HK Dukla Michalovce Dukla Trenčín ONLINE dnes play-off

3. 4. 2021 |

HK Dukla Michalovce dnes vstupuje do 2. zápasu štvrťfinále play-off Tipos extraligy. Sledujte ONLINE prenos od 18:00 hod. LIVE.

Hráči a tréner HK Dukla Michalovce. FOTO TASR.

Domáci budú chcieť nadviazať na včerajší výkon, keď nad Trenčínom vyhrali 5:4. Domáci chceli svoju premiérovú púť v play off začať úspešnou prvou tretinou, ale stal sa presný opak. Trenčania sa v nej prezentovali vysokou úspešnosťou streľby a najmä v presilovkách zaskočili Michalovčanov.

V 8. minúte sa schyľovalo k presilovke Trenčína, ale počas signalizovaného trestu Sádecký dorazil Okuliarovu strelu - 0:1. V 10. minúte sa už hostia dostali k početnej výhode a tú už po 11 sekundách využil Sojčík, keď tečoval Starostovu strelu - 0:2.

HK Dukla Michalovce Dukla Trenčín ONLINE dnes play-off LIVE

Domáci sa nevedeli dostať do tempa a nepomohla im ani presilovka v 15. minúte, v ktorej čelili protiútoku Krajča. Presilovka hostí v 18. minúte znamenala ďalší gól, keď na 0:3 upravil Sojčík. Krátko na to sa nemýlil pred bránkou osamotený Berisha a zvýšil na 0:4.

Domáci zmenili do druhej tretiny nielen brankára, ale aj herný prejav. K stíhacej jazde im pomohla presilovka v 25. minúte, keď sa Erkinjuntti stal prvým michalovským strelcom v play off. Domácich to nabudilo a entuziazmus im pridal aj gól na 2:2 v 28. minúte, keď Lalancette tečoval strelu McCormacka.

Trenčiansky tréner reagoval oddychovým časom, ale ani to nezastavilo stíhaciu jazdu domácich. Trenčanom nevrátil náskok v sľubnej šanci Starosta a od 32. minúty už bolo 3:4. Presilovkovú kombináciu zakončil pohotovou strelou Bartánus.

Trenčania stratli istotu a v 36. minúte aj najtesnejší náskok. Pred Valentovou bránkou neustrážili Galamboša a bolo 4:4.

Tretia tretina priniesla vyrovnaný hokej, v ktorom si tímy dávali väčší pozor na chyby. Bližšie ku gólu v nej boli domáci, ale Valent viackrát podržal svoj tím. V 53. minúte sa domáci dostali k ďalšej presilovke, v ktorej ich obrat dokonal Bartánus.

V 58. mohol poistiť víťazstvo domácich Galamboš, ale v trestnom strieľaní neuspel. Hostia sa v závere snažili vystupňovať tlak, ale bez gólového efektu.

HK Dukla Ingema Michalovce
2 : 4
(1:1, 1:2, 0:1)
Dukla Trenčín

Góly a asistencie: 2. Hickmott (Török, Louis), 24. Török (Lehtonen, Ťavoda) – 3. M. Valach (t.s.), 31. Okuliar (Paukovček), 34. B. Rehuš (Kettunen), 46. Krajč. Rozhodca: Snášel, Goga – Šoltés, Kacej.. Diváci: bez divákov..
HK Dukla Ingema Michalovce: Tomek – Mihálik (C), Mudrák, Šedivý, McCormack, Ťavoda, Louis, Chalupa – Erkinjuntti, Lalancette, Korhonen – Mašlonka, Suja, Takáč – Bartánus, Galamboš, Regenda – Hickmott, Lehtonen, Török – Lačný.
Dukla Trenčín: Valent – Ackered, Lemcke, Starosta (C), Bokroš, Jalasvaara, Ilenčík, Rajnoha – Sojčík, Paukovček, Sádecký – Okuliar, B. Rehuš, Kukuča – Kettunen, J. Švec, Berisha – Beták, M. Valach, Krajč – Ferenyi.
45:14 gól Trenčín dal gól!
Videorozhodca Vladimír Martinko potvrdil to, čo sme veľmi dobre a správne videli. SAMUEL KRAJČ dostal puk do michalovskej brány. Puk sa však šikovne odrazil od spodnej siete smerom von. Bez asistencie.
33:56 gól Trenčín dal gól!
BRANISLAV REHUŠ našiel recept na Tomeka a svoju Duklu posunul do vedenia o jeden gól. Zemplínčania doplácajú na slabšiu disciplínu. Asistencia: Janne Kettunen.
30:06 gól Trenčín dal gól!
Len čo som dokončil myšlienku, OLIVER OKULIAR dostal puk za Tomeka. V tomto okamihu už nemohol nič urobiť. Asistencia: Lukáš Paukovček.
23:13 gól Dukla Michalovce dala gól!
TOMÁŠ TÖRÖK z medzi kruhov prekonáva trenčianskeho brankára Valenta. Asistencie: Mathias Lehtonen a Ján Ťavoda.
02:47 gól Trenčín dal gól!
MAREK VALACH usmernil puk pomedzi Tomekove betóny.
01:52 gól Dukla Michalovce dala gól!
Dnes je to iný scenár ako včera a Michalovce otvárajú gólový účet. JORDAN HICKMOTT tečoval puk z hokejky Louisa. Asistencie: Tomáš Török a Mark Louis.