Dukla Trenčín HC Slovan Bratislava ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes

6. 1. 2021 |
 

Dukla Trenčín, HC Slovan Bratislava, online prenos, Tipos extraliga 2021, dnes, hokej, live. Dukla Trenčín ndes doma privíta HC Slovan Bratislava. Ako bude zápas prebiehať môžete sledovať ONLINE od 17:00 hod. live.

Hráči Dukly Trenčín sa tešia z gólu. FOTO TASR.

Dukla Trenčín, HC Slovan Bratislava, online prenos, Tipos extraliga 2021, dnes, hokej, live. Dukla Trenčín ndes doma privíta HC Slovan Bratislava. Domáci sa proti rivalovi z Bratislavy budú chcieť revanšovať za poslednú prehru s Nitoru 2:3 po predĺžení.

Prvá tretina priniesla tretinu chudobnú na góly a aj vyložené šance. Ponúknuté početné výhody obe mužstvá nedokázali zrealizovať ideálne. Hra síce mala rýchly spád, no chýbala presnosť.

Dukla Trenčín HC Slovan Bratislava ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes

Za spomenutia stoja dve šance domáceho Bodáka a príležitosť hosťujúceho Paukovčeka. V oboch prípadoch boli Cowley a Valent pozorní.

Prostredná časť už bola plodnejšia. V 28. minúte bol faulovaný Žitný, a tomu istému hráčovi stačilo iba 5 sekúnd na expresné využitie presilovej hry - 1:0. Následne zlepšili Trenčania herný prejav, za čo im bol odmenou gól z hokejky Bezúcha, ktorý prepasíroval puk za Cowleyho.

O pár sekúnd mohol poslať hostí do vedenia Rehuš, no v tutovke zaváhal. To neplatilo pri domácom Kollárovi, ktorému sa v presilovke odrazil puk rovno pred odkrytú bránu a upratal ho pod brvno - 2:1.

Vyrovnanie mal na začiatku tretej tretiny Okuliar, jeho strelu však vyrazil betónom Cowley. Rovnaký hráč neuspel proti brankárovi Nitry ani v 48. minúte. Aktivita Trenčína predsa slávila úspech, keď v 58. minúte pri powerplay vyrovnal Ackered.

Dukla Trenčín HC Slovan Bratislava ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes

V predĺžení mohol rozhodnúť hneď z prvej akcie Slovák, ale jeho pokus vytiahol z bránkovej čiary Bezúch. Center prvého nitrianskeho útoku napokon rozhodol o výhre Nitry osem sekúnd pred koncom predĺženia s prispením korčule obrancu hostí.

