Tragédia v rodine Cristiana Ronalda

19. 4. 2022 |
 

Je to najväčšia bolesť, akú môže rodič zažiť, napísal Ronaldo odkaz na sociálnu sieť.

Cristiano Ronaldoa jeho partnerka Georgina Rodriguez.  Foto - TASR/AP 

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo oznámil na sociálnych sieťach smutnú správu, že jedno z jeho novonarodených dvojičiek neprežilo. Tragédiu v rodine útočníka Manchestru United potvrdila aj agentúra AFP.

Z dvojičiek prežila dcéra

"S hlbokým žiaľom vám musíme oznámiť úmrtie nášho syna. Je to najväčšia bolesť, akú môže rodič zažiť," zavesil Ronaldo odkaz na sociálnu sieť. S partnerkou Georginou Rodriguezovou v októbri minulého roka oznámili novinu, že čakajú dvojičky, napokon však prežila iba dcéra.

"Iba narodenie našej dcéry nám dáva silu prežiť túto chvíľu s nádejou a šťastím. Chceme sa poďakovať lekárom a zdravotným sestrám za ich starostlivosť a podporu. Sme zdrvení a prosíme všetkých o rešpektovanie súkromia v tomto ťažkom období. Zlatíčko, si náš anjel. Vždy ťa budeme milovať," poslal Ronaldo odkaz do neba synovi.

Ronaldo mal byť šesťnásobným otcom

Jeden z najlepších futbalistov histórie sa mal stať už šesťnásobným otcom. S Georginou má štvorročnú dcéru. Jeho 11-ročného syna Cristiana jr. a štvorročné dvojčatá Evu a Matea vynosila náhradná matka.