HK Dukla Michalovce HK Poprad ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes

19. 1. 2021 |

HK Dukla Michalovce, HK Poprad, Tipos extraliga, online prenos, dnes, live, hokej. Dukla Michalovce dnes doma privíta HK Poprad. Ako súboj dopadne môete sledovať ONLINE od 17:30 hod.

Na snímke puk v lapačke brankára Filipa Suráka (HK Dukla Ingema Michalovce) v zápase 8. kola hokejovej Tipsport Ligy HC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce v utorok 1. októbra 2019 v Košiciach. FOTO TASR – Milan Kapusta

HK Dukla Michalovce, HK Poprad, Tipos extraliga, online prenos, dnes, live, hokek. HK Dukla Michalovce dnes doma privíta HK Poprad. Domáci budú chcieť v dohrávke 24. kola nadviazať na nedeľňajšiu výhru, keď rovnakého súpera zdolali 4:3.

Vo vyrovnanej prvej tretine mali lepší vstup do zápasu domáci. V 13. minúte Korhonen tečoval strelu Mudráka a brankár Vošvrda bol bezmocný - 1:0. Tímy si dávali pozor na defenzívu a brankári nemuseli riešiť zložitejšie situácie.

Hostia postupne zvýšili tlak, v 18. minúte ešte Matúš Paločko po samostatnom úniku neprekonal Tomeka. To sa podarilo až Mešárovi, ktorý strelou z pravého krídla prekvapil michalovského brankára - 1:1.

V 22. minúte mohol Šoltés vrátiť domácim náskok, ale v brejku neprekonal Vošvrdu. Hostia odpovedali závarom okolo bránky Tomeka, ale Hájnik ani Matej Paločko neskórovali. V 26. minúte sa Hickmott dostal k puku po chybnej rozohrávke hostí a pohotovo prekonal Vošvrdu - 2:1.

V 32. minúte sa domáci dostali k presilovke o dvoch hráčov, v ktorej bol blízko ku gólu McCormack, ale neskóroval. Hostia sa o štyri minúty tešili z vyrovnania, no Mashinterov zásah neplatil pre zakončenie vysokou hokejkou.

K dvojnásobnej početnej výhode sa dostali aj Popradčania a v 43. minúte vyrovnal obranca Drgoň - 2:2. Domáci hráči však išli aj tretíkrát v zápase do vedenia. V 50. minúte vzal Takáč v obrannom pásme počas oslabenia puk Seigovi, v úniku dvoch proti jednému zvolil strelu a bolo 3:2.

Rovnaký hráč mohol v 54. minúte zvýšiť náskok domácich, ale v ďalšom úniku už nenamieril presne. V čase, keď sa hostia hotovali zvýšiť nápor v snahe vyrovnať, sa Michalovčania dostali k presilovke a v nej Korhonen vyťažil zo zakrytého výhľadu popradského brankára - 4:2.

Hostí to však nepoložilo a nádej na úspech im dala využitá presilovka, v ktorej Bjalončík dorazil puk za Tomeka - 4:3. K vyrovnaniu sa však hostia nedostali ani počas hry bez brankára.

HK Dukla Ingema Michalovce
3 : 4
(1:2, 0:0, 2:1 - 0:1)
HK Poprad

Góly a asistencie: 4. Regenda (Šoltés, Suja), 53. Regenda, 55. Suja (Mihalik, Šoltés) – 8. Handlovský (Mešár), 20. Matej Paločko (Matúš Paločko, Handlovský), 60. Matúš Paločko (Seigo, Drgoň), 61. Svitana. Rozhodca: Stano, Korba – Bogdaň, Stanzel – Gajan st.. Diváci: Bez divákov.
HK Dukla Ingema Michalovce: Tomek (Škorvánek) – Mihalik, Mudrák, Kolusz, McCormack, Ťavoda, Louis, Zekucia, Chalupa – Korhonen, Lalancette, Erkinjuntti – Takáč, Suja, Šoltés – Regenda, Hickmott, Bartánus – Török, Galamboš, Mašlonka
HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Drgoň, Ulrych, Seigo, Dalhuisen, Kramár, Erving, Hudec, Dzivjak – Mešár, Skokan, Svitana – Mashinter, Zagrapan, Livingston – Handlovský, Bjalončík, Matúš Paločko – Hajnik, Jevoš, Matej Paločko
60:40 gól Poprad dal gól!
Gól strelil PATRIK SVITANA.
59:33 gól Poprad dal gól!
Vyhraté buly, posunutie puku na modrú, strela Seiga a MATÚŠ PALOČKO doráža odrazený puk do brány! Tomek s tým veľa robiť nemohol, vabank sa hosťom vyplatil!

