Bayern Mníchov Chelsea ONLINE Liga majstrov 2020 dnes LIVE futbal

8. 8. 2020 |

Bayern Mníchov, Chelsea, online prenos, Liga majstrov, 2020, dnes, live, futbal. Online prenos dnešného zápasu Ligy majstrov Bayern Mníchov - Chelsea štartuje rovnako ako samotný zápas od 21:00.

Hráč Bayernu Robert Lewandovski oslavuje svoj tretí gól v zápase 2. kola nemeckej Bundesligy FC Schalke 04 - Bayern Mníchov v Gelsenkirchene 24. augusta 2019. FOTO TASR/AP

Bayern Mníchov Chelsea online prenos Liga majstrov 2020 dnes LIVE futbal

Blízko k postupu má Bayern Mníchov, ktorý hostí FC Chelsea a k dobru má výsledok 3:0 z prvého duelu ešte z februára.

Bayern už s možnosťou osemfinálového konca nepočíta, na nedeľu má mužstvo naplánovaný odlet do portugalského Algarve. Po triumfe 3:0 v Londýne by odveta s Chelsea mala byť formalitou, Bavori navyše po reštarte sezóny ukázali excelentnú formu jedenástimi víťazstvami za sebou a ziskom domáceho double.

Celkovo ťahajú zverenci Hansiho Flicka 17-zápasovú víťaznú šnúru a neprehrali v 26 dueloch od začiatku decembra minulého roka. Kanonier Robert Lewandowski dal v sezóne už 51 gólov a s jedenástimi je na čele tabuľky strelcov LM. Absentovať bude pre zranenie členka francúzsky obranca Benjamin Pavard.

Bayern už myslí na štvrťfinále s úspešnejším zo súboja Barcelona - Neapol. Chelsea splnila základný cieľ umiestnením v prvej štvorici v Premier League.

Minulý víkend prehrala vo finále FA Cupu s mestským rivalom Arsenalom a pred súbojom s Bayernom prišla aj o zranených Cesara Azpilicuetu, Christiana Pulisica a Pedra Rodrigueza. Mimo hry sú aj Marcos Alonso, Jorginho a Ruben Loftus-Cheek.

Tréner Bayernu Hansi Flick vie, ako pripraviť mužstvo na duely vyraďovacej časti. V roku 2014 bol asistentom kouča Joachima Löwa na MS v Brazílii, kde Nemci získali štvrtý titul majstrov sveta.

"Bayern výborne zvládol povinné úlohy, vyhral bundesligu a triumfoval v Nemeckom pohári. Teraz máme šancu dosiahnuť niečo výnimočné. Všetci túžime po zisku treble," priznal Flick.

