Banská Bystrica Michalovce hokej dnes online

18. 9. 2022 |
 

Banská Bystrica a Michalovce sa dnes postavia proti sebe v aktuálnom kole Tipos Extraligy. Hokejový zápas dnes sledujeme online od 16:30.

Dalibor Dvorský v drese HC 05 Banská Bystrica. FOTO: TASR.

Banská Bystrica a Michalovce sa dnes postavia proti sebe v aktuálnom kole Tipos Extraligy. Hokejový zápas dnes sledujeme online od 16:30.

Banská Bystrica Michalovce hokej dnes online

 

HC 05 Banská Bystrica
2 : 3
(1:0, 1:2, 0:1)
HK Dukla Ingema Michalovce

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 19. Tamáši, 33. Sojka (Jendek) – 27. Matúš Paločko (Kristo, Osburn), 38. Puliš (Buc, Suja), 54. Kristo (Mihalik, Winquist). Rozhodca: Výleta, Novák – Vyšný, Frimmel – J. Konc st.. Diváci: 1964.
HC 05 Banská Bystrica: Rahm (Belányi) – Björkung, Bačik, Pavlin, Bača, Luža, Holenda, Frídel – Urbánek, Kontos, J. Sukeľ – Troock, Gabor, Kabáč (C) – R. Gašpar, Tamáši (A), Šoltés – Výhonský, Sojka, Jendek
HK Dukla Ingema Michalovce: Vošvrda (Škorvánek) – Štajnoch (A), Hammond, Osburn, Macejko, Michalčin, Mihalik (C) – Puliš, Suja, Buc (A) – Kristo, Winquist, Matúš Paločko – Žitný, Galamboš, Bezúch – Vašaš, Bjalončík, Chalupa
Aktualizuj online prenos
59:00 dôležité Robin Rahm smeruje na striedačku, Banská Bystrica skúša powerplay.
55:07 dôležité Troock strieľal sprava do bočnej siete. Puk sa dostal doľava k Pavlinovi, ktorý v parádnej možnosti neprekonal Vošvrdu.
53:09 gól Dukla Michalovce dala gól!
Hneď po icingu Banskej Bystrice vyhrali hostia buly. Mihalik nahodil puk, Rahm ho vyrazil vedľa seba a DANNY KRISTO nemal problém trafiť prázdnu bránku. Hostia dnes premiérovo vyhrávajú.
51:36 dôležité Juraj Bezúch nabral rýchlosť na krídle, smeroval do bránky, spred nej strieľal nahor. Rahm skvele zasiahol ramenom.
51:14 dôležité Gabor s Kabáčom po veľmi dobrom napádaní získali puk. Troock ho dostal od svojho kapitána pred bránkovisko a mal stopercentnú šancu, ale Vošvrda skvele zasiahol.
49:41 dôležité Výhonského strelu vyrazil Vošvrda pred seba, Jendek mal veľmi dobrú šancu. Dorážkou michalovského gólmana neprekonal.
49:09 dôležité Holenda poslal tvrdú ranu od modrej čiary. Prišlo tam k teču a Vošvrda veľa nevidel. Zachránila ho pravá žrď!
47:45 dôležité Björkung prihrával v dobrej pozícii pred prázdnu časť bránky, aj keď sám už mohol strieľať. Urbánek sa nedostal k puku, skôr tam vložil hokejku jeden z hostí.
45:54 dôležité Alex Výhonský napriek zdanlivo stratenej situácii zabojoval a cez Krista prešiel do šance. Strelu zastavil Vošvrda.
43:56 dôležité Naštartovaný Jakub Sukeľ dostal puk do jazdy a cez obrancu spomedzi kruhov opečiatkoval brvno za prekonaným Vošvrdom.
41:47 dôležité Holenda sa krásne otočil na malom priestore, navyše bol bránený. Tesne minul bránku z výbornej pozície. Neuspel ani Šoltés z dorážky.
41:03 dôležité Alex Tamáši sa po krídle dostal do útočného pásma, zakončenie Vošvrdovi vypadlo a puk sa skĺzol tesne vedľa bránky.
37:37 gól Dukla Michalovce dala gól!
RADOVAN PULIŠ dostal od Buca prihrávku spoza bránky vedľa nej a z prvej trafil povedľa svojho bývalého spoluhráča Rahma do siete. Pre skúseného útočníka je to už tretí gól v druhom zápase.
34:31 dôležité Hammondovi sa otvoril priestor až k bránke, kadiaľ prešiel. Zblízka zakončoval medzi betóny Rahma, tie Švéd sklepol.
33:16 dôležité Dávid Buc mal veľmi dobrú streleckú parketu na ľavom krídle, po ňom takisto Štajnoch. Dva veľmi dobré pokusy vyriešil Rahm a poradil si aj s dorážkou zblízka!
32:34 gól Banská Bystrica dala gól!
Dukla mala skvelú pasáž a teraz aj presilovku, no v oslabení ušiel Jendek, prihral pred bránku na DOMINIKA SOJKU a ten backhandovým blafákom položil Vošvrdu.
31:27 dôležité Josh Winquist osamotený na ľavom kruhu, mieril k žrdi. Rahm sa stihol pritisnúť k bránke a zasiahol vyrážačkou.
30:54 dôležité Zase raz Kristo. Poľahky sa dostal medzi kruhy a švihom mieril tesne nad brvno.
30:22 dôležité Kristo strieľal z pravého kruhu a vôbec nie zle. Jeho pokus však smeroval tesne vedľa banskobystrickej svätyne.
29:27 dôležité Suja v ďalšej dobrej šanci Michaloviec, zblízka neprekonal Rahma. Dukla každopádne prebrala opraty nad zápasom
29:03 dôležité Vašaš prihral pred bránku, razom bol Chalupa úplne sám pred bránkoviskom, no jeho zakončenie išlo od ramena Rahma do ochrannej siete.
27:48 dôležité Galamboš sa zvrtol na pravom kruhu a nebezpečne prihrával pred bránku Rahma, pred jej prázdnou časťou netrafil puk Bezúch.
26:56 gól Dukla Michalovce dala gól!
MATÚŠ PALOČKO dostal zadovku od Krista na pravý kruh a strelou švihom nedal šancu Rahmovi. Američan na seba naviazal dvoch súperov, kvôli čomu bol Paločko úplne osamotený.
19:28 dôležité Tamáši sa tlačil za prihrávkou do bránkoviska, nedostal puk za Vošvrdu vo fantastickej pozícii. Český brankár mierne otrasený po zrážke, ale je v poriadku.
19:08 dôležité Tamáši získal puk pri mantinelu, posunul ho na pravý kruh. Dávid Šoltés tvrdou ranou tesne minul bránku Dukly.
18:51 gól Banská Bystrica dala gól!
ALEX TAMÁŠI potvrdzuje skvelú formu na úvod sezóny. Po góle a troch asistenciách z piatka teraz zabojoval, získal puk od chybujúcej defenzívy Michaloviec a spred Vošvrdu sa strelou do rohu bránky nepomýlil.
11:58 dôležité Jendek sa krásnou kľučkou zbavil obrancu, prihral pred bránku a Výhonský tam bol sám. Pokus o backhandový blafák mu Vošvrda vystihol.
07:34 dôležité Troock nebezpečne strieľal hneď po buly v útočnom pásme, Vošvrda si pripisuje veľmi dôležitý zákrok ramenom.
07:06 dôležité Šoltés bol na konci rýchleho brejku Banskej Bystrice, jeho strelu po prihrávke Tamášho z pravého kruhu Vošvrda vystihol.
06:21 dôležité Puliš sa dostal od mantinelu pred bránku, kde hľadal Suju, ktorý sa snažil dostať puk za Rahma. Nepretlačil ho tam.
05:38 dôležité Galamboš ostal zabudnutý na modrej čiare, z ľavého kruhu potom nepríjemne strieľal a len tesne minul bránku Rahma.
04:05 dôležité Puliš sprava vystrelil do Rahma, puk sa k nemu vrátil a backhandom zakončoval k žrdi. Švéd výborne zasiahol betónom.
01:47 dôležité Znova Kabáč, tentoraz v ešte väčšej šanci. Prihrávka letela na neho cez Macejka pred bránku, no znova uspel Vošvrda.
01:17 dôležité Michal Kabáč už mal ideálnu pozíciu na ľavom kruhu, strelu švihom mu brankár Vošvrda vyrazil.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo