Conor McGregor absolvoval oficiálne váženie a bola to opäť veľká šou (VIDEO)

22. 1. 2021 |
 

Conor McGregor má za sebou oficiálne váženie pred súbojom na UFC 257 a bola opäť poriadna akcia, ktorú sledovalo aj niekoľko stoviek fanúšikov.

Írsky bojovník MMA prišiel na pódium za jasotu priaznivcov. Po vystúpení na váhu predviedol svoju typickú grimasu s gestami najsilnejšieho muža planéty. Po ňom prišiel jeho súper Dustin Poirier a nasledoval posledný staredown pred zápasom. 

Najprv to vyzeralo, že to je opäť starý Conor McGregor, keď zaujal svoju klasickú bojovú pózu. Potom sa voči sebe obaja postavili a pomaly ich musel oddeľovať samotný šéf UFC Dana White. 

Napokon bol celý staredown veľmi priateľský. Dustin Poirier totiž dal svojmu súperovi fľaštičku tzv. Louisana Style Hot Sauce, teda štipľavej omáčky z  Louisan odkiaľ Poirier pochádza. Tesne potom si obaja darovali úsmevy a podali si ruky. 

"Je skvelé byť tu opäť, štipľavá omáčka ma potešila a teším sa, keď ju zajtra prenesiem do boja," povedal Conor McGregor. Jeho zápas s Dustinom Poirierom bude odvetou súboja z roku 2014, kedy mu írsky bojovník uštedril KO už v 1. kole.

Írsky bojovník stál naposledy v oktagone pred rokom, keď porazil Donalda Cerroneho. Pamätným však naďalej ostáva súboj z októbra 2018, kedy mu Khabib Nurmagomedov uštedril tvrdú porážku.

Conor McGregor odvtedy stále hľadá cestu k odvete, čo spomenul aj na tlačovej konferencii pred UFC 257. "Udialo sa to v roku 2018 a odvtedy ubehlo veľa času. Svet vie, že tento súboj ešte nie je na konci. Nebudem ho však tlačiť, pokiaľ to nechce," povedal McGregor.

Súboj Conor McGregor vs. Dustin Poirier je na programe 23. januára, resp. 24. janurá nášho času. Vyvrcholenie hlavnej karty sa totiž očakáva v skorých nedeľňajších ranných hodinách.

 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo