HK Dukla Michalovce Dukla Trenčín ONLINE dnes Tipos extraliga 2020 Live

24. 11. 2020 |

HK Dukla Michalovce, Dukla Trenčín, online prenos, dnes, Tipos extraliga, 2020, live. HK Dukla Michalovce dnes privítajú na svojom ľade hrčáov Dukla Trenčín. Online prenos môžete sledovať live od 17:30 hod.

Na snímke puk v lapačke brankára Filipa Suráka (HK Dukla Ingema Michalovce) v zápase 8. kola hokejovej Tipsport Ligy HC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce v utorok 1. októbra 2019 v Košiciach. FOTO TASR – Milan Kapusta

HK Dukla Michalovce, Dukla Trenčín, online prenos, dnes, Tipos extraliga, 2020, live. HK Dukla Michalovce budú chcieť odčiniť poslednú domácu prehru 1:2 s DVTK Miškovec. Domáci tím sa v prvom domácom zápase po výmene trénera prezentoval sympatickým gestom, keď na tribúnu umiestnil transparent s poďakovaním Miroslavovi Chudému.

V úvode sa k sľubným šanciam dostali hostia, ale brankár Tomek podržal svoj tím. Na bezgólovom skóre nič nezmenili ani prvé presilovky, no početná výhoda Miškovca v 14. minúte už znamenala zmenu skóre. Strelu obrancu Wehrsa tečoval Reszegh a Tomek nestihol zareagovať - 0:1.

V druhej tretine pribudlo nervozity aj vylúčení na oboch stranách. Náskok hostí mohol v 22. minúte zvýšiť Magosi, ale v sľubnej šanci neprekvapil Tomeka. V 35. minúte však predsa len bolo 0:2, keď Galanisz využil zmätok okolo Tomekovej bránky.

Domáci znížili deväť sekúnd pred koncom druhej časti, keď Bartánus využil voľný priestor pred Rajnom - 1:2. Hosťom sa v tretej tretine darilo držať Michalovčanov mimo výhodných streleckých pozícií. Tí skúsili aj hru so šiestimi hráčmi, no ani v nej sa už skóre nezmenilo. Tomek Valtonen, tréner HK Dukla Ingema Michalovce nebol po zápase veľmi spokoný.

„Veľmi sme sa trápili v ofenzíve a tú musíme zlepšiť v nasledujúcich zápasoch. Nešla nám ani hra v presilovkách. Mali sme veľa možnosti na ich využitie, no nepodarilo sa nám to. Vieme o viacerých rezervách, na ktorých musíme pracovať.“

Naopak radosť z víťazstva mal Hunor Strenk, asistent trénera DVTK Jegesmedvék Miškovec.

„Sme veľmi radi, že sme si odniesli všetky body. Čakali sme ťažký zápas a aj to, že nebudeme mať veľa šancí na skórovanie. Nakoniec sme využili dve, domáci iba jednu a preto sme vyhrali.“

HK Dukla Ingema Michalovce
3 : 2
(0:0, 2:1, 1:1)
Dukla Trenčín

Góly a asistencie: 27. Lalancette (Southorn, Takáč), 37. P. Regenda (Takáč, McCormack), 43. Török (Mihálik) – 40. Alderson (Ackered, N.Shore), 59. N.Shore (Ackered). Rozhodca: M. Korba, Štefík – Bogdaň, L. Beniač.. Diváci: bez divákov..
HK Dukla Ingema Michalovce: Tomek – Southorn, McCormack, Ventelä, Mihálik, Ťavoda, Louis, Zekucia – P. Regenda, Hickmott, Šoltés – Takáč, Lalancette, Bartánus – Majdan, Galamboš, Török – Chalupa, Češík, Mašlonka – Ragan.
Dukla Trenčín: Valent – Ackered, Lemcke, Stacha, Bokroš, E. Švec, Rajnoha, Sládok – Bezúch, Kettunen, Alderson – Hecl, Valach, Chromiak – Okuliar, N. Shore, D. Shore – Krajč, J. Švec, Kukuča – Ferenyi.
59:15 dôležité Brankár Valent opäť vykorčuľoval medzi spoluhráčov!
58:26 gól Trenčín dal gól!
Budeme svedkami drámy? Power-play i oddychový čas priniesli želané ovocie hosťom. Nepodarenú strelu Ackereda predĺžil až do michalovskej siete NICK SHORE. Asistencia: Calle Ackered.
57:05 dôležité Trenčín začne hru bez brankára! Michal Valent ostal na striedačke! Hráme 4 proti 6!
57:05 dôležité Trenčín oddychový čas!
dôležité Reklamná prestávka.
42:56 gól Dukla Michalovce dala gól!
Ak sa chce, tak to ide. Bola to úplne jednoduchá akcia s úspešným záverom. Mihálik viac-menej strieľanou prihrávkou medzi kruhy našiel ideálne postaveného TOMÁŠA TÖRÖKA a po ďalšom michalovskom teči sa mení výsledok. V tomto prípade na 3:1. Asistencia: Vladimír Mihálik.
39:05 gól Trenčín dal gól!
Veľmi smolný gól, no šťastnejší pre hostí. BRANDON ALDERSON presne namieril po ideálnej nahrávke Nicka Shorea. Tomek si ten puk pribrzdil a pomaly sa dopravil po ľade za bránkovú čiaru. Asistencie: Calle Ackered a Nick Shore.
36:40 gól Dukla Michalovce dala gól!
Zemplínska Dukla slávi úspech v početnej výhode o jedného hráča. PAVOL REGENDA pokoril hosťujúceho gólmana Valenta po tečovanej strele. Asistencie: Samuel Takáč a Graeme McCormack.
34:10 dôležité Nick Shore mal pred sebou už iba prázdnu bránku Michaloviec! Nedokázal do nej upratať puk, pretože mu v tom zabránila michalovská obrana! Následne si zámorská posila Trenčína len nechápavo zakrútila hlavou!
30:12 dôležité Drew Shore uchmatol puk Lalancettemu a prihrával zadovkou na brata Nicka! Po jeho štipľavej rane puk presvišťal okolo pravej tyčky bránky Tomeka!
26:46 gól Dukla Michalovce dala gól!
Konečne Michalovce prelomili streleckú nemohúcnosť. Hovoril som, že gól visí vo vzduchu a teraz sa z neho oprávnene teší CHRISTOPHE LALANCETTE. Puk po jeho bekhendovom zakončení ostal zakliesnený pod hornou žŕdkou. Asistencie: Jordon Southorn a Samuel Takáč.
24:31 dôležité Lalancette zakončil bekhendom, ale len do hornej žŕdky trenčianskej brány!
20:21 dôležité Opäť nepríjemná situácia pre michalovskú Duklu! Tomek tentoraz úspešne zasahoval!
20:12 dôležité Nick Shore poriadne vystrašil Tomeka! Poslal nepríjemný puk z otočky, ktorý lízol konštrukciu jeho bránky!
15:25 dôležité Christophe Lalancette si vylomil zuby na Valentovi! Stačilo lepšie zakončenie a Zemplínčania by sa radovali z prvého gólu, ktorý by im veľmi pomohol!