Inter Miláno Juventus ONLINE semifinále Coppa Italia 2021 dnes

2. 2. 2021 |

Inter Miláno dnes doma privíta v rámci Coppa Italia 2021 Juventus. Sledujte ONLINE prenos od 20:45 hod.

Na snímke vpravo slovenský obranca Interu Milan Škriniar oslavuje gól v zápase 17. kola talianskej Serie A vo futbale AS Rím – Inter Miláno v Ríme 10. januára 2021. FOTO TASR/AP

Inter Miláno dnes doma privíta v rámci Coppa Italia 2021 Juventus. Inter postúpil do semifinále cez súboj s rivaolom AC Miláno, ktorý vyhrali 2:1.

Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom sa prebojovali do semifinále Talianskeho pohára. Vo štvrťfinále zdolali v mestskom derby AC Miláno 2:1. Víťazný gól strelil v siedmej minúte nadstaveného času z priameho kopu Christian Eriksen.

Inter Miláno Juventus ONLINE semifinále Coppa Italia 2021 dnes LIVE NAŽIVO

Hráči AC Miláno sa ujali vedenia v 31. minúte zásluhou Zlatana Ibrahimoviča. Švédsky kanonier však musel ísť v 58. minúte po druhej žltej karte predčasne do kabín a Inter početnú prevahu využil. V 71. minúte vyrovnal z penalty Romelu Lukaku a v dramatickom závere zariadil postup "nerazzurri" dánsky stredopoliar Eriksen.

Medzi najlepšiu štvoricu postúpil aj Juventus Turín po hladkom víťazstve nad SPAL 4:0. O góly "starej dámy", ktorá si v semifinále zmeria sily s Interom Miláno, sa postarali Alvaro Morata, Gianluca Frabotta, Dejan Kulusevski a Federico Chiesa. Atalantu čaká v semifinále lepší zo štvrtkového duelu Neapol - Spezia.

Juventus sa na semifinále naladil vo víťaznom dueli zo Serie A, keď porazil Sampdoriu Janov 2:0 a vystriedal AS Rím na tretej priečke tabuľky. "Stará dáma" udrela už po dvadsiatich minútach hry, keď poslal loptu do odkrytej bránky Federico Chiesa. V prvej minúte nadstaveného času poistil víťazstvo striedajúci Aaron Ramsey.

Inter Miláno
1 : 2
(1:2)
Juventus Turín

Góly: 9. Martínez – 26. Ronaldo (pen.), 35. Ronaldo. ŽK: 25. Young (INM), 38. Vidal (INM), 90+2. Sánchez (INM), 90+4. Škriniar (INM) – 14. Demiral (JUV), 32. Sandro (JUV), 45+2. Ronaldo (JUV), 48. de Ligt (JUV), 87. Arthur (JUV). Rozhodca: Calvarese – Carbone, Peretti.
Inter Miláno: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni (86. Pinamonti) – Darmian, Barella, Brozović (86. Sensi), Vidal (73. Eriksen), Young (66. Perišić) – Martínez, Sánchez.
Juventus Turín: Buffon (C) – Cuadrado, de Ligt, Demiral, Sandro – Bernardeschi (69. Danilo), Bentancur (77. Arthur), Rabiot, McKennie (90. Chiellini) – Kulusevski (90. Chiesa), Ronaldo (77. Morata).
35 gól Juventus právě vstřelil branku!
Stará dáma jde díky obrovské chybě domácí defenzivy do vedení! Handanovič vybíhal proti nákopu, přitom si ale vůbec nerozuměl s Bastonim, který míč vzal kousek před ním a chtěl ho odkopnout. Výborné napadání ale ukázal CRISTIANO RONALDO, který mu míč bleskově sebral a z nemalého úhlu ho následně dostal do prázdné klece.
26 gól Juventus právě vstřelil branku!
Máme velmi rychle srovnáno a začínáme od nuly! Penalty se nemohl ujmout nikdo jiný než CRISTIANO RONALDO, který se s tím vůbec nepáral. Míč napálil velice tvrdě přímo pod horní tyč, takže Handanovič nemohl vůbec nic dělat.
9 gól Inter Milán právě vstřelil branku!
Hosté sice kontrovali hru, ale nakonec inkasují jako první a navíc ještě v prvních deseti minutách! Inter po zisku míče rozjel rychlou útočnou akci po pravé straně, kterou vedl Barella. Ten následně poslal velmi dobrý míč do pokutového území na LAUTARA MARTÍNEZE, který v těžké pozici sice pálil doprostřed, ale vypálil tak tvrdě, že Buffon neudržel míč před brankovou čárou.