DAC Dunajská Streda vs Spartak Trnava ONLINE Fortuna liga dnes

26. 9. 2021 |
 

DAC Dunajská Streda vs Spartak Trnava. Slovenská futbalová Fortuna liga pokračuje dnes zaujímavým súbojom s Dunajskej Strede, kam pricestuje Trnava. Online prenos rovnako ako samotný zápas štartuje od 17:00.

Hráči Spartaku Trnava. Foto TASR - Jaroslav Novák

DAC Dunajská Streda vs Spartak Trnava. Slovenská futbalová Fortuna liga pokračuje dnes zaujímavým súbojom s Dunajskej Strede, kam pricestuje Trnava. Online prenos rovnako ako samotný zápas štartuje od 17:00.

DAC Dunajská Streda vs Spartak Trnava ONLINE Fortuna liga dnes

 

DAC 1904 Dunajská Streda
0 : 3
(0:2)
FC Spartak Trnava

Góly & zostavy

Góly: 4. Saymon (Bukata), 42. M. Ristovski (Bamidele Isa), 66. M. Ristovski (Saymon). ŽK: 20. Sharani (DUN), 43. Schäfer (DUN) – 51. Bamidele Isa (TRN), 53. Grič (TRN).
DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Vera (60. Blackman), Muhamedbegovic, Beskorovajnyj (81. Malý), Davis (C) – Schäfer, Dimun – Lamkel Zé, Fábry (60. Verlinden), Cigaņiks (46. Hahn) – Sharani (59. Krstović).
FC Spartak Trnava: Takáč – Procházka (75. Čurma), Škrtel, Kóša, Twardzik – Bukata, Savvidis (70. Boateng) – Grič, Saymon (84. Iván), Bamidele Isa (70. Jones) – M. Ristovski (70. Vlasko).
Aktualizuj online prenos
90+3 časová značka Koniec zápasu.
90+2 Alex Iván sprava posielal loptu pred bránku, tú zrazila defenzíva Dunajskej Stredy na rohový kop. Trnava sa nebude s rozohrávkou ponáhľať.
90+1 Dunajská Streda získala ďalší rohový kop, nízky center na prednú žrď znova poľahky odvrátila defenzíva Trnavy. Následne z diaľky strieľal nepresne András Schäfer.
90 Nadstavujú sa 3 minúty.
88 Martin Škrtel odvrátil center z rohového kopu. Alex Iván potiahol akciu dopredu, preniesol hru na Kelvina Boatenga, lenže tam si dal loptu ďaleko od nohy, až k Jedličkovi.
87 Erick Davis poslal zľava prudký center pred bránku, ten tečoval Jakub Grič na rohový kop pre DAC 1904 Dunajská Streda.
86 Didier Lamkel Zé síce centroval z krídla do pokutového územia, no veľmi nepresne. Všetko poľahky vyriešil Dominik Takáč.
85 János Hahn zakončil spred pokutového územia, jeho pokus smeroval nad bránku. Dominik Takáč sa znova iba obzrel za loptou.
84 striedanie Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza De Barros Cabral Saymon, prichádza Alex Iván.
83 Séria rohových kopov v podaní DAC pokračovala. K hlavičke sa dostal striedajúci obranca Matúš Malý, nemieril presne.
83 Filip Twardzik odkopol center do jeho šestnástky na roh, dohral ho tam, aj keď nechcene, Didier Lamkel Zé. Vyzeralo to dosť tvrdo, hráč Trnavy je v poriadku.
82 András Schäfer zrazenou strelou vybojoval rohový kop. Center na zadnú žrď defenzíva Spartaka odvrátila do bezpečia.
81 striedanie Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Danylo Beskorovajnyj, prichádza Matúš Malý.
80 Aj keď rohový kop hráčom hostí nevyšiel podľa predstáv, tak ich to mrzieť nemusí. Nedá sa očakávať, že by DAC dnes za týchto okolností mohla získať body.
79 Na konci brejku bol Jakub Grič, z pravej strany pokutového územia mieril k bližšej žrdi, kde bol pripravený Martin Jedlička a zrazil loptu na roh.
78 Danylo Beskorovajnyj vystrelil takmer z 30 metrov, zrazený pokus si našiel Filip Twardzik a založil protiútok Trnavy.
77 Nikola Krstović sa sprava dostal do pokutového územia, cez obrancu strieľal prudko, lenže nepresne. Dominik Takáč nemusel zasahovať.
76 Matej Čurma centroval z pravého krídla, spoluhráčov nenašiel. Loptu získali domáci a vyrážajú do rýchleho protiútoku.
75 striedanie Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Roman Procházka, prichádza Matej Čurma.
