FC Spartak Trnava Vion Zlaté Moravce ONLINE dnes Fortuna liga

10. 4. 2021 |

FC Spartak Trnava dnes doma privíta Vion Zlaté Moravce. Sledujte duel ONLINE od 17:00 hod.

Radosť hráčov FC Spartak Trnava. FOTO: TASR.

Po vyrovnanom úvode sa ako prvý musel mať na pozore brankár Takáč. Yem sa dostal k odrazenej lopte, ktorú však nasmeroval iba do stredu brány. O pár minút neskôr sa do šance dostal Ikoba. Loptu potiahol až do pokutového územia, v zakončení mu však v poslednej chvíli zabránil obranným zákrokom hráč Trnavy.

Hra sa prelínala najmä medzi pokutovými územiami oboch tímov a šance sa rodili sporadicky, keďže domáci i hostia dobre strážili vlastné šestnástky. V 38. minúte mohol poslať Trnavu do vedenia Ristovski.

Pred veľkým vápnom si loptu spracoval, vylepšil si streleckú pozíciu, Kukučka sa po lopte iba obzrel a tá skončila vedľa pravej žrde.

V druhom polčase sa obraz hry príliš nezmenil. Oba tímy sa snažili o kombinačnú hru. Dominovali však najmä obrany a gólové šance sa rodili minimálne. Vzruch priniesla až 75. minúta, keď Šulek zahral v pokutovom území rukou. Loptu si na biely bod postavil Ristovski a poslal ju do protipohybu gólmana Kukučku.

Následne sa Trnavčania stiahli a snažili sa udržať tesné vedenie. V záverečnej minúte mohol v neprehľadnej situácií vyrovnať striedajúci Kadák, ale v dobrej pozícii z vnútra šestnástky trafil iba brankára Takáča.

FC Spartak Trnava
3 : 0
(1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce

Góly: 39. Vlasko, 49. Moško (vla.), 90. Saymon. ŽK: 27. Miković (TRN) – 30. Pintér (ZMO), 86. Grozdanovski (ZMO). Rozhodca: Ruc – Košecký, Borsányi.
FC Spartak Trnava: Takáč – Koštrna, Kóša, Twardzik, Miković (C) (66. Trajkovski) – Grič, Savvidis (66. Iglesias) – Saymon, Vlasko (86. Ujlaky), Bamidele Isa (83. Nsumoh) – Ristovski (83. Benovič).
FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Čögley, Pintér, Moško, Čonka (45. Chren) – Grozdanovski, Tóth, Duga, Ďubek (68. Sloboda), Hrnčár – Balaj.
90 gól Trnava dala gól!
Pekné vysunutie SAYMONA CABRALA a ten si už nedal loptu zobrať, pred brankárom Chovanom si dal záležať a zvýšil na 3:0.
73 dôležité Malá domov v podaní Trnavy a Takáč loptu chytá, uvidíme nepriamy kop pre hostí.
59 dôležité Mikovič pri lopte na polovici hostí, Koštrna dostal prihrávku do behu, ale krajný obranca Trnavy napálil do brankára Chovana.
49 gól Trnava dala gól!
Po centri z pravej strany od Saymona si ukážkového vlastenca strelil MATEJ MOŠKO.
47 dôležité Saymon sa dostal po prihrávke od Mikoviča do zakončenia a takmer prekonal Chovana.
45+1 dôležité Pintérova ruka a priamy kop Vlaska. Savvidis hlavičkuje, ale Chovan chytá.
40 dôležité Ešte k akcii, ktorá predchádzala penalte. Mikovič centroval z ľavej strany a Grozdanovski zahral rukou.
39 gól Trnava dala gól!
JÁN VLASKO síce penaltu nepremenil, ale napokon z dorážky poslal svoj tím do vedenia.
26 dôležité Opäť šanca Trnavy, Vlasko v závere akcie hlavou mieril mimo brány Chovana, ten už ležal na zemi a nemohol zasahovať.
25 dôležité Center po priamom kope Trnavy, signál domácim vyšiel iba čiastočne, súpera zaskočili, ale Twardzik hlavou neskóroval.