Barcelona je ochotná predať každého hráča, okrem troch

18. 4. 2020 |
 

Barcelona sa údajne snaží získať argentínskeho útočníka Lautara Martineza z Interu Miláno alebo Brazílčana Neymara z Paríža St. Germain.

Útočník Barcelony Lionel Messi oslavuje svoj otvárací gól z penalty v zápase 11. kola španielskej La Ligy Levante - FC Barcelona 2. novembra 2019 vo Valencii. FOTO TASR/AP

Vedenie španielskeho futbalového klubu FC Barcelona je ochotné predať každého svojho hráča s výnimkou tria Lionel Messi, Mark-Andre ter Stegen a Frankie de Jong. Uviedla to zámorská športová televízia ESPN s odvolaním sa na zdroj blízky klubu.

Barcelona sa údajne snaží získať argentínskeho útočníka Lautara Martineza z Interu Miláno alebo Brazílčana Neymara z Paríža St. Germain. Podľa zdroja je možné, že Katalánci napokon získajú oboch hráčov.

Okrem toho chcú "blaugranas" posilniť posty na pravej strane a v strede obrany, ako aj stred poľa. ESPN uviedla, že o služby útočníka Barcelony Antoine Griezmanna má záujem Inter Miláno aj PSG, Francúz tak môže byť zahrnutý do transakcie v súvislosti s kúpou Martineza alebo Neymara.