FC Spartak Trnava Vion Zlaté Moravce ONLINE dnes Fortuna liga

10. 4. 2021 |

FC Spartak Trnava dnes doma privíta Vion Zlaté Moravce. Sledujte duel ONLINE od 17:00 hod.

Radosť hráčov FC Spartak Trnava. FOTO: TASR.

Po vyrovnanom úvode sa ako prvý musel mať na pozore brankár Takáč. Yem sa dostal k odrazenej lopte, ktorú však nasmeroval iba do stredu brány. O pár minút neskôr sa do šance dostal Ikoba. Loptu potiahol až do pokutového územia, v zakončení mu však v poslednej chvíli zabránil obranným zákrokom hráč Trnavy.

Hra sa prelínala najmä medzi pokutovými územiami oboch tímov a šance sa rodili sporadicky, keďže domáci i hostia dobre strážili vlastné šestnástky. V 38. minúte mohol poslať Trnavu do vedenia Ristovski.

Pred veľkým vápnom si loptu spracoval, vylepšil si streleckú pozíciu, Kukučka sa po lopte iba obzrel a tá skončila vedľa pravej žrde.

V druhom polčase sa obraz hry príliš nezmenil. Oba tímy sa snažili o kombinačnú hru. Dominovali však najmä obrany a gólové šance sa rodili minimálne. Vzruch priniesla až 75. minúta, keď Šulek zahral v pokutovom území rukou. Loptu si na biely bod postavil Ristovski a poslal ju do protipohybu gólmana Kukučku.

Následne sa Trnavčania stiahli a snažili sa udržať tesné vedenie. V záverečnej minúte mohol v neprehľadnej situácií vyrovnať striedajúci Kadák, ale v dobrej pozícii z vnútra šestnástky trafil iba brankára Takáča.

FC Spartak Trnava
3 : 0
(1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce

Góly: 39. Vlasko, 49. Moško (vla.), 90. Saymon. ŽK: 27. Miković (TRN) – 30. Pintér (ZMO), 86. Grozdanovski (ZMO). Rozhodca: Ruc – Košecký, Borsányi.
FC Spartak Trnava: Takáč – Koštrna, Kóša, Twardzik, Miković (C) (66. Trajkovski) – Grič, Savvidis (66. Iglesias) – Saymon, Vlasko (86. Ujlaky), Bamidele Isa (83. Nsumoh) – Ristovski (83. Benovič).
FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Čögley, Pintér, Moško, Čonka (45. Chren) – Grozdanovski, Tóth, Duga, Ďubek (68. Sloboda), Hrnčár – Balaj.
90 gól Trnava dala gól!
Pekné vysunutie SAYMONA CABRALA a ten si už nedal loptu zobrať, pred brankárom Chovanom si dal záležať a zvýšil na 3:0.
49 gól Trnava dala gól!
Po centri z pravej strany od Saymona si ukážkového vlastenca strelil MATEJ MOŠKO.
39 gól Trnava dala gól!
JÁN VLASKO síce penaltu nepremenil, ale napokon z dorážky poslal svoj tím do vedenia.