HC Slovan Bratislava HK Dukla Michalovce hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga

24. 1. 2020 |
 

HC Slovan Bratislava, HK Dukla Michalovce, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu HC Slovan Bratislava vs HK Dukla Michalovce štartuje rovnako ako samotný zápas dnes od 18:30.

Na snímke gólová radosť, sprava strelec gólu Marek Hudec, Marek Sloboda (Slovan) a v pozadí Peter Zuzin (Detva) v predohrávke 25. kola hokejovej Tipsport Ligy HC Slovan Bratislava - HC 07 WPC Koliba Detva 26. novembra 2019 v Bratislave. FOTO TASR - Martin Baumann

HC Slovan Bratislava, HK Dukla Michalovce, hokej, online prenos, dnes, live, Tipsport liga. Online prenos dnešného zápasu HC Slovan Bratislava vs HK Dukla Michalovce štartuje rovnako ako samotný zápas dnes od 18:30.

HC Slovan Bratislava HK Dukla Michalovce hokej ONLINE dnes LIVE Tipsport liga dnes od 18:30

HC Slovan Bratislava, HK Dukla Michalovce, hokej. Tipsport liga má dnes v Bratislave na programe súboj lídra tabuľky HC Slovan Bratislava a siedmeho tímu tabuľky HK Dukla Michalovce.

Slovan je jasným favoritom dnešného zápasu. Všetkých sto percent vkladov dnes v stávkovej spoločnosti Tipsport smerovalo na výhru domáceho tímu v riadnom hracom čase.

Remíza, či výhra hostí z Michaloviec by bola veľkým prekvapením, ale kurz na výhru hostí v riadnom hracom čase je naozaj zaujímavý.

Dnešný zápas HC Slovan Bratislava vs HK Dukla Michalovce štartuje v Bratislave rovnako ako náš online prenos od 18:30.

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte

Tipsport liga 2020

HC Slovan Bratislava HK Dukla Michalovce -:-, online prenos a výsledok dnes od 18:30

 

Dnešné zápasy Tipsport ligy

 

[ODPORÚČAME GymBeam Proteín True Whey - best seller - vyskúšajte

HC Slovan Bratislava
3 : 0
(1:0, 1:0, 1:0)
HK Dukla Ingema Michalovce

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 11. Basaraba (Bondra), 31. St. Pierre (Sersen, Basaraba), 57. Zigo (Abdul). Rozhodca: D. Konc st., Kókai (HUN) – Gegáň, Kis-Király (HUN). Diváci: 4.568.
HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Demo, Šedivý, Kučný – Puliš, Zigo, Abdul – Basaraba, St. Pierre, Bondra – Kukumberg (A), Kytnár(A), Matoušek – Petráš, Urbánek, Žitný – Sloboda
HK Dukla Ingema Michalovce: Surák (Trenčan) – Ventelä, Hančák (A), Mesikämmen, Pukka, Vorobjov, Ťavoda, Zekucia – Spilar (C), Lalancette, Korhonen – Mašlonka (A), Galamboš, Hričina – Hvila, Linet, Safaralejev – Šimun, Toma, Giľák – Farkaš
Aktualizuj online prenos
časová značka Koniec zápasu.
59:14 Puk pri vonkajšom oblúku svojej bránky Surák radšej schoval pod svoju rukavicu.
58:19 Slovan drží súpera na dištanc od Brusta a s výsledkom hostia dnes už asi nič neurobia.
56:33 gól Slovan Bratislava dal gól!
TOMÁŠ ZIGO z pravej strany v akcii z vnútornej strany kruhu poslal puk do vrchných partií hosťujúcej bránky. Asistencia: Jindřich Abdul.
56:08 Ťavoda príklepom od modrej poslal puk na bránku domácich, Brust pravým betónom späť do hry a Slovan pôjde do akcie.
54:08 Trochu nepresností a to na oboch stranách, puk skončil teraz na tribúne. Slovan sa snaží hrať čo najďalej od svojej bránky, hostia naopak v snahe dostať domácich pod tlak.
52:29 Hra sa nám začala kúskovať, ofsajd domácich.
51:44 Nahodený puk na bránku domácich a hokejka Brusta puk usmernila na ochrannú sieť, vhadzujeme po pravej ruke brankára domácich.
50:27 Zakázané uvoľnenie v podaní domácich, vhadzujeme po ľavej ruke Brusta.
50:06 Giľák a jeho puk z ľavého kruhu defenzíva domácich upratala na ochrannú sieť.
49:29 Zakázané uvoľnenie hostí, ktorí tak striedať nemôžu, vhadzujeme po ľavej ruke Suráka.
48:36 Domáci v plnom počte, Michalovce sa kontaktným gólom do hry vrátiť nedokázali.
47:51 dôležité Pukka pekne vystrelil od modrej z jej stredu, puk smeroval pod brvno, Brust ho poslal späť do hry a zmenu skóre nepripustil.
47:06 dôležité Michalovce zamkli domácich v pásme, Lalancette z ľavého kruhu našiel pukom po ľade pred bránkou Mašlonku, ktorý pohotovo zakončil, Brust ho však vychytal.
46:03 Hostia v plnom počte a začínajú svoju presilovú hru.
44:36 Basaraba si nepostrážil svoju hokejku a za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou inkasuje trest v trvaní štyroch minút. Hráme štyria proti štyrom a potom presilovka hostí.
44:03 Za krosček dostal dve minúty Mašlonka a Slovan si zahrá presilovú hru.
43:09 Po dlhšom čase sme videli zakončenie, Korhonen puk z pravej strany pri bránkovisku na ľavej strane poslal na bránku domácich, Brust puk poslal späť do hry.
40:09 dôležité Abdul s rútil na Suráka a vyrobil kľučku, Surák v rozkľaku roztiahol svoje betóny a puk cez pravý svoj betón poslal späť do hry.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 20:14.
V druhej tretine sme videli opäť jeden gól a opäť do siete hostí, keď Slovan využil svoju presilovú hru a odskočil tak súperovi na dva góly. Aj hostia hrali presilovku, Slovan ju ubránil. Brust na čele defenzívy domácich naďalej odoláva a tak si hostia na gól budú musieť počkať. Pomer striel medzi žrde v druhej tretine 12:8.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:30 Sloboda sa v individuálnej akcii preštrikoval s pukom až medzi kruhy, tiesnený zakončil, Surák puk schoval v lapačke.
39:16 Hančák a jeho strela od modrej, puk Brust poslal pred seba a potom poskakujúci kruh schoval v rukavici.
38:45 Kukumberg vystrelil z ľavého kruhu a minul bránku súpera, puk skončil na ochrannom skle.
38:06 dôležité Lalancette našiel spoza bránky pred bránkoviskom na pravej strane Spilára, ktorý pohotovo zakončil, Brust puk schoval vo svojej lapačke.
37:05 Zakončenie hostí z pravej strany a Brust puk poslal na ochrannú sieť. Ani teraz sa Michalovce radovať nemôžu.
36:33 Hostia hodnú chvíľu držali domácich v pásme, no videli sme len jednu strelu v podaní Hančáka spoza pravého kruhu s nepresným zakončením.
34:44 Zakázané uvoľnenie belasých, hra sa sťahuje pred Brusta.
32:52 Ďalšie bolestivé zranenie, teraz Štajnoch, predtým Mašlonka a pred ním Matoušek. Kým Štajnocha trafil puk, dvaja muži pred ním skončili na ľade po súbojoch.
32:10 Slovan držal hostí v pásme a z pravej strany poslal puk na Suráka, ten ho vyrazil pred seba a následne zaľahol a schoval pod svojimi rukavicami.
31:46 Sloboda vystrelil z ľavého kruhu, Surák poslal puk na druhú stranu klziska cez svoje rameno.
30:30 gól Slovan Bratislava dal gól!
MARTIN ST. PIERRE vystrelil z pravého kruhu a cez hokejku brániaceho hráča puk skončil pod brvnom bránky hostí. Asistencie: Michal Sersen a Joe Basaraba.
30:22 Safaralejev opustil hraciu plochu, dvojka za hákovanie a presilovka pre belasých. Predtým Abdul preveril pozornosť Suráka, ktorý ho vychytal.
29:33 Slovan poslal puk na zakázané uvoľnenie a vhadzovať budeme po pravej ruke Brusta.
28:04 Zigo z ľavého kruhu strieľal, puk bol zblokovaný a skončil v rohu klziska.
26:32 dôležité Slovan sa dostal do prečíslenia tri na jeden, chlapci to mysleli dobre, zakončenie pred bránkou sa ale neudialo a tak sa trojica Bondra, Kukumberg a Kytnár radovať nemohla.
26:29 Domáci v plnom počte.
25:34 dôležité Korhonen strieľal z pravej strany a veru nepodarilo sa mu vsietiť, Brust sa stihol presunúť a puk poslal na druhú stranu do rohu klziska.
24:50 Korhonen vystrelil z pravého kruhu, Brust puk poslal späť do hry a zakrátko defenzíva domácich von z pásma.
24:29 Bondra urobil faul ktorý nemusel, Surák mal puk pod kontrolou a za seknutie dostáva dve minúty. Defenzíva hostí ho potom vyriešila a tri krosčeky hostí hlavný nepotrestal. Presilovka pre hostí.
24:03 Mesikämmen vystrelil príklepom od modrej, Brust puk vyrazil pred seba a následne zlikvidoval. K dorážke sa už hostia nedostali.
21:25 Nahodený puk od modrej Surák zlikvidoval, no potom ho posunul za seba, a puk skončil bezpečne za bránkovou čiarou.
20:18 Bačik vystrelil od modrej z ľavej strany, Surák puk poslal pred seba a Michalovce vyrazili do útoku.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:20.
V prvej tretine sme videli exportný gól domácich, ktorý nám tu predviedol Kanaďan Joe Basaraba. Slovan mal šance, no aj vychýlenú mušku a čo smerovalo na bránku, Surák si s tým poradil. Potom predviedli pekné akcie hostia a boli veľmi blízko k vyrovnaniu, no ku gólu im chýbal naozaj len kúsoček šťastia a raz puk zastavila žrď domácej bránky. Brust vynikol a drží naďalej čistý štít. Pomer striel medzi žrde v prvej tretine 8:9.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:20 dôležité Lalancette to skúsil z ľavej strany a aj teraz Brust ukázal svoje brankárske umenie, nuž a hostia boli opäť veľmi blízko ku gólu.
18:19 dôležité Šimun zakončil z pravej strany a puk Brustovi prekĺzol do bránkoviska, ktorý zastavila ľavá žrď jeho bránky. Safaraejev sa k dorážke nedostal a Kučný puk dokázal upratať do bezpečia. Hostia sa už-už mohli radovať.
16:35 Slovan vyhral buly a Žitný preukázal cit pre zakončenie, vystrelil z prvej po ľade, Surák puk poslal späť pred seba.
16:05 dôležité Korhonen mal na hokejke vyrovnanie, na vrchole kruhov dostal puk, potiahol ho vpred a z vnútornej strany pravého kruhu vystrelil, Brust puk poslal do rohu klziska a podržal tím domácich.
15:02 Hostia v plnom počte, v závere presilovky sme videli dve strely od modrej v podaní Šedivého, puk si cestu do priestoru medzi tri žrde nenašiel.
14:13 Hostia poslali puk von z pásma a oba tímy posielajú na ľad čerstvých mužov.
13:33 Slovan vyhral buly a hral s pukom v zóne hostí, na konci akcie puk pod rukavicami Suráka.
13:02 Hančák dve minúty za držanie, presilovka pre Slovan.
12:55 Slovan v brejku a na konci akcie zakončenie Štajnocha z pravého kruhu, no nepresné a rovnako tak pred chvíľou pálil Štajnoch z pravého kruhu a minul cieľ, puk skončil na ochrannom skle.
10:40 gól Slovan Bratislava dal gól!
Gól, aký vidieť v NHL. JOE BASARABA vybojoval v rohu klziska puk a vystrelil tesne spoza bránkovej čiary, nuž a od chrbta Suráka puk skončil v hornom rohu jeho bránky. Asistencia: Radovan Bondra.
09:32 dôležité Zigo s pukom nakorčuľoval z pravej strany pred bránku a vystrelil, Surák ho vychytal a puk zlikvidoval.
09:05 dôležité Žitný vystrelil z vnútornej strany ľavého kruhu, aj tento puk Surák upratal do rohu klziska a zmenu skóre sme nezaznamenali.
08:35 Kučný vystrelil od modrej príklepom, Surák puk poslal do rohu klziska, belasí s pukom na hokejkách v útočnom pásme.
06:41 Ťavoda vystrelil spoza kruhov, Brust puk poslal na ľavý kruh, odtiaľ vystrelil z prvej ďalší z hráčov hostí, aj ten puk Brust vyrazil späť do hry.
06:27 Šedivý pukom z obranného pásma našiel na modrej Abdula, ktorý v zakončení minul bránku Suráka.
05:49 Po ofsajde domácich teraz zakázané uvoľnenie hostí, hra sa sťahuje pred Suráka.
05:00 Surák poslal dva puky späť do hry a hostia založili svoju útočnú akciu, ktorú ukončili stratou puku v pásme domácich.
04:41 Brust zlikvidoval puk hostí z pravej strany, vhadzujeme po ľavej ruke brankára domácich.
03:44 Hričina našiel z ľavej strany pred bránkou Mašlonku, ktorý pohotovo zakončil, puk však svoj cieľ nenašiel a tak Slovan vyrazil do útoku.
01:38 Hvila pekným príklepom z pravého kruhu preveril pozornosť Brusta, ktorý puk poslal späť do hry a hostia sú s pukom na hokejkách v zóne domácich.
01:12 Bondra z vnútornej strany ľavého kruhu puk švihom poslal na ochranné sklo.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Príjemný podvečer z Bratislavy z Arény Ondreja Nepelu vám želám. Na ľadovej ploche už prebieha rozkorčuľovanie oboch tímov, Slovan v belasom dnes hostí Michalovce, ktoré na zápas zvolili bielo-čiernu kombináciu farieb. V bránke domácich Barry Brust, v bránke hostí Filip Surák.
Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava:

Brust (Habal) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Demo, Šedivý, Kučný – Puliš, Zigo, Abdul – Basaraba, St. Pierre, Bondra – Kukumberg (A), Kytnár(A), Matoušek – Petráš, Urbánek, Žitný – Sloboda

HK Dukla Ingema Michalovce:

Surák (Trenčan) – Ventelä, Hančák (A), Mesikämmen, Pukka, Vorobjov, Ťavoda, Zekucia – Spilar (C), Lalancette, Korhonen – Mašlonka (A), Galamboš, Hričina – Hvila, Linet, Safaralejev – Šimun, Toma, Giľák – Farkaš

Rozhodca:

D. Konc st., Kókai (HUN) – Gegáň, Kis-Király (HUN).
HC Slovan bude v piatok podvečer hostiť nováčika súťaže z Michaloviec. Na konci septembra sa belasí predstavili na ľade súpera a hoci dvakrát viedli, napokon odchádzali z ľadu so sklonenými hlavami. V druhom meraní síl – v prvom zápase v Bratislave zvíťazil Slovan po výsledku 5:2 a v treťom meraní síl na východe republiky sa zrodil rovnaký výsledok, na svetelnej tabuli však bolo poradie opačné. Belasých čaká v boji o prvé miesto v tabuľke húževnatý tím a aj keď štatistiky pasujú do roly favorita domáci klub, na ľade to môže vyzerať inak. Potvrdí Slovan úlohu favorita, alebo sa Michalovciam podarí bodovať na belasom ľade? Odpovede na akékoľvek otázky budeme poznať v piatok večer.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho domáceho zápasu Tipsport ligy, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub HK Dukla Ingema Michalovce a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo