FC Viktoria Plzeň FK Mladá Boleslav ONLINE dnes LIVE česká Fortuna liga

30. 5. 2020 |

FC Viktoria Plzeň, FK Mladá Boleslav, online prenos, dnes, live, česká, Fortuna liga. Online prenos dnešného zápasu českej Fortuna ligy FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav začína dnes rovnako ako samotný zápas od 18:00.

Na snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Adrián Guľa počas brífingu k nominácii na kvalifikačné zápasy o ME 2019 s Estónskom a Severným Írskom 3. októbra 2018 v Bratislave. FOTO TASR - Pavel Neubauer

Slovenský tréner Adrian Guľa má stále stopercentnú bilanciu v najvyššej českej futbalovej súťaži. Jeho Viktorii Plzeň vyšiel reštart Fortuna ligy na výbornú, keď v stredajšom zápase zvíťazila v Prahe nad Spartou 2:1. Dosiahla piaty triumf za sebou, no v ligovej tabuľke zaostáva za vedúcou Slaviou o osem bodov.

Plzenčanov poslal do vedenia v prvom polčase Lukáš Kalvach, po zmene strán strelil druhý gól hostí francúzsky útočník Jean-David Beauguel, ktorý v 52. minúte zužitkoval prihrávku Jana Kovaříka.

"Dal som do tej strely sto percent sily, chcel som zničiť bránku a keď to tam padlo, mal som obrovskú radosť. Videl som, že je za mnou obranca a nestihnem to umiestniť, tak som vsadil na silu. Ten gól nám všetkým veľmi pomohol," citoval Beauguela oficiálny web Viktorie. Plzeň v prvom súťažnom zápase potvrdila formu z prípravy, v ktorej uspela vo všetkých troch dueloch.

"Podali sme dobrý výkon a ďakujem chlapcom za nasadenie, víťazstvo na Sparte je vynikajúce. Boli sme lepší v pohybe, hrali kompaktne a tímovo. Prečítali hru súpera a keď bolo treba, vedeli upokojiť hru," pochválil svoje mužstvo Guľa.

Škvrnou na výkone Plzne sú žlté karty pre krajných obrancov Radima Řezníka a Davida Limberského, pre oboch bola štvrtá a teda ich čaká stopka v sobotnom domácom zápase proti Mladej Boleslavi. Guľa si však z ich absencie nerobí ťažkú hlavu a verí, že má dostatočne široký káder: "Raz tá karta musela prísť. My budeme pripravení, pretože sme chystali všetkých hráčov, aby cítili, že sú súčasťou mužstva. Keď ich prestriedame, môže nám to aj pomôcť."

Česká Fortuna liga

FC Viktoria Plzeň FK Mladá Boleslav -:-, online prenos, live dnes od 18:00

[ODPORÚČAME WPC 80 - srvátkový whey proteín - best seller za fantastickú cenu! - vyskúšajte

FC Viktoria Plzeň
7 : 1
(4:0)
FK Mladá Boleslav

Góly: 9. Al. Čermák, 23. Al. Čermák, 31. Beauguel, 43. M. Havel, 52. Al. Čermák, 56. Chorý, 80. Mihálik – 84. Jiří Klíma (pen.). Rozhodca: P. Orel – P. Blažej, D. Hock – P. Franěk – E. Marek – M. Podaný.
FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – M. Havel, Hejda (C) (54. Pernica), Brabec (75. R. Hubník), J. Kovařík – Bucha (60. Mihálik), Kalvach, Al. Čermák (53. Chorý) – Kayamba, Beauguel (53. Hořava), J. Kopic.
FK Mladá Boleslav: Šeda – Křapka, Mazuch (66. Túlio), Pudil, Zelený – Jakub Klíma, Hubínek (C) – Douděra (82. Stránský), Ladra (46. Jiří Klíma), Fulnek (86. Arroyo) – Wágner (46. Krobot).
84 gól Tím Ml. Boleslav práve strelil gól!
Napokon si Hruška čisté konto neudrží a troška ho to aj štve! Loptu si na biely bod postavil JIŘÍ KLÍMA a poslal loptu do opačnej strany ako sa hodil spomínaný brankár Hruška – 7:1!
80 gól Viktoria Plzeň dala gól!
Siedmy gól v sieti hosťujúceho celku! Chorý potiahol útočnú akciu domácich, poslal prízemný center pred bránu súpera a ONDŘEJ MIHÁLIK sa dokázal gólovo presadiť – 7:0! Rovnaký gól už hostia dostali, opäť to je veľmi zlá vizitka obrancov.
56 gól Viktoria Plzeň dala gól!
Prvý set je na konci – 6:0! Mladá Boleslav už musí byť poriadne zúfalá, zrejme už dochádzajú sily hráčom ale hlavne chuť hrať ďalej tento zápas. Adrián Guľa mal teraz aj šťastnú ruku pri striedaní, TOMÁŠ CHORÝ, ktorý nahradil Čermáka si nabehol pred bránu súpera a presnou strelou umeistnil prízemný center do siete – 6:0!
52 gól Viktoria Plzeň dala gól!
Doosan Aréna sa dočkala hattricku! Pred bránu súpera si na vydarený center nabehol ALEŠ ČERMÁK a hlavou usmernil loptu do siete – 5:0! Beauguel si pripisuje ku gólu aj druhú asistenciu v tomto zápase.
43 gól Viktoria Plzeň dala gól!
Tak predsa len sme sa v prvom polčase dočkali ešte ďalšieho presného zásahu! Opäť to bola chyba v obrane hostí, najprv dokázal ďalší výborný zákrok vytiahnúť Šeda, ale potom sa v pokutovom území správne zorientoval MILAN HAVEL, ktorý prehodil brankára súpera a lopta padla do siete – 4:0!
31 gól Viktoria Plzeň dala gól!
To však už neplatí, krátko po polhodine hry pridávajú domáci svoj tretí gól a o víťazovi tohto stretnutia už zrejme pochýb nebude! Mladá Boleslav stratila v strede poľa loptu a zrodilo sa veľké prečíslenie domácich, pred bránou sa potom najlepšie zorientoval JEAN-DAVID BEAUGUEL a upravuje stav zápasu na 3:0!
23 gól Viktoria Plzeň dala gól!
Je tu druhý gól domácich, ktorý bol už veru na spadnutie! Skvelú robotu odviedol teraz Kayamba, ktorý našiel presnou prihrávkou pred bránou súpera ALEŠA ČERMÁKA a ten v krátkej dobe pridáva svoj druhý gól v tomto zápase – 2:0!
9 gól Viktoria Plzeň dala gól!
Na úvodný presný zásah sme nemuseli dlho čakať, Plzeň ide v deviatej minúte do vedenia! Tento útok domácich už hostia ustáť nedokázali, v pokutovom území sa k odrazenej lopte dostal ALEŠ ČERMÁK a bezpečne ju dopravil do siete – 1:0!