Asistencie: Steven Seigo, Adam Drgoň.
54:35 gól Dukla Michalovce dala gól!
Otočka za 125 sekúnd je na svete! JAKUB SUJA už predtým nepresne pálil, no dostal šancu na repete a vtedy sa už nemýlil! Zakončenie švihom z vrcholu ľavého kruhu, Dukla vedie 3:2!

Asistencie: Vladimír Mihalik, Dávid Šoltés.
52:30 gól Dukla Michalovce dala gól!
Chyba Bjalončína a PAVOL REGENDA zaknihoval druhý gól v dnešnom zápase! Centrovi tretej formácie sa zošmykol puk z hokejky pred vlastným brankárom, Regenda bol na správnom mieste a bekhendom podvihol puk presne do voľného miesta, niekde okolo ramena Vošvrdu!

Bez asistencie.
43:54 dôležité Tomáš Tomek drží Michalovce v hre o body! Skokan spoza brány na Svitanu, ktorý posunul na úplne voľného Mešára a ten zoči-voči Tomekovi triafa iba jeho lapačku!
37:31 dôležité Ville Korhonen takisto netriafa odkrytú bránu! Predtým sa mohol pískať faul na Erkinjunttiho, ale rozhodcovia mlčali. Korhonen následne osamotený pri ľavej žŕdke puk trafil veľmi zle.
35:21 dôležité Svitana nabil na jasný gól Ervingovi, ten si potiahol ešte puk, ale bravúrne ho vychytal Tomáš Tomek! Zákrok duelu po strele z pravého kruhu!
30:30 dôležité Konštrukcia brány zachránila Vošvrdu od vyrovnania! Takáčova dorážka narazila len do tyčky!
28:16 dôležité Jakub Suja temer skóroval vo vlastnom oslabení! Výborná finálna prihrávka od McCormacka, avšak center druhej formácie na 2:2 nevyrovnal!
22:20 dôležité Handlovský z uhla netriafa odkrytú bránu Tomeka! Neskutočné, hostia už mohli vyhrávať 4:1! Dobrá práca Matúša Paločka, ktorý to celé načal.
21:20 dôležité Bola to však taká uspávacia pasáž, keďže Poprad dlhou prihrávkou vysunul Mashintera, ktorý krížnou ranou len vyprášil lapačku Tomeka! Obrovská šanca na navýšenie skóre zostáva nevyužitá.
19:16 gól Poprad dal gól!
Za icing sa pyká! Kolusza prekvapil puk, ktorý sa odrazil inak, ako by Poliak čakal. Matúš Paločko tak cez Lalancetta na dvakrát prehral pred bránkovisko na MATEJA PALOČKA, ktorý po zemi dostáva Kamzíkov do vedenia!

Asistencie: Matúš Paločko, Lukáš Handlovský.
18:31 dôležité Činil sa aj Tomáš Vošvrda! Delovka Kolusza, český brankár veľa nevidel a puk bol možno aj tečovaný. Napriek tomu hosťujúci gólman predvádza krásny zákrok lapačkou, za ktorý si zaslúži veľký aplauz.
14:04 dôležité Takáčova strela po rýchlom brejku, ktorý pramenil zo straty puku v strednom pásme. Vošvrda drží svojich spoluhráčov nad vodou aj po dorážke!
09:40 dôležité Tomek neskrotil poskakujúci puk a tak Hajnik mohol razom duel otočiť! Útočníkovi Popradu sa to ale nepodarilo, Dukla mala z pekla šťastie!
07:13 gól Poprad dal gól!
Je vyrovnané! LUKÁŠ HANDLOVSKÝ to trafil milimetrovo po robote Mešára pri zadnom mantineli. Krídelník Kamzíkov to následne z ľavého kruhu namieril pod hornú žŕdku, Tomek bez šance.

Asistencia: Filip Mešár.
03:07 gól Dukla Michalovce dala gól!
Veľký záver po nahodení puku na bránu! Doťahovačky o gumené teleso sa skončili gólom PAVLA REGENDU, no zároveň sa do pohybu dostala aj brána Vošvrdu! Zasiahnuť musel aj videorozhodca, ktorý gól odobril.

Asistencie: Dávid Šoltés, Jakub Suja.