 Už nám beží druhá z troch nadstavených minút, takže už sa viac menej čaká len na záverečný hvizd Frappartovej.
90+1 striedanie Striedanie v tíme FK Dynamo Kyjev: z ihriska odchádza Viktor Cygankov, prichádza Bogdan Ledněv.
90+1 dôležité A Šaparenko bol dosť blízko, avšak jeho strela z hranice šestnástky bola vytlačená Szczesnym na rohový kop pre hostí.
90 Dynamo ešte drží loptu a môže sa pokúsiť o jednu z posledných akcií na strelenie gólu.
88 Blížime sa ku koncu stretnutia, o víťazovi je rozhodnuté a ani jedno z mužstiev sa už nikam neponáhľa
87 Lenže znova z toho bol len rýchly brejk Juventusu, ktorý aspoň našťastie pre hostí neskončil štvrtým gólom.
86 Čas sa nám kráti, hostia ešte získavajú zaujímavú pozíciu po faule a môžu sa pokúsiť aspoň o jeden gól.
85 Ronaldov ďalší pokus bol zblokovaný, takže ani tentokrát to Juventusu nevyjde.
84 striedanie Striedanie v tíme FK Dynamo Kyjev: z ihriska odchádza Vitalij Mykolenko, prichádza Olexandr Karavajev.
83 Tak Juventus naďalej tlačí a snaží sa aj o štvrtý gól do siete Dynama.
82 Výborne teraz vybehol z brány Buščan a zabránil Moratovi streliť svoj druhý gól v zápase.
81 zlta karta Žltú kartu dostáva Mykola Šaparenko (FK Dynamo Kyjev).
80 Ronaldo hľadal zaujímavým centrom spoluhráčov v šestnástke, ale obrana hostí si s jeho centrom poradila.
79 Zápas sa nám už len dohráva, obrana Dynama si môže po dlhšej dobe vydýchnuť, pretože hostia kombinujú na útočnej polovici.
78 Tak z ihriska odišiel už aj pravdepodobne najlepší hráč zápasu Chiesa, ktorý úvodný gól sám strelil a na zvyšných dvoch sa podieľal vo vysokej miere.
76 striedanie Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Rodrigo Bentancur, prichádza Arthur.
76 striedanie Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Federico Chiesa, prichádza Dejan Kulusevski.
75 Hostia sa znova už len bránia a asi budú radi, ak neinkasujú aj ďalší gól.
74 Ronaldov center bol zblokovaný, takže vybojoval ďalší roh pre domácich.
73 Tak už ani hosťujúci tréner na nič nečaká a posiela na záverečné minúty na hraciu plochu čerstvé sily.
72 striedanie Striedanie v tíme FK Dynamo Kyjev: z ihriska odchádza Volodymyr Šepeljev, prichádza Denis Garmaš.
72 striedanie Striedanie v tíme FK Dynamo Kyjev: z ihriska odchádza Gerson Rodrigues, prichádza Carlos De Pena.
72 striedanie Striedanie v tíme FK Dynamo Kyjev: z ihriska odchádza Benjamin Verbič, prichádza Vladyslav Suprjaha.
71 To znamená, že v poslednom zápase bude vo výhode španielsky klub, ktorému by stačil na udržanie prvého miesta aj remíza.
70 Lenže Juventusu ani dnešný triumf moc nepomôže, pretože v súbežne hranom zápase vyhráva Barcelona rovnakým výsledkom nad Ferencsvárosom.
69 striedanie Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Merih Demiral, prichádza Radu Dragusin.
68 Teraz sú už len na hracej ploche domáci, ktorí si budú vychutnávať záver zápasu a pokúsia sa pridať ešte ďalší gól.
67 Je to až trochu kruté pre Dynamo, ale Juventus dnes dokázal potvrdiť svoje majstrovstvo a ukazuje svoju silu.
66 gól Juventus Turín dal gól! No a presadzuje sa aj druhý domáci útočník ÁLVARO MORATA, ktorý zužitkoval fantastickú individuálnu akciu Chiesu. Ten sa pustil do prečíslenia a ešte našiel španielskeho hráča, ktorý už dokázal prestreliť Buščana! Hostia dnes odídu domov asi s debaklom. Asistencia: Chiesa
64 Hostia síce vstúpili do druhého polčasu o čosi lepším dojmom, napriek tomu inkasovali a tým definitívne stratili vieru niečo s výsledkom urobiť.
63 Pirlo poslal na plochu aj čerstvých hráčov, čo je dôkaz o tom, že už je presvedčený o víťazstve Juventusu.
62 striedanie Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Aaron Ramsey, prichádza Federico Bernardeschi.
62 striedanie Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Leonardo Bonucci, prichádza Danilo.
61 Juventus rozohrával roh, ale ten sa podarilo dostať hosťom do bezpečia.
60 Ešte k tomu domácich gól pravdepodobne nakopol a budú sa snažiť navýšiť svoje vedenie.
58 No tak toto môže byť rozhodujúci gól, pretože hostia už len veľmi ťažko budú bojovať aspoň o remízu.
57 gól Juventus Turín dal gól! Z tretej veľkej šance to už CRISTIANOVI RONALDOVI konečne padlo. Chiesa potiahol loptu po pravej strane a strieľal na vzdialenejšiu tyč, Morata ešte nedorazil do brány, ale Portugalčan už len doklepol do prázdnej brány! Gól ešte musel potvrdiť aj VAR, ktorý ukázal, že Ronaldo nebol v ofsajde. Asistencia: Morata
55 dôležité Odpoveď Juventusu prišla po rýchlom brejku, Ramsey prihral Ronaldovi, ktorý zasekol a poslal tvrdú strelu pod brvno, ktorú vyrazil Buščan.
54 dôležité A teraz poslal loptu z veľkej diaľky do pokutového územia z pravej strany Tsygankov, nikto ju netečoval a Szczesny musel predviesť fantastický zákrok.
53 Ale o čosi aktívnejší sú predsa len hostia, ktorí sa zdržujú na útočnej polovici.
52 Juventus predviedol krásnu kombinačnú akciu, avšak finálna prihrávka na Moratu zlyhala, inak z toho mohol byť druhý gól.
51 Chiesa zvládol súboj proti Mykolenkovi a minimálne zbrzdil útok hostí.
50 Hra sa nám kúskuje aj častými faulami, preto zatiaľ sme nevideli príliš futbalovej krásy.
49 Začiatok druhého polčasu je zatiaľ z obidvoch strán opatrný, ani jedno mužstiev sa nehrnie do bezhlavého útoku.
48 K hlavičke sa dostal Kedziora, ale bola veľmi slabá a Szczesny nemal žiadne problémy.
47 Demiralovi sa pod tlakom nevydarilo odkop, preto daroval hosťom rohový kop zadarmo.
46 Začal sa nám druhý polčas a ani jedno z mužstiev neurobilo v základných zostavách žiadnu zmenu.
46 časová značka Začal sa druhý polčas.
Prvý polčas zápasu medzi Juventusom a Dynamom Kyjev priniesol iba jeden gól, aj keď šancí bolo o dosť viac, hlavne na domácej strane. O zatiaľ rozhodujúci moment sa postaral hlavičkou Chiesa po presnom centri Alex Sandra. Veľkú šancu na zvýšenie skóre mal Ronaldo, ale jeho strela skončila na pravej tyči. Na opačnej strane nevyužil šancu na vyrovnanie Tsygankov, ktorý mohol prekvapivo vyrovnať tesne pred koncom polčasu. Uvidíme, či sa hosťom podarí vyrovnať a možno aj otočiť stav v druhom polčase. Zatiaľ to však vyzerá na víťazstvo favorizovaného Juventusu. Druhý polčas začína približne o 22:03.
45+1 časová značka Prvý polčas sa skončil.
45+1 Nadstavuje sa iba jedna minúta a nevyzerá to, že by sme uvideli ešte jeden gól v prvom polčase.
45 Tsygankov posielal center z pravej strany a hľadal Verbiča, ale Szczesny dokázal loptu chytiť do rukavíc.
44 Ronaldo sa vyčítavo pozerá na spoluhráčov, keďže nebol dostatočne podporený v útoku.
43 Hostia pokračujú v ofenzívnej aktivite, ale teraz si príliš nerozumeli, takže lopta skončila mimo hry.
42 Hostia sú v posledných minútach o dosť aktívnejší a naopak Juventus výrazne poľavil, aby to domácich nemrzelo.
41 dôležité No a teraz si vypracovali hostia najväčšiu šancu zápasu, keď Verbič sklepol loptu Tsygankovovi a ten napálil z blízkosti Szczesneho.
39 Verbič teraz sa rozhodol ísť individuálne dopredu, ale bol zastavený a určite čistým spôsobom.
38 Inak práve Frappartová je prvou ženou, ktorá píska mužský zápas Ligy majstrov.
36 Hostia sa aj dožadovali penalty, keď mal faulovať De Ligt v pokutom území, ale hlavná rozhodkyňa Frappartová nezapískala.
35 Tsygankov ju rozohrával, avšak domáce mužstvo si s ňou bez väčších problémov poradilo a dostalo loptu do bezpečia.
34 Konečne majú aj hostia šancu zo štandartnej situácie z ľavej strany, keď Rodriguesa fauloval Demiral.
32 Hrá sa nám prakticky v posledných minútach stále na jednu bránu, Kyjev teraz trochu rezignoval a len bráni.
31 Treba však pochváliť v tej akcii opäť Alex Sandra, ktorý sám prichystal túto gólovú pozíciu portugalskej hviezde.
30 dôležité Tak Ronaldo teraz spálil obrovskú šancu, keď poslal strelu z hranice šestnástky do pravej tyče.
29 Teraz je dominancia Juventusu jednoznačná, hostia nemali loptu už veľmi dlhú dobu.
28 Ronaldova strela v pokutovom území bola v poslednej chvíli zblokovaná a Morata si nevymodlil penaltu.
27 zlta karta Žltú kartu dostáva Illja Zabarnyj (FK Dynamo Kyjev).
26 Mykolenkov center zblokoval Chiesa, takže hostia sa dostávajú k druhému rohu v zápase.
25 Lenže z tohto útoku domácich nič nebolo, preto sa dopredu vydávajú hráči v modrom.
24 Nič z nej však hostia nevyťažili, preto sa o slovo znova hlásia domáci futbalisti.
23 Píska sa faul Bonucciho, takže Dynamo bude zahrávať zaujímavú štandartku.
22 Tak Juventus už môže hrať uvoľnene, pretože strelil tak dôležitý prvý gól.
21 gól Juventus Turín dal gól! Ale odpoveď Juventusu prichádza ihneď a tentokrát je gólová. O presný center sa postaral z ľavej strany Alex Sandro a FEDERICO CHIESA si načasoval výskok, následne hlavičkou prekonal Buščana! Domáci si úvodný gól určite zaslúžili viac. Asistencia: Alex Sandro
20 Hostia mali k dispozícii prvý rohový kop a po ňom zakončoval Rodrigues, ale jeho zakončenie letelo vysoko nad bránu Szczesneho.
18 dôležité A z ďalšieho domáceho rohu mal veľkú šancu Morata a Ronaldo, lopta poskakovala na päťke, ale v bráne hostí neskončila.
17 dôležité Tentokrát mohol otvoriť skóre Mckennie, ktorý sa presadil v súboji s Popovom a jeho hlavičku vytlačil skvelým zákrokom Buščan.
16 Chiesa posielal znova zaujímavý center do šestnástky, ale bol odvrátený na rohový kop.
15 Máme za sebou úvodnú štvrťhodinu, v ktorej viac dominovali domáci, ale okrem Chiesovej šance si zatiaľ nevypracovali žiadnu ďalšiu.
14 Verbič sa takmer dostal k zakončeniu v pokutovom území, ale jeho strela bola zblokovaná Bonuccim.
13 Chiesa v súboji nedovolene zasiahol Mykolenka, takže Kyjev zostane pri lopte.
12 Chiesa posielal nadýchaný center do pokutového územia, ale hosťujúca obrana zafungovala a loptu zachytil Buščan.
11 Dynamo sa konečne dostalo na útočnú polovicu, avšak ich útok bol rýchlo zastavený.
10 zlta karta Žltú kartu dostáva Rodrigo Bentancur (Juventus Turín).
9 Z nasledujúceho rohu si už Juventus nevypracoval žiadnu šancu a hosťujúca obrana si môže vydýchnuť.
8 dôležité Prvú veľkú šancu v zápase si vypracoval Chiesa, ktorý napriahol a jeho strela sa obtrela o chrbát Šepeljeva, nakoniec skončila len tesne vedľa ľavej tyče brány hostí.
6 Na obraze hry sa nič nemení, Juventus zatiaľ kontroluje hru a hostia držia loptu len sporadicky.
5 Ronaldov individuálny prienik bol zastavený, avšak hostia neudržali loptu na svojich kopačkách a už ju majú domáci.
4 Juventus pokračuje v dominantnom držaní lopty a hľadá cestu cez obranu hostí.
3 O loptu bol obratý Tsygankov a o prvú strelu v zápase sa postaral Ronaldo, ale príliš mu nevyšla a skončila vedľa brány Buščana.
2 Domáci sa pokúšajú o postupný útok, ale všetko zastavil Morata, ktorý si nespracoval prihrávku Bentancura.
1 Výkop mali hostia nastupujúci v modrých desoch, ale loptu stratili po nepresnej rozohrávke.
1 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Vítam vás pri sledovaní zápasu Ligy majstrov skupiny G, v ktorom si po druhýkrát zmerajú sily Juventus a Dynamo Kyjev. Aj keď je už dve kolá pred koncom o postupujúcich v tejto skupine rozhodnuté, tak Juventus stále hrá o možnosť skončiť prvý pred Barcelonou a Dynamo Kyjev bojuje aspoň o tretie miesto, ktoré by ukrajinské mužstvo poslalo do Európskej ligy.

Juventus Turín: Taliansky majster by určite chcel ísť do vyraďovacej časti z prvého miesta. Na to aby sa prvej Barcelone aspoň priblížil, potrebuje dnes Juventus v domácom prostredí vyhrať. Na pôde Dynama vyhral 2:0 a doma je ešte väčším favoritom. V skupine D ešte zverenci Pirla dvakrát porazili Ferencsváros a prehrali iba s Barcelonou.

FK Dynamo Kyjev: Hostia majú na konte podobne ako maďarský celok iba chudobný jeden bod, a preto už nemajú ani teoretickú šancu postúpiť do vyraďovacej časti. Avšak Dynamo môže zabojovať o tretie miesto, ktoré by ho poslalo do play-off Európskej ligy. Lenže mužstvu z Ukrajiny budú chýbať v dnešnom zápase viacerí hráči, čo výrazne znižuje ich šance na úspech.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.