Liga majstrov 2020

Bayern Mníchov - Chelsea -:-, online prenos a výsledok dnes od 21:00

Bayern Mníchov
4 : 1
(2:1)
Chelsea FC

Góly: 10. Lewandowski (pen.), 24. Perišić, 76. Tolisso, 84. Lewandowski – 44. T. Abraham. ŽK: 9. Caballero (CHE), 43. Emerson (CHE). Rozhodca: Ovidiu Haţegan – Octavian Șovre, Sebastian Gheorghe – Radu Petrescu (všetci ROU).
Bayern Mníchov: Neuer – Kimmich (71. Odriozola Arzallus), J. Boateng (63. Süle), Alaba, A. Davies – Goretzka, Th. Alcântara (71. Tolisso) – Gnabry (81. Javi Martínez), T. Müller, Perišić (63. Coutinho) – Lewandowski.
Chelsea FC: Caballero – R. James, Christensen, K. Zouma, Emerson – Barkley, Kanté, Kovačić, Hudson-Odoi – T. Abraham (81. Giroud), Mount.
90+2 časová značka Koniec zápasu.
90+1 Domáci Davies je späť na ihrisku. Už sa len čaká na záverečný hvizd hlavného rozhodcu.
90 V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!
89 Davies dostal kŕče a je tak za postranou čiarou. Je tu už samotný záver zápasu, o všetkom je rozhodnuté.
88 Rýchly útočný výpad nedokázala Chelsea dotiahnúť do úspešného konca. Lopta sa vracia späť na kopačky nemeckého celku.
87 Postupune sa Bayern znova dostáva na útočnú polovicu, ale nedarí sa mu nájsť recept na prekonanie súperovej defenzívy.
86 Zrejme aj záver zápasu bude patriť domácim futbalistom, ktorí držia loptu na svojich kopačkách.
85 Takže, v súčte oboch zápasoch už vyhráva Bayern Mníchov 7:1! Už len pár minút delí nemecký celok od definitívy štvrťfinále Ligy majstrov.
84 gól Bayern dal gól!
Demolácia Chelsea v tomto zápase pokračuje ďalej. Bayern znova kombinoval na útočnej polovici, Odriozola poslal presný center pred bránu súpera a tam sa presnou hlavičkou prezentoval ROBERT LEWANDOWSKI – 4:1!
83 Po realizácii rohového kopu Bayern ešte kombinoval pred pokutovým územím, následne je však vytlačený do stredu ihriska.
82 Zrazený center hosťujúceou defenzívou, rohový kop pre nemecký celok.
81 striedanie Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Tammy Abraham, prichádza Olivier Giroud.
81 striedanie Striedanie v tíme Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Serge Gnabry, prichádza Javi Martínez.
80 Približne desať minút zostáva do konca tohto stretnutia, zrejme ešte nejaký ten nadstavený čas. Hrá sa už len o konečnú podobu výsledku.
79 Chelsea založila rýchly brejk a následne kombinovala pred pokutovým územím súpera, výsledkom tejto snahy je len zakončenie od Jamesa priamo do náručia Neuera.
78 Naopak, strelený gól domácich nakopol ešte k väčšej aktivite a snáď teda do samotného konca zápasu ešte nejaké zaujímavé situácie uvidíme.
77 V súčte oboch zápasov tak Bayern Mníchov vyhráva 6:1! Chelsea by už zrejme bola najradšej, keby sa toto stretnutie skončilo a mohla odcestovať domov.
76 gól Bayern dal gól!
Je tu štvrtý gól tohto stretnutia a postaral sa oň domáci celok! Bayern sa ubránil na svojej polovici ihriska, následne išli domáci do rýchleho brejku, Lewandowski našiel presným centrom pred bránou súpera CORENTIN TOLISSO a ten skvelým spôsobom dopravil loptu do siete – 3:1!
75 V týchto chvíľach jasne dominuje hosťujúci celok z Anglicka, ale nevie sa dostať do vyloženej šance. Bayern však dokazuje, že dnes je výborne pripravený aj po defenzívnej stránke.
74 Po zrazenej strele potom hostia ešte zahrávali rohový kop, ale domáca obrana bola úspešne a dostáva loptu do bezpečia.
73 Spoza pokutového územia sa dostal k lopte hosťujúci James, jeho pokus napokon smeroval len tesne nad Neuerovu bránu.
72 Po rýchlom útočnom výpade sa k strele spoza pokutového územia dostal Coutinho, jeho pokus smeroval vysoko nad bránu Caballera.
71 striedanie Striedanie v tíme Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Joshua Kimmich, prichádza Álvaro Odriozola Arzallus.
Striedanie v tíme Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Thiago Alcântara, prichádza Corentin Tolisso.
70 K realizácii priameho kopu sa postavil Barkley, ale loptu poslal len do obraného múru.