Dukla Trenčín
0 : 1
(0:1, 0:0, 0:0)
HC Slovan Bratislava

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 17. Šišovský (Meszároš, Studenič). Rozhodca: Stano, Mullner – Herzog, Junek. Diváci: bez divákov.
Dukla Trenčín: LaCouvee – Jalasvaara, Ackered, Rehuš, E.Švec, Ilenčík, Rajnoha, J.Urban – Berisha, Kettunen, Okuliar – Bezúch, Reddick, Hecl – M.Valach, Paukovček, Chromiak – Krajč, J Švec, Sádecký – Kukuča
HC Slovan Bratislava: Parks – Bačík, Sersen, Štajnoch, Meszároš, J.Valach, Ališauskas, Beňo, Maier – O'Donnell, Urbánek, Gašpar – Studenič, Kytnár, Šišovský – B.Rapáč, Bortňák, Ožvald- Jendek, Lačný, Kundrík
Aktualizuj online prenos
časová značka Koniec zápasu.
59:56 Ešte jedna strela M.Valacha z pravej strany, ale minula bránku belasých.
59:32 Trenčania sa dokázali usadiť v útočnom pásme, dvakrát to skúšal Ackered, ale neúspešne.
58:55 Hostia vytlačili Duklu z tretiny.
58:36 Dukla nahodila puk do útočného pásma, LaCouvee na striedačke, 6 na 5.
58:30 Trenčanom sa nedarí vytvoriť si tlak, vhadzovať sa bude len v strednom pásme. Tréner Pardavý si berie oddychový čas.
57:20 dôležité Urbánek opečiatkoval žŕdku trenčianskej brány strelou z ľavého kruhu.
56:18 dôležité Dlhý boj štyroch hráčov pri zadnom mantineli, nakoniec hostia puk vybojovali, dostal ho Meszároš na ľavý kruh, prudkou ranou neprekonal LaCouveeho.
55:13 Urbánek zviedol náročné súboje v útočnom pásme, Trenčania získali puk. Ale belasí opäť strávili nejaké tie sekundy ďaleko od svojej brány, čas hrá teraz pre nich.
54:10 Berishova jedovka z pravého kruhu narobila Parksovi problém, puk mu preskočil ponad plece a spadol za neho do bránkoviska, no tam boli prví obrancovia Slovana.
53:45 Kettunen vymyslel dobrú prihrávku pre Okuliara, ale ten bol nakoniec už príliš blízko bránky, tak radšej podržal, následne prihral na modrú Ilenčíkovi, ten vyslal na bránku slabú strelu.
52:18 Rajnoha dostal puk na modrú čiaru, skúsil vystreliť, no netrafil ideálne a puk zadunel len na zadnom mantineli.
50:35 dôležité Ackeredova strela bola zblokovaná, Chromiak sa ocitol po odraze puku v dobrej možnosti, no neprepasíroval puk popod betón Parksa.
49:25 A opäť nepochopiteľné riešenie útočnej akcie od Trenčanov, Okuliar mieril za nastreleným pukom, Kettunen namiesto hľadania si voľného priestoru išiel do súboja povedľa neho.
48:54 Pri súboji štvrtých útokov sme videli viacero tvrdých súbojov.
47:52 dôležité M.Valach poslal puk pred bránkovisko, kde ešte Paukovček posunul E.Švecovi, ten v nádejnej pozícii nedokázal prehodiť betón brankára Parksa, ktorý sa dobre natiahol.
46:48 Rozhodnutia hráčov Dukly v útočnom pásme sú niekedy neuveriteľné. Hecl namiesto prihrávky spoluhráčovi chcel ťahať medhzi dvoch bekov Slovana, skončil na ľade.
46:08 Po Gašparovej prihrávke strieľal Urbánek, vyrazený puk sa ešte dostal k O´Donnellovi, brankár Dukly sa musel rýchlo presunúť, aby jeho dorážku pokryl.
45:51 Ilenčík nastrelil puk od modrej, Parks pohodlne zachytil a prerušil hru, aby sa jeho spoluhráči skonsolidovali.
45:22 Domáci v plnom počte.
44:39 M.Valach podržal cennú sekundy v oslabení. Slovanu sa presilovka nedarí.
43:56 Prvé dva pokusy o usadenie v pásme počas presilovky hosťom nevyšli.
43:21 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Jalasvaara – 2 min., podrazenie).
43:09 dôležité Prečíslenie 2 na 1, M.Valach prihral ponad hokejku brániaceho hráča Chromiakovi, ten to skúsil poslať do protipohybu brankára, Parks dobre zakročil betónom.
42:19 Snaha Reddicka a Hecla v útočnom pásme nepriniesla ohrozenie bránky Slovana.
41:29 LaCouvee prikryl nahodený puk, následne za bránkou spadol Štajnoch a po náraze do mantinelu ostal v bolestiach ležať. Po chvíli však sám odkorčuľoval na striedačku.
41:22 Bezúch prihral na pravý kruh Heclovi, ten nastrelil len stojaceho hráča.
40:53 Kostrbatý prechod Dukly do pásma, z presilovky teda nebude nič.
40:16 Ackered nastrelil dvakrát puk od modrej, prvý pokus jemne tečoval Berisha a tak ho Parks len vyrazil, druhý puk z hokejky švédskeho obrancu končí v lapačke brankára Slovana.
40:01 časová značka Začala sa tretia tretina.
Druhá tretina bola vyrovnaná, oba tímy mali niekoľko šancí,ale brankári boli proti. Tak ako po prvej časti teda platí, že bližšie k bodom je Slovan, a aj na začiatku tretej tretiny bude Dukla dohrávať presilovku.
40:00 časová značka Druhá tretina sa skončila.
39:48 Bezúch síce strieľal pohotovo z pravého kruhu, no jeho pokus nebol potrebne prudký, aby prekonal brankára hostí.
39:38 Ackered videl, že Berisha tieni pred Parksom, nastrelil puk na bránku, ale brankár Slovana dobre reagoval a puk zachytil.
39:02 Okuliar sa pokúsil o krížnu prihrávku na Chromiaka, ale belasí ju stečovali mimo obranné pásmo.
38:58 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Urbánek – 2 min., podrazenie).
38:58 Hecl sa snažil uvoľniť v útočnom písme, ale Urbánkova hokejka mu bola prekážkou.
38:35 Pri Sersenovom nahodení od modrej boli dvaja hráči Slovana medzi kruhmi, LaCouvee ale dobre zareagoval, aj keď slabšie videl a puk schoval vo výstroji.
37:32 Na Sádeckéhob prihrávku si nakorčuľoval striedajúci Ackered, jeho strela spoza pravého kruhu bola ale nepresná.
36:10 M.Valach poslal puk na útočnú modrú Heclovi, ten strieľal z pravého kruhu, no Parks mal dobre reagoval a puk zneškodnil.
35:40 Bačíkov puk od modrej LaCouvee neudržal, ale pomohli mu obrancovia.
34:38 Studenič si vykorčuľoval od mantinelu do lepšej pozície medzi kruhy, jeho strela švihom však nebola dostatočne razantná, aby prešla cez LaCouveeho.
34:06 Bezúch sa snažil uniknúť so získaným pukom, ale dostihol ho Gašpar a hitom ukončil jeho snahu.
32:57 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (J.Švec – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Lačný – 2 min., vrazenie na mantinel + 10 min. osobný trest, vrazenie na mantinel).
32:57 Lačný dohral tvrdo Ackereda pri mantineli, okamzite na neho skočil J.Švec a obaja spadli na ľad. Rozhodcovia budú vylučovať. Ackered spadol na mantinel nešťastne, ale zdá sa, že nebude zranený. Pokračovať sa bude 4 na 4.
31:49 Rapáč ako je jeho zvykom bol dôrazný pred bránkou, po súboji s Jalasvaarom posunuli bránku Dukly, takže hra bola prerušená.
31:27 Hecla dohral pri mantineli Štajnoch a ukončil tak trenčiansku snahu v útočnom pásme.,
30:51 Reddick si puk potiahol po pravom krídle, ale potom poslal nepresnú prihrávku.
30:35 Prvý útok Dukly sa dlhšie udržal v pásme, Parks musel byť pozorný pri nastreleniach od Ackereda aj Kettunena, ale boli to puky z väčšej diaľky, takže si s nimi poradil.
29:45 Kettunen chcel vysunúť do jazdy Berishu, no Bačík prečítal jeho úmysel a prihrávku v strednom pásme prekazil.
29:28 Ackered si nakorčuľoval z druhej vlny, jeho strela spoza kruhov nebola dostatočne presná ani razantná.
27:46 Rapáč vystrelil z pravého kruhu, Ožvald sa ešte snažil o dorážku, no bol tiesnený brániacim hráčom.
27:34 Jalasvaara tvrdo dohral pred bránkou Kytnára a nedopustil dorážky po nahodenej strele, na druhej strane skúšal pozornosť Parksa z ľavej strany Bezúch, gólman Slovana bol pripravený.
26:53 Po vyhratom buly nastreľoval od modrej puk Maier, brankár Dukly mal čistý výhľad a nemal problém zasiahnuť.
25:08 V závere presilovky najväčšia možnosť Slovana, Rapáč prihral Gašparovi, ten z pravého kruhu nenašiel medzeru v postavení LaCouveeho.
24:47 Odrazený puk sa pred bránkou snažil dostať za LaCouveeho Rapáč, ale trafil len betón brankára Dukly.,
23:59 Štajnoch prihrával popri mantineli, puk nešťastne vyskočil na hranu mantinelu a preskočil hokejku jeho spoluhráča. Slovan tak stratil pásmo.
23:12 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Berisha – 2 min., hákovanie).
23:12 Až v závere presilovky sa Trenčania dokázali usadiť v tretine súpera, ale Okuliarovi nesadla strela. Následne faul Berishu v útočnom pásme, po 12 sekundách bude pokračovať hra presilovkou Slovana.
22:14 Rehušovi preskočil puk hokejku, následne zahákoval Rapáča, rozhodcovia mlčia, ich dnešný výkon je zatiaľ rozpačitý.
21:28 Ešte dlhé protesty Sersena s Kytnárom ako aj dlhšia oprava bránky, ktorú brankár belasých prudko vykopol. Nič to nemení na tom, že Duklu čaká tretia presilovka.
21:28 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Parks – 2 min., zdržiavanie hry / posunutá bránka).
21:28 Parks dezorientovaný po zlom odraze puku za bránkou, Paukovček už hľadal pred bránkou spoluhráča, Parks sa takticky hodil a bránku vyrazil z pozície. Rozhodcovia po porade vylučujú.
21:01 Hostia v plnom počte.
20:30 Sersen vyhadzuje cez všetky čiary, Rapáč ešte zbiera cenné sekundy v útočnom pásme.
20:01 časová značka Začala sa druhá tretina.
Dukla bola v prvej tretine aktívnejšia a útočnejšia, no Parks podržal svoj tím pri všetkých jej príležitostiach. Slovan hrozil z brejkov, Šišovský sa dokázal dobre zorientovať pred bránkou a otvoriť skóre, takže do druhej časti pôjde v psychickej výhode jeho tím. Trenčania budú na začiatku tretiny dohrávať minútu z presilovky.
20:00 časová značka Prvá tretina sa skončila.
19:59 Okuliar už odohral puk, keď do neho zozadu vrazil Sersen a poslal ho k zemi, rozhodca Stano všetko kontroloval zblízka a neodvážil sa poslať belasých do troch. Okuliar po odpískaní krosčekoval ešte jemne Sersena ako odvetu, čo vzbudilo vášne, ale rýchlo opadli. Rozhodca Stano ešte dohováral Okuliarovi pred odchodom do šatní. Možno by pomohlo, keby bol prísnejší skôr.
19:35 Ackered pálil od modrej, strela zblokovaná na ochrannú sieť.
19:14 Chromiak po Ackeredovej prihrávke vystrelil z ľavého kruhu, Parks sa dobre presunul k žŕdke a puk pokryl.
19:00 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Ališauskas – 2 min., hákovanie).
19:00 Strely Okuliara aj Berishu neboli pre Parksa nebezpečné, ale Dukla svojou snahou vybojovala presilovku.
18:51 Krajč nastrelil puk od mantinelu, do dorážky sa tlačil Sádecký, ale Meszároš ho tiesnil.
17:30 Dukla sa ihneď snažila o odpoveď, k odrazenému puku sa pred bránkoviskom dostal Rajnoha, no jeho dorážka bola nedôrazná.
16:54 gól Slovan Bratislava dal gól!
Belasí sa udržali v útočnom pásme, Meszárošľ vystrelil z ľavého kruhu, puk bol vyrazený pred odkrytú bránku, kde bol prvý PETER ŠIŠOVSKÝ a upratal ho do brány.
Asistencie: Andrej Meszároš, Marián Studenič
16:30 Okuliar prihral Berishovi, ten strieľal pohotovo, no pohotový bol aj zákrok Parksa.
15:44 Sádecký dlho bojoval pri mantineli o puk, ale úspešne a potom si nakorčuľoval viac na streda vystrelil, no jeho pokus bol zblokovaný.
14:31 Tentoraz chybovali v rozohrávke Trenčania, po zakázanom uvoľnení sa presúva hra pred ich bránu.
14:21 Studeničova riskantná prihrávka krížom cez vlastné pásmo, zachytil ju Chromiak a vystrelil spoza kruhov, Parks puk zachytil na hrudi.
14:09 Kytnár nespracoval prihrávku na útočnej modrej – icing.
13:05 Presilovku Slovan nevyužil ale ešte sa udržal v tretine, strela O´Donnella spoza ľavého kruhu nebola márna, ale LaCouvee si pripísal dobrý zákrok.
12:51 Od modrej strieľal Meszároš, nikto z jeho spoluhráčov však netienil pred bránkou, tak LaCouvee zasiahol bez problémov.
12:24 Urbánek teraz trochu zbytočne vystrelil z nepripravenej pozície, LaCouvee puk dobre videl a stlmil na hrudi.
11:49 Belasí strácajú pásmo, musia začínať spoza Parksa.
11:31 Gašparova strela z pravého kruhu, puk zblokovaný za bránku.
10:59 Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Ackered – 2 min., držanie).
10:59 O´Donnell tiesnený Ackeredom, zrazu vyletela pravica rozhodcu Mullnera, vraj držanie.
10:00 Krajč poslal puk na bránku, dorážať sa ešte snažil J.Švec, brankár belasých dobre pokryl priestor a následne mu pomohli obrancovia.
09:55 Dukla aktívnejšia aj po presilovke, zakázané uvolnenie Slovana prinesie buly pred Parksom.
09:36 Hostia v plnom počte.
08:35 dôležité Po vyhodení puku belasí rýchlo striedali, ale Dukla poslala okamžite puk na útočnú modrú, Okuliar po spracovaní mieril z pravej strany na Parksa, nedokázal ho obstreliť.
07:41 Ackered prihral Chromiakovi, ten nestrieľal z ľavého kruhu, ale snažil sa prihrať pred bránkovisko Berishovi. Neprešlo.
07:36 Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Kundrík – 2 min., podrazenie).
07:35 Hecl si vytváral priestor, no bol podrazený, prvá presilovka.
06:30 O´Donnell vyskúšal šťastie z uhla, no netrafil bránku, z druhej strany pálil Sersen, no puk neprešiel na LaCouveeho.
06:04 Okuliar zavážal puk do útočného pásma, no po vzájomnom súboji spadli do pásma Sersen s Kettunenom, fínsky útočník dohováral obrancovi hostí, rozhodcovia nedovolené bránenie nepískali.
05:46 Okuliar nahodil puk od ľavého mantinelu, ale brániaci hráč ho zblokoval a Parks potom prerušil hru.
04:19 dôležité Paukovček prihral Chromiakovi do dobrej pozície, ale mladý reprezentant Slovenska neprestrelil Parksa z pravého kruhu.
03:23 Bačík sa snažil nahodiť puk pred bránku, ale trafil len brániaceho hráča.
02:50 Parksovi za bránkou nikto nepomohol, z oboch strán k nemu mierili Trenčania, ale brankár Slovana si poradil a puk po mantineli vyhodil.
02:06 Ackeredovo nahodenie tečoval J.Švec nad bránu, snaha Dukly pokračovala a opäť dostal puk na modrú Ackered. Vystrelil, no Parks puk dobre videl a zneškodnil.
02:00 Nepresná rozohrávka hostí spôsobuje zakázané uvoľnenie a návrat hry pred Parksa.
01:30 Hecl dostal prihrávku na ľavý kruh, okamžite k nemu dostúpil Meszároš a znemožnil mu zakončenie.
00:36 Útočná snaha hostí, Gašpar sa vyhol snahe Jalasvaaru zastaviť ho telom, ale následne fínsky bek takto napadol Sersena a prerušil akciu.
00:01 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Dukla dnes nastúpi v červených dresoch, v bránke sa predstaví Connor LaCouvee, v piatich zápasoch v trenčianskom drese mal úspešnosť zákrokov 91,18%. V bránke Slovana, ktorý zvolil biele dresy, uvidíme Tylera Parksa. Ten nastúpi na svoj deviaty duel, v ôsmich doterajších mal úspešnosť 94,35%.
V 28.kole Tipos extraligy sa stretne ôsma Dukla s druhým Slovanom. Bude to tretí vzájomný v sezóne, oba doterajšie vyhrali domáce tímy.

