Tipsport liga live 2019/20: Zoznam staníc, ktoré vysielajú na Slovensku prenosy

16. 9. 2019 |
 

Tipsport liga live 2019/20: Zoznam staníc, ktoré vysielajú prenosy z aktuálneho ročníka slovenskej hokejovej Tipsport ligy.

Majstri z Banskej Bystrice. Foto - TASR

Tipsport liga live 2019/20: Zoznam staníc, ktoré vysielajú prenosy z aktuálneho ročníka slovenskej hokejovej Tipsport ligy. Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž bude okrem RTVS vysielať aj AMC Networks International na svojich staniciach Sport1 a Sport2.

Tipsport liga live 2019/20 Zoznam staníc

Zápasy Tipsport Ligy budú na televíznych obrazovkách v každom kole. Prvý odvysiela stanica Sport1 už v utorok 17. septembra o 18.30 h, fanúšikovia budú môcť vidieť duel Slovana Bratislava s Novými Zámkami. O tri dni neskôr