Petra Vlhová slalom dnes 1 kolo Levi ONLINE prenos

12. 11. 2023 |

Petra Vlhová sa po včerajšom skvelom výkone predstavi v Levi opäť. Sledujte s nami 1 kolo slalomu ONLINE, prenos sa začína od o 10:00 hod.

Petra Vlhová.  Foto TASR - Martin Baumann

Petra Vlhová včera suverénnym spôsobom vyhrala úvodný slalom novej sezóny Svetového pohára, keď predviedla skvelý výkon. Vo fínskom Levi bola v oboch kolách najrýchlejšia. S náskokom 1,41 sekundy porazila druhú Nemku Lenu Dürrovú, na treťom mieste bola Rakúšanka Katharina Liensbergerová. Mikaela Shiffrinová skončila štvrtá.

Petra Vlhová svoju konkurenciu rozdrvila a druhej Lene Dürrovej nadelila sekundu a 41 stotín, čo je najväčší rozdiel medzi prvou a druhou pretekárkou v slalome od decembra 2019.

Petra Vlhová 1 kolo Levi dnes

Dnes sa Petra Vlhová predstaví v Levi opäť. Prvé kolo nedeľňajšieho slalomu sa začne o 10:00 h, druhé kolo bude o 13:00 hod. Naša lyžiarka bude mať číslo 6.

Vlhová vďaka štvrtému miestu v úvodnom obrovskom slalome vedie nielen poradie slalomu, ale aj celý Svetový pohár.

73 dôležité Adriana Jelínková po Levi nebude spokojena. Včera nedokončila závod, dnes ztrácí čtyři sekundy a je 51.
21 dôležité Česká reprezentantka Martina Dubovská se v úvodních mezičasech držela na úrovni první pětky. Poté přišlo zhoršení a chybička na závěr. Aktuálně je to desátá pozice a ztráta 1,94.
6 dôležité Petra Vlhová potvrzuje výtečnou formu! Lyže byly stále v totálním kontaktu se sněhem a nešlo snad najít sebemenší chybku. Vedoucí žena Světového poháru jde do čela s náskokem 76 setin!
3 dôležité Olympijská vítězka v obřím slalomu Sara Hectorová s novým trenérským týmem věnuje klasickému slalomu velkou pozornost a jde to znát. Zdatně konkurovala Shiffrinové a po třetím mezičasu dokonce vedla. Nakonec ztrácí pouhých osm setin!
2 dôležité Mikaela Shiffrinová jela mnohem lépe. Od samotného úvodu skvěle chytala vlny a pohlednou jízdou poráží Swenn-Larssonovou o dvě sekundy a 32 setin!