69 Chelsea bude po nedovolenom zákroku zahrávať priamy kop z nebezpečnej vzdialenosti, až z hranice pokutového územia.
68 Zakrátko nemecký celok rozbieha na svojej polovici ihriska ďalšiu kombináciu. Chelsea tak zrejme bude čeliť ďalšiemu útoku zo strany svojho dnešného súpera.
67 Tlak domácich futbalistov však následne trval ďalej, spoza pokutového územia vyslal strelecký pokus Alcantara, ale mieril len do Caballerovho náručia.
66 Po rohovom kope sa do zakončenia z uhla dostal Lewandowski, jeho pokus tesne míňa priestor troch žrdí.
65 Gnabryho center zblokovala defenzíva Chelsea na rohový kop, s jeho realizáciou sa domáci celok nikam neponáhľa.
64 Bayern dlhšiu dobu kombinoval na útočnej polovici, ale nepodarilo sa mu nič zaujímavého vymyslieť.
63 striedanie Striedanie v tíme Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Jérôme Boateng, prichádza Niklas Süle.
Striedanie v tíme Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Ivan Perišić, prichádza Philippe Coutinho.
62 Zatiaľ ani jeden z trénerov nestriedal, možno noví hráči na ihrisku by mohli prineisť ešte potrebné oživenie hry.
61 Boateng je späť na irhisku, striedať zatiaľ nebude. Hodina z odvetného zápasu v Mníchove je už minulosťu, domáci futbalisti vyhráva v súčte oboch zápasov 5:1!
60 Hra už pokračuje ďalej, Bayern hrá zatiaľ s 10 hráčmi. Vyzerá to zrejme, že Boateng sa vráti späť do hry.
59 Stále sa nehrá a toto vyzerá na vynútené striedanie. Intenzívne sa pri postranej čiare rozcvičuje Süle.
58 Nepríjemne dopadol na zem pri snahe dohrať loptu domáci futbalista Boateng, ktorý je ihneď v opatere lekárov. Uvidíme, či bude môcť v zápase pokračovať ďalej.
57 Bayern si postrážil rýchly útočný výpad súpera, loptu už drží na svojich kopačkách a nikam sa teraz neponáhľa.
56 Nepresná rozohrávka domácich futbalistov putovala k brankárovi Caballerovi. Uvidíme, či smerom dopredu teraz niečo vymyslia aj hostia.
55 Lopta ide dozadu na brankára Neuera, ten ju posúva späť spoluhráčom. Bayern sa teraz ťažko dostáva na polovicu svojho dnešného súpera.
54 Nemecký celok sa snaží pokračovať vo svojej aktivite aj naďalej, naráža však na pevnú defenzívu súpera. Zrejme takéto obrázky hry už uvidíme častejšie.
53 dôležité Výborný nábeh domáceho futbalistu Daviesa do pokutového územia, následne sa ocitol v dobrej streleckej pozícii, jeho pokus tečovala obrana súpera do bezpečia.
52 Chelsea si úspešne postrážilo dva nebezpečné centre do pokutového územia. Tlak Bayernu sa však začína navyšovať.
51 Snáď teda aj v druhom polčase ešte uvidíme nejaké zaujímavé situácie či už na jednej alebo druhej strane. O postupe Bayernu už pochýb určite nieje.
50 Bayern stiahol svoju kombináciu pred vlastné pokutové územie, do výmeny lôpt sa zapája aj brankár Neuer.
49 Center smerujúci do pokutového územia hostí si defenzíva Chelsea postrážila, ale loptu má aj naďalej na svojich kopačkách domáci celok.
48 Smerom dopredu sa už pokúša preniknúť aj hosťujúci celok, domáci futbalisti však úspešne držia stred poľa a tak súpera do žiadnej šance nepúšťajú.
47 Gnabry sa pokúsil o rýchly útočný výpad domácich, jeho prihrávka napokon putovala len do rúk brankára Caballera.
46 Druhý polčas odvetného stretnutia v Mníchove je už v plnom prúde, výkop patril domácim futbalistom. Ani jeden z trénerov nestriedal.
46 časová značka Začal sa druhý polčas.
Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!
Úvodné dejstvo odvetného stretnutia v Mníchove je už minulosťou a určite sme sa pri jeho sledovaní nenudili. V 10. minúte VAR potvrdilo penaltu pre Bayern a Lewandowski poslal domácich do vedenia 1:0. Od úvodného výkopu v podstate dominovali domáci futbalisti a v 24. minúte navýšil vedenie nemeckého celku Perišić. Hosťujúci Hudson-Odoi sa predčasne radoval z gólu na 2:1, keďže VAR odhalil ofsajd. Chelsea predsa len znížila na rozdiel jedného gólu, keď v závere prvého polčasu využil zaváhanie domáceho brankára Abraham. V súčte oboch zápasov teda vyhráva Bayern Mníchov 5:1 a je na ceste do štvťfinále Ligy majstrov.

Uvidíme, čo nám ponúkne druhý polčas, ktorý sa začne približne o 22:02.
45+1 časová značka Prvý polčas sa skončil.
45 V prvom polčase sa nadstavuje 1 minúta!
44 gól Chelsea dala gól!

Tak predsa len sme sa ešte dočkali ďalšieho presného zásahu do polčasovej prestávky! Chelsea sa postupne presunula až do pokutového územia, prízemnú prihrávku Neuer vrazil len pred seba, k odrazenej lopte sa dostal TAMMY ABRAHAM a bezpečne ju dopravil do siete – 2:1!
43 zlta karta Žltú kartu dostáva Emerson (Chelsea FC).
42 Postupne sa už domáci snažia o ďalší prechod na polovicu súpera. Chelsea však v tejto chvíli tiež úspešne obsadzuje stred ihriska.
41 Center na zadnú tyč Neuerovej brány napokon úspech hosťujúcemu celku neprichádza, defenzíva Bayernu odvracia loptu do bezpečia.
40 Približne päť minút zostáva do konca prvého polčasu. Dočkáme sa ešte ďalšieho presného zásahu do polčasovej prestávky?
39 Bayern Mníchov rozbieha svoju ďalšiu kombináciu na polovici svojho dnešného súpera. Chelsea sa snaží o vysoké napádanie tejto rozohrávky.
38 Nevydarený center do pokutového územia domácich nenarobil Neuerovi žiadne problémy, brankár domáceho celku posiela loptu na svojich spoluhráčov.
37 K lopte sa tak dostáva londýnska Chelsea, ktorá sa snaží o prechod do útoku, ale Bayern v týchto chvíľach výborne obsadzuje stred poľa.
36 Dlhšiu dobu teraz Bayern kombinoval na útočnej polovici, ale žiadnu zaujímavú šancu si nevypracoval.
35 Tempo hry však trocha opadá, opäť vidíme, ako sa do kombinácie domáceho celku zapája brankár Neuer.
34 V posledných chvíľach sledujeme rýchle útočné výpady na oboch stranách, ale defenzívy aktérov tohto stretnutia si svoje úlohy splnili na výbornú.
33 Uvidíme, čo nám ešte ponúkne záver prvého polčasu. Chelsea začína postupne ožívať, londýnsky celok už prakticky nemá čo stratiť a môže si dovoliť aj zariskovať v útoku.
32 S najväčšou pravdepodobnosťou sa hrá už len o konečnú podobu skóre. Chelea gól uznaný nebol ale ukázal, že aj hostia ešte vedia pohroziť a snáď aj z ich strany niečo zaujímavé ešte uvidíme.
31 Polhodina zo stretnutia v Mníchove je už minulosťou. Bayern aj naďalej vyhráva nad Chelsea 2:0 a v súčte oboch zápasov vyhráva 5:0!
30 dôležité Gól anglického celku napokon neplatí, gólovej situácii predchádzal ofsajd! Bayern si tak stále drží čisté konto, hostia cítia veľkú frustáciu.
29 dôležité Ale pozor! Zasahuje do hry opäť systém VAR!
28 Chelsea dala gól!

Hostia predsa len v tomto zápase skórujú a stalo sa tak po krásnej akcii od CALLUM HUDSON-ODOI, ktorý spoza pokutového územia zakončil presne k tyčke, Neuer sa naťahoval márne – 2:1!
26 A dokazuje to aj dianie na ihrisku. Bayern je pri chuti, po zisku loptu sa presúva na útočnú polovicu a ešte zrejme uvidíme aj ďalšie zaujímavé situácie.
25 Nemecký celok sa v súčte oboch zápasov ujíma vedenia 5:0! Tu už snáď pochýb o jeho postupe do štvrťfinále Ligy majstrov nemôže byť pochýb.
24 gól Bayern dal gól!
Chyba v rozohrávke hosťujúceho celku v zadných radoch, k lopte sa dostal autor prvého gólu Lewandowski, jeho prihrávka následne našla nepokrytého IVANA PERIŠIĆA a ten z ideálnej pozície posiela loptu do siete – 2:0!
23 Postupne sa už osmelujú v útoku aj hostia, ale narážajú na pevnú defenzívu súpera. Uvidíme, či anglický celok dnes dokáže v Mníchove aspoň skórovať.
22 Medzičasom sa dostávame za prvú polovicu úvodného dejstva. Bayern pohodlne všetko kontroluje a smeruje za postupom do štvrťfinále Ligy majstrov.
21 Následne domáci zapojili do svojej kombinácie spomínaného Neuera, ale jeho rozohrávka bola nepresná. Domáci sa sťahujú späť na svoju polovicu ihriska.
20 Hostia to skúsili po dlhšej dobe smerom dopredu, ale nepresná prihrávka putuje k brankárovi Neuerovi a ten rozohráva loptu na svojich spoluhráčov.
19 Na obraze hry sa v podstate nič nemení, pri lopte je aj naďalej častejšie nemecký celok, ktorý kontorluje dianie na ihrisku a snaží sa dostávať do ďalších zaujímavých šancí.
18 Ďalší rýchly útočný výpad Bayernu, po ktorom zostáva na ihrisku po tvrdom strete ležať Goretzka. Ťažko sa dvíha domáci futbalista hore, ale bude môcť v zápase pokračovať.
17 Perišić potiahol rýchly útok domácich, jeho center pred bránu súpera odvrátila defenzíva do bezpečia. Následne sa k odrazenej lopte dostal Goretzka, ale jeho nepresné zakončenia Caballera neohrozilo.
16 Chelsea sa po zisku lopty pokúsila o rýchly útočný výpad, ktorý jej však nevyšiel a tak sledujeme kombináciu domácich futbalistov pred vlastným pokutovým územím.
15 Zakrátko sa Bayern znova presúva na útočnú polovicu. Chelsea je prakticky od úvodného výkopu pod tlakom a musí sa len brániť.
14 dôležité Na hranicu pokutového územia dostal presnú prihrávku Müller, jeho zakončenie ide len tesne nad Caballerovu bránu!
13 Naopak, domáci celok je pri chuti a pokračuje vo svojom výkone aj naďalej. Bayern sa nemusí navyše nikam ponáhľať, môže hrať uvoľnene.
12 Hosťujúci celok to však ešte nechce vdzať a pokúša sa o prienik do útoku. Toto by však už muselo hraničiť so zázrakom, aby Bayern do štvťfinále Ligy majstrov nepostúpil.
11 Nemecký celok vstúpil do zápasu veľmi dobre a ten strelený gól, aj keď z penalty, je určite zaslúžený. V celkovom súčte oboch zápasov vyhráva Bayern Mníchov nad Chelsea FC 4:0!
10 gól Bayern dal gól!
Lopti si na biely bod postavil sám faulovaný ROBERT LEWANDOWSKI a domáci zakončovateľ bezpečne premieňa pokutový kop, čím dostáva Bayern do vedenia 1:0!
9 zlta karta Bude to penalta! Navyše dostáva brankár hostí za faul na Lewandowskeho žltú karu.
8 dôležité Najprv hlavný rozhodca signalizoval ofsajd, ale už je tu porada s VAR. Z opakovaných záberov môžme zrejme ofsajd vylúčiť, ale vyzerá to predsa len na pokutový kop pre Bayern!
7 dôležité Lewandowski si výborne nabehol za obranu súpera a rútil sa sám do veľkej šance, pred Caballerom však nepochodil a jeho zakočenie putuje mimo bránu. Poľský reprezentant padol na zem a dožaduje sa penalty!
6 Môžme zrejme konštatovať, že lepší vstup do zápasu zaznamenal domáci celok, ale vyloženú gólovú šancu zatiaľ Bayern nemal. Domáci nechcú nič podceniť a nastupujú prakticky v plnej sile.
5 Následne si hostia museli dať opäť pozor pri úočnom výpade súpera, ale v tomto prípade sme už zakončenie nevideli a nasledovať bude výkop od londýnskej brány.
4 Zrodil sa však ďalší rýchly útok zo strany Bayernu, do zakončenia sa potom dostal Alaba a jeho strelecký pokus končí tesne vedľa Caballerovej brány.
3 Hostia museli hneď v úvode zápasu ustáť menší nápor zo strany svojho dnešného súpera, čo však zvládli a tak uvidíme, či Chelsea teraz vymyslí s loptou na kopačkách niečo zaujímavé.
2 Bayern sa po zisku lopty rýchlo presunul na útočnú polovicu, pred pokutovým územím sa rodilo nebezpečenstvo, ale obrana Chelsea upratala loptu do bezpečia.
1 Prvý polčas odvetného stretnutia v Mníchove je už v plnom prúde, výkop patril hosťom v modrých dresoch, domáci odohrajú toto stretnutie v červenej farbe.
1 časová značka Stretnutie sa práve začalo.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!
Prajem príjemný už neskorý futbalový večer! Od včera pokračuje dohráva Ligy majstrov, kde je momentálne potrebné odohať odvety osemfinálového zápolenia. Allianz Arena bude hostiť stretnutie Bayernu a Chelsea, pričom prvý zápas v Anglicku zvládol lepšie nemecký celok, ktorý tam vyhral 3:0 a tak má jednoznačne lepšiu východiskovú pozíciu. Hostia by sa museli postarať o malý zázrak, aby vzali domácim postup do štvrťfinále Ligy majstrov. Zatiaľ si prezrite zostavy oboch celkov, tesne pred úvodným výkopom sa opäť prihlásime.

Bayern Mníchov: Neuer – Kimmich, J. Boateng, Alaba, A. Davies – Goretzka, Th. Alcântara – Gnabry, T. Müller, Perišić – Lewandowski

Náhradníci: Ulreich – Coutinho, Tolisso, Süle, Odriozola Arzallus, Javi Martínez, Lucas Hernández, Cuisance

Chelsea FC: Caballero – R. James, Christensen, K. Zouma, Emerson – Barkley, Kanté, Kovačić, Hudson-Odoi – T. Abraham, Mount

Náhradníci: Arrizabalaga – Batshuayi, Giroud, Rüdiger, Tomori

Rozhodca: Ovidiu Haţegan – Octavian Șovre, Sebastian Gheorghe – Radu Petrescu (všetci ROU)
Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá Bayern Mníchov a Chelsea FC. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 21:00.

Po prestávke spôsobenou pandémiou koronavírusu sa už dohrali ligové súťaže a tak sa o slovo opäť prihlásia dve najprestížnejšie európske klubové súťaže. Európska liga pokračuje už od stredy, Liga majstrov sa o slovo prihlásila v piatok.

Prvé stretnutie medzi Bayernom Mníchov a Chelsea FC dopadlo v Londýne lepšie pre nemecký celok, ktorý dokázal triumfovať presvedčivo 3:0 a odveta by už mala byž zrejme len formalitou. Navyše je Bayern vo vynikajúcej forme, v Bundeslige znova zaknihoval titul a určite má aj v Lige majstrov len tie najvyššie méty. Chelsea zvládla v Premier League záverečný súboj o pohárovú Európu a vybojovala si účasť v Lige majstrov.

Ako dopadne toto stretnutie? Sledujte náš online prenos!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.