74 Thibaud Verlinden chcel niečo vymyslieť na pravom krídle, kde proti presile neuspel a o loptu poľahky prišiel.
72 Zyen Jones si to z krídla nasmeroval do šestnástky, kde ešte prihrával a následný pas pred bránku skončil mimo ihriska.
70 striedanie Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Milan Ristovski, prichádza Ján Vlasko.
Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Yusuf Bamidele Isa, prichádza Zyen Jones.
Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Kyriakos Savvidis, prichádza Kelvin Boateng.
69 Kyriakos Savvidis ostal ležať na trávniku, potreboval ošetrenie. Ihrisko opustí po svojich, no nebude pokračovať v hre.
68 Thibaud Verlinden strieľal spred pokutového územia, jeho pokus nevyšiel ale, že vôbec. Lopta skončila vysoko na tribúne.
67 Fanúšikovia DAC začínajú pomaličky odchádzať zo štadióna. Dnes to zo strany Dunajskej Stredy nie je optimálny výkon. Naopak, Trnava si vytvorila skvelý náskok.
66 gól Trnava dala gól!
Rýchla akcia hostí končí tretím gólom. Defenzíva DAC totálne prepadla po tom ako kolmicu poslal Yusuf Bamidele Isa. Obranca Danylo Beskorovajnyj ju minul a dvaja hráči išli na jedného. De Barros Cabral Saymon ešte prihral, takže MILAN RISTOVSKI mal ideálnu pozíciu na strelu.
65 Martin Jedlička sa bez problémov dostal k lopte do jeho šestnástky a založil kontru. Tá priniesla center do vápna, János Hahn sa nepresadil, skvele zasiahol Sebastian Kóša.
64 Trnava bude tiež striedať, na ihrisko by mal čoskoro zamieriť ofenzívny futbalista Kelvin Boateng.
63 Yusuf Bamidele Isa sa rýchlo dostal na dostrel bránky, strieľal spred pokutového územia. Loptu nasmeroval ďaleko od bránky Jedličku.
62 Dunajská Streda zvyšuje aktivitu, získala priamy kop. Cesar Rodolfo Blackman centroval na prvú žrď, tam bol pripravený Roman Procházka.
61 dôležité Roman Procházka spravil chybu pred vlastnou šestnástkou, okamžite strieľal z otočky János Hahn a nemieril zle. Dominik Takáč výborne priletel k žrdi.
60 striedanie Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Luciano Vera, prichádza Cesar Rodolfo Blackman.
Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Andrej Fábry, prichádza Thibaud Verlinden.
59 striedanie Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Zuberu Sharani, prichádza Nikola Krstović.
58 Erick Davis potiahol loptu k šestnástke súpera, tam prihral a János Hahn ju stratil. Defenzíva Trnavy pracuje zatiaľ výborne.
56 dôležité DAC získalo na krídle priamy kop. Center pred päťku bol zakončený z výbornej pozície, brankár Dominik Takáč si na dvakrát pripísal extrémne dôležitý zákrok.
55 Yusuf Bamidele Isa sa prepracoval z krídla do pokutového územia, kde aj zakončil. Dobre postavený obranca Luciano Vera jeho pokus na bránu nepustil.
54 dôležité De Barros Cabral Saymon strieľal z otočky na bránku, Martin Jedlička vyrazil iba pred seba a v obrovskej šanci zamieril cez obrancu dorážku Milan Ristovski tesne vedľa troch žrdí.
53 zlta karta Jakub Grič získal loptu na útočnej polovici, potom mu ju sklzom na aut vypichol András Schäfer, do ktorého slovenský futbalista zbytočne a neúčelne strčil, čiže prišla aj žltá karta.
51 zlta karta Žltú kartu dostáva Yusuf Bamidele Isa (FC Spartak Trnava).
50 Kyriakos Savvidis fauloval v strede ihriska a aj keď sa čuduje, tak rozhodnutie hlavného rozhodcu už nezmení.
49 Milan Ristovski mal byť znova adresátom centru pred bránku DAC, vo vzduchu si dal veľký pozor brankár Martin Jedlička.
48 Filip Twardzik zasiahol na ľavej strane ihriska, získal aut, ten bude aj sám vhadzovať. Trnava sa dostala k lopte a kombinuje.
47 Dunajská Streda začína druhý polčas znova s loptou na kopačkách, opäť teda asi budeme sledovať aktivitu domácich a kontry Trnavy.