Trenčania sú aktuálne na ôsmej priečke, ktorá by im po základnej časti prisudzovala štart v predkole play-off, cieľom klubu bude dotiahnuť sa na šiestu priečku a získať tak priamy postup do štvrťfinále. Momentálne Dukla stráca na šieste Košice 5 bodov, no má zápas k dobru. V posledných piatich súbojoch získali zverenci trénera Pardavého 8 bodov, naposledy prehrali v Nitre 2:3 v predĺžení. Počas celej sezóny sa tím borí so zraneniami, aktuálne v zadných radoch, kde musí nastupovať aj útočník Rehuš. V Nitre sa prvýkrát predstavili najnovšie posily – fínsky obranca Jalasvaara a kanadský útočník Reddick.

Slovan atakuje čelo tabuľky, na vedúci Poprad stráca tri body, ale má dva zápasy k dobru. Tím trénera Stantiena má aktívne skóre 85:55, vyhral štyri z posledných piatich súbojov. Naposledy doma s Novými Zámkami 2:0, keď sa strelecky presadili Gašpar a Kytnár. Slovanu stále chýbajú zranení kanadskí útočníci Ranford, Harris, Zigo aj Buček. Najnovšou akvizíciou belasých je útočník Tomáš Matoušek, ale ani on ešte kvôli zraneniu nebude môcť zasiahnuť do hry.

V prvom vzájomnom súboji sezóny vyhrala Dukla doma 4:1 (Góly: Alderson, Kettunen, Rajnoha, Hecl – Bačík), v odvete doma triumfoval Slovan 4:3 (Šišovský, Rapáč, Gašpar, O´Donnell – Bokroš, Okuliar, Haščák).
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo