HC Slovan Bratislava HK Dukla Michalovce ONLINE Tipos extraliga dnes

18. 2. 2021 |

HC Slovan Bratislava dnes doma privíta hráčov HK Dukla Michalovce. Sledujte ONLINE od 18:30 hod.

Hráči Dukly Michalovce v súboji s HC Slovan Bratislava. FOTO TASR.

HC Slovan Bratislava bude chcieť dnes doma odčiniť prehru s Banskou Bystricou 1:3. Domáci začali lepšie, mali prvú šancu a hneď po nej aj presilovú hru. Belányi si však pripísal prvé úspešné zákroky. Zasahovať musel potom aj Gudlevskis po strelách Ihnačáka a Sukeľa.

HC Slovan Bratislava HK Dukla Michalovce ONLINE Tipos extraliga dnes LIVE

Bystričania mohli neskôr hrať presilovku, arbiter odpískal faul Ališauskasa na Vašasa, ale útočník hostí na priznal, že spadol sám. Toto športové gesto bolo na dlhé minúty najzaujímavejším okamihom v prvej tretine, sily sa potom vyrovnali a hralo sa prevažne v strednom pásme.

Neskôr zaujal pokus Harrisa, ale ani strela kanadského útočníka nepriniesla zmenu skóre.

Hneď na začiatku druhého dejstva však išli do vedenia "barani", keď strelu Bretona doklepol do siete Ihnačák. Od tej chvíle boli hostia lepší, výborne bránili a obetavo hrali aj v oslabení. Odmenou im bol gól Vašaša v polovici zápasu.

Slovan sa v útoku trápil, jeho hráči nedokázali nič vymyslieť ani v početnej výhode. Hostia boli naopak veľmi efektívni a svoju deviatu strelu v zápase premenili na gól. Po prihrávke Bdžocha mieril presne Žiak.

V tretej tretine sa Slovan snažil aspoň o korekciu výsledku, ale hostia mu húževnatosťou a obetavou hrou nedovolili vážnejšie ohroziť Belányiho. Naopak, ich náskok mohol ešte zvýšiť Výhonský, ale v samostatnom nájazde neuspel. Dvadsaťročný brankár Bystričanov si napokon pripísal druhý shutout v sezóne.

HC Slovan Bratislava
2 : 3
(0:2, 0:1, 2:0)
HK Dukla Ingema Michalovce

Góly a asistencie: 51. Rapáč (Matoušek, Bortňák), 59. Rapáč (Urbánek, Harris) – 10. Šedivý (Hickmott), 18. Suja (Mašlonka, Regenda), 22. Galamboš (Mudrák, Regenda). Rozhodca: Konc D.st., Žák – Konc D. ml., Šoltés.
HC Slovan Bratislava: Parks – Sersen, Valach, Meszároš, Štajnoch, Bačik, Ališauskas, Maier, Brodzinski – Zigo, Harris, Urbánek – Ranford, Kytnár, Šišovský – Matoušek, Bortňák, Rapáč – Kundrík, Uram, Jendek
HK Dukla Ingema Michalovce: Tomek – Mihálik, Mudrák, Šedivý, Southorn, Louis, Ťavoda, Stripai, Ragan – Lehtonen, Lalancette, Hickmott – Bartánus, Suja, Regenda – Mašlonka, Galamboš, Török – Chalupa, Lačný, Mesaroš
59:00 gól Slovan Bratislava dal gól!
Belasí znižujú na 2:3 pri hre bez brankára! Urbánkova milimetrová prihrávka našla medzi dvomi brániacimi hráčmi BRANISLAVA RAPÁČA, ktorý nekompromisne rozvlnil sieť!
Asistencie: Jakub Urbánek, Brant Harris
56:15 dôležité Už teraz ide Parks von z brány, Slovan hrá s veľkým rizikom.
50:23 gól Slovan Bratislava dal gól!
BRANISLAV RAPÁČ dáva domácim ešte akú takú nádej. Matoušek posunul puk za bránku, spoza ktorej Bortňák naservíroval puk práve Rapáčovi a ten zdvihol puk pod hornú žŕdku!
Asistencie: Tomáš Matoušek, Dalibor Bortňák
45:12 dôležité Počas zápasu odstúpili Meszároš i Ranford, Meszároš má zrejme nejaký problém v tvárovej časti, čo sa Ranforda týka, vyzerá to s ním horšie. Predbežne to vyzerá na vážnejšie problémy s kolenom. Na ľade dokonca nevidno už ani Šišovského.
21:53 gól Dukla Michalovce dala gól!
Hostia hrajú vo veľkej pohode a vedú 3:0. Mudrák z uhla zakončil, Parks puk vyrazil pred seba, no obrana mu vôbec nepomohla a nikým nestrážený PETER GALAMBOŠ poľahky zavesil.
Asistencie: Dávid Mudrák, Pavol Regenda
19:49 dôležité Až v závere tretiny sa hostia usadili v útočnom pásme. Bartánus prihral na vzdialenejšiu žrď Regendovi, ten zblízka nedostal puk za Parksov chrbát.
18:00 gól Dukla Michalovce dala gól!
Michalovce využívajú presilovú hru a odskakujú už na rozdiel dvoch gólov! Mašlonka prihral od zadného mantinelu Regendovi, ten šikovne posunul puk na malom priestore JAKUBOVI SUJOVI a ten už nemal problém skórovať pod brvno odkrytej brány!
Asistencie: Pavol Regenda, Marek Mašlonka
09:54 gól Dukla Michalovce dala gól!
Hostia idú do vedenia! Hickmott posunul puk popri mantineli EDUARDOVI ŠEDIVÉMU, ktorý od modrej prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Parks nič nevidel, výborne mu clonil Lalancette.
Asistencia: Jordan Hickmott
07:57 dôležité Zatiaľ najväčšia šanca. Hickmott dostal prihrávku medzi kruhy, pálil z prvej po ľade, Parks bol úspešný.