46 striedanie Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Andrejs Cigaņiks, prichádza János Hahn.
46 časová značka Začal sa druhý polčas.
Spartak Trnava je zatiaľ lepším a aktívnejším tímom na ihrisku, strelil aj dva góly, o ktoré sa postarali De Barros Cabral Saymon a Milan Ristovski. Uvidíme ako zareaguje DAC.
45+4 časová značka Prvý polčas sa skončil.
45+4 Ešte jeden center pred bránku DAC, tentoraz bez problémov zasiahol brankár domácich Martin Jedlička.
45+3 Trnava získala rohový kop. Center však nezakončil nikto a rovnako sa neujal ani ďalší pas bránku Jedličku.
45+1 dôležité Andrej Fábry si prebral loptu pred šestnástkou, poslal dobrú strelu, ktorou len tesne minul bránku Trnavy. Dominik Takáč išiel do zákroku, ale nezasiahol.
45 Nadstavujú sa 4 minúty.
44 Martin Škrtel to zobral poriadne od podlahy a rezolútne si naskočil na dlhý pas, ktorý síce odhlavičkoval, no Erick Davis sa nešťastne zohol a dostal kolenom do brady. Panamčan potrebuje ošetrenie, je tam aj krv.
43 zlta karta Žltú kartu dostáva András Schäfer (DAC 1904 Dunajská Streda).
42 gól Trnava dala gól!
Yusuf Bamidele Isa sa na ľavom krídle dostal k prízemnému centru do malého vápna, ktorý prešiel aj okolo Jedličku na voľného MILANA RISTOVSKIHO, ktorý sklzom osamotený napol sieť.
41 Zuberu Sharani sa dostal z krídla do šestnástky, tam ho okamžite zastavil obranca Sebastian Kóša a poslal loptu na rohový kop.
40 Andrejs Cigaņiks stratil loptu na útočnej polovici ihriska, dopredu chcel ísť Roman Procházka. Hosťujúci Lotyš ho fauloval, unikol žltej karte.
39 Filip Twardzik získal loptu na vlastnej polovici od Milana Dimuna, okamžite spoluhráča doplnil Luciano Vera a DAC môže pokračovať.
38 Dunajská Streda je naďalej pri lopte, postupne sa teraz snaží prejsť zo stredu poľa na útočnú polovicu, kde by mohla skúsiť ohroziť Takáča.
37 Aj keď sa De Barros Cabral Saymon po centri zľava dostal do veľkej šanci vo vápne DAC, nemohol zakončovať kvôli tomu, že si predtým pomohol faulom na protihráča.
36 Luciano Vera centrom z pravého krídla spoluhráčov nenašiel, lopta skončila nad bránkou Trnavy. Dominik Takáč si ju stavia na päťku.
35 Desať minút do konca riadneho hracieho času v prvom polčase. Uvidíme do prestávky ešte nejaký gólový moment?
34 Andrejs Cigaņiks strieľal z hranice šestnástky. Síce pod brvno, no iba do stredu, kde sa nachádzal Dominik Takáč.
33 Kyriakos Savvidis síce zastavil prihrávku k jeho pokutovému územiu, zle rozohral. Loptu poslal do autu. DAC tak môže pokračovať v útočnej aktivite.
32 Erick Davis centroval z priameho kopu na zadnú žrď, odkiaľ chcel síce Danylo Beskorovajnyj sklepnúť hlavou pod seba, našiel iba hráčov súpera.
31 Didier Lamkel Zé si to spred pokutového územia nasmeroval do nej a takmer sa dostal do šance. V poslednej chvíli ho hostia faulovali pred šestnástkou.
30 Polhodina zápasu je za nami. Zatiaľ sme nevideli veľa gólových šancí, ale hrá sa pred peknou kulisou v dobrom tempe.
29 Filip Twardzik získal loptu v strede ihriska, čím poslal svoj tím dopredu. Sprava centroval De Barros Cabral Saymon, jeho pas pred bránku odvrátil Milan Dimun.
28 Zuberu Sharani dostal loptu do pokutového územia, kde sa chcel dostať k strele cez presilu obrancov. To sa mu nepodarilo, odrazenú loptu ešte zakončil Didier Lamkel Zé. Zrazený pokus chytil Dominik Takáč.
27 Tentoraz bol Martin Škrtel úspešnejší, na krídle sa cez neho nedostal Didier Lamkel Zé a vhadzovať aut bude Erick Davis.
26 Martin Škrtel síce spravil chybu v rozohrávke, lenže tá potrestaná nebola. Zakončenie spred pokutového územia išlo vedľa bránky Takáča.
25 Trnava získala loptu na vlastnej polovici ihriska, kde bol osamotený Andrejs Cigaņiks. Potreboval by tam viacerých spoluhráčov.
24 Andrej Fábry a Didier Lamkel Zé si narazili loptu na ľavom krídle, následne prvý menovaný centroval dosť nepresne. Dominik Takáč si zase vyskúša päťku.
22 Fauly: 2 – 0
21 Opäť sme videli nepresnú prihrávku na hrot dunajskostredskej ofenzívy, pri lopte brankár Dominik Takáč. V pokoji môže rozohrať.
20 zlta karta Zuberu Sharani si hodil loptu cez dvoch obrancov súpera do šestnástky, spadol na trávnik. Dostal žltú kartu za filmovanie, čím si penaltu nevypýtal.
19 Danylo Beskorovajnyj vyviezol loptu na útočnú polovicu ihriska, tam sa domáci usadili a opäť sa snažia niečo vymyslieť, aby prekonali Takáča.
18 Tak zatiaľ toto stretnutie spĺňa charakter toho, že sa stretli dva kvalitné tímy, ktoré vedia hrať futbal. Doposiaľ sa nenudíme.
17 Asistent hlavného trénera Spartaka Trnava dostal žltú kartu za protesty kvôli nenariadenej penalty, je ním Marian Hodulík.
16 dôležité Hlavný arbiter si bol celú situáciu sám pozrieť na videu a usúdil, že pokutový kop z toho nebude, čiže domácim poriadne odľahlo.
15 dôležité Znova je v akcii VAR, rieši sa, či nebude Trnava zahrávať pokutový kop, nakoľko Andrej Fábry sa lopty možno dotkol vo vlastnom vápne rukou!
14 Spartak Trnava získal rohový kop. Nízky center na prednú žrď defenzíva DAC poľahky odvrátila a dostala do bezpečia.
13 De Barros Cabral Saymon si tentoraz na krídle nedokázal počínať lepšie ako poslať center, ktorý skončil vysoko nad bránkou Jedličku.
12 Dominik Takáč zvolil dlhý odkop od vlastnej bránky, nenašiel žiadneho zo svojich spoluhráčov. Päťku bude rozohrávať jeho náprotivok Martin Jedlička.
11 Milan Ristovski sa nedostal k lopte na hrot ofenzívy, tá skončila pri obrancoch súpera. Ahmet Muhamedbegovic ju prihral Jedličkovi.
10 Úvodných desať minút stretnutia je za nami. Aj keď je Dunajská Streda opticky aktívnejšia, tak hostia už vyhrávajú, čo im môže do ďalšieho priebehu veľmi pomôcť.
9 Dunajská Streda je usadená na útočnej polovici ihriska, kde sa snaží kombinovať a posúvať sa k bránke protivníka.
8 Martin Škrtel zastavil prihrávku do jeho pokutového územia, loptu poslal mimo hracej plochy a Dunajská Streda po aute môže vhadzovať.
7 Andrej Fábry a Kyriakos Savvidis sa stretli v ostrom súboji pri poliacej čiare. Obaja ostali otrasení, no budú v poriadku a môžu pokračovať.
6 dôležité Ofsajd tam nebol, gól platí a De Barros Cabral Saymon teda posiela Trnavu do rýchleho vedenia.
5 dôležité Ešte však pozor, pretože systém VAR rieši, či tam náhodou nebol ofsajd.
4 gól Trnava dala gól!
DE BARROS CABRAL SAYMON bol na hranici ofsajdu medzi obrancami, loptu k nemu so šťastím dostal Martin Bukata a ofenzívny hráč hostí sa zorientoval lepšie ako stopéri. Zblízka prekonáva Jedličku, výborný úvod Trnavy.
4 dôležité Dominik Takáč na hranici svojej šestnástky spravil chybu, v snahe odohrať loptu sa pošmykol. Zobral ju Zuberu Sharani, namiesto strely prihral pod sed seba András Schäfer trafil priamo Takáča.
3 Na hrot ofenzívy síce prišiel dlhý pas, lenže Zuberu Sharani to mal ďaleko od nohy a všetko poľahky vyriešil Dominik Takáč.
2 Dunajská Streda drží loptu vo svojej moci v strede poľa, postupne sa snaží prejsť na dostrel bránky Takáča, no nikde sa neponáhľa.
1 Domáci hráči nastupujú v tradičných žlto-modrých dresoch, hostia majú biele prevedenie. Verme, že tento šláger splní očakávania a bude sa na čo pozerať.
1 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Muhamedbegovic, Beskorovajnyj, Vera, Davis (C) – Fábry, Schäfer, Dimun, Lamkel Zé – Sharani, Cigaņiks.
Náhradníci: Vantruba – Hahn, Veselovský, Verlinden, Krstović, Nebyla, Nicolaescu, Blackman, Malý.

FC Spartak Trnava: Takáč – Procházka, Škrtel, Kóša, Twardzik – Bukata, Savvidis – Grič, Saymon, Bamidele Isa – M. Ristovski.
Náhradníci: Kamenár – Trajkovski, Boateng, Ramadan, Čurma, Iván, Vlasko, Jones, Tumma..
DAC 1904 Dunajská Streda

DAC prekvapivo cez týždeň vypadol zo Slovnaft Cupu proti Komárnu na penalty. Vo Fortuna lige sa nachádza na šiestom mieste so ziskom 12 bodov za tri výhry, tri remízy a dve prehry pri skóre 12:10, čo tiež nie je ideálne. Päťkrát po sebe však Dunajská Streda neprehrala, z toho dvakrát vyhrala, keď porazila Pohronie a Ružomberok. Remizovala so Senicou, Trenčínom a Slovanom. Najlepšími strelcami v lige sú Zuberu Sharani a András Schäfer.

FC Spartak Trnava

Trnava sa v tabuľke nachádza na druhom mieste, má rovnaký počet 17 bodov ako prvý Slovan. Počas ôsmich kôl prišlo päť výhier, dve remízy a len jedna prehra na ihrisku Senici. Skóre Spartaku 14:4 hovorí o úplne najlepšej defenzíve, ktorá už počíta aj s Martinom Škrtelom a tretej najlepšej ofenzíve. Trnava bodovala šesťkrát po sebe, z toho štyri razy vyhrala. Kelvin Boateng a Milan Ristovski sa presadili už zhodne trikrát.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo