FK Senica FC Spartak Trnava ONLINE dnes Fortuna liga 2021

1. 8. 2021 |

Dnešný program Fortuna ligy ponúkne aj zápas FK Senica - FC Spartak Trnava. Online prenos zápasu začína rovnako ako samotný súboj od 18:00.

Na snímke radosť hráčov Trnavy po strelení gólu počas odvetného zápasu 2. predkola Európskej konferenčnej ligy medzi Sepsi OSK a FC Spartak Trnava v Sfantu Gheorghe vo štvrtok 29. júla 2021. FOTO TASR – Lukáš Grinaj

FK Senica FC Spartak Trnava online prenos dnes Fortuna liga 2021

Futbalisti FC Spartak Trnava sa dnes predstavía na Záhorí v súboji domácej futbalovej Fortuna ligy. Okrem tejto súťaže sa prebojovali aj do 3. predkola Európskej konferenčnej ligy.

Po bezgólovej remíze v domácom úvodnom stretnutí zvíťazili vo štvrtkovej odvete 2. predkola na pôde Sepsi OSK 4:3 v jedenástkovom rozstrele po tom, ako sa v riadnom hracom čase i predĺžení skončil duel nerozhodne 1:1.

Rumunský klub dostal do vedenia v 29. minúte Boubacar Fofana, predĺženie si po zmene strán vynútil striedajúci Kelvin Boateng. V rozstrele nezaváhal ani jeden hráč Spartaka, zatiaľ čo za domácich neskórovali dvaja exekútori.

Fortunaligista narazí v nasledujúcej fáze na Maccabi Tel-Aviv, izraelský zástupca vyradil Sutjesku Nikšič z Čiernej Hory vďaka triumfu 3:1 v odvete (prvý zápas 0:0). Trnava začne vo štvrtok 5. augusta na vlastnom štadióne, odvetu absolvuje o týždeň neskôr u súpera.

Fortuna liga 2021

FK Senica FC Spartak Trnava -:-, online prenos dnešného zápasu Fortuna ligy od 18:00

FK Senica
2 : 1
(0:0)
FC Spartak Trnava

Góly: 88. Mashike Sukisa (pen.), 90. Šumbera (Niarchos) – 83. M. Ristovski. ŽK: 4. Šimčák (SEN), 81. Ravas (SEN) – 77. Trajkovski (TRN). Rozhodca: Glova – Weiss, Kmec.
FK Senica: Ravas – Svoboda, Pavlík (C), Gáč, Šimčák – Goslin (86. Buchel), Egert (81. Mašulovič) – Duda (55. Halabrín), Twardek (46. Hezoučký, 86. Niarchos), Šumbera – Mashike Sukisa.
FC Spartak Trnava: Takáč – Čurma (46. Saymon), Kóša, Twardzik, Trajkovski – Iván (69. Savvidis), Procházka – Grič (46. Bukata), Vlasko (C), Yao (46. Bamidele Isa) – Boateng (46. M. Ristovski).
90 gól Senica dala gól!
Obrovský šok, domáci futbalisti v krátkom časovom úseku pridávajú druhý gól, jeho autorom je ŠIMON ŠUMBERA – 2:1! Asistencia: IOANNIS NIARCHOS.
88 gól Senica dala gól!
Nariadený pokutový kop bezpečne premieňa ELVIS MASHIKE SUKISA – 1:1! Bez asistencie.
83 gól Trnava dala gól!
Hostia otvárajú po štandardke skóre zápasu, k odrazenej lopte sa dostal striedajúci MILAN RISTOVSKI, ktorý prekonal bezmocného Ravasa – 0:1! Bez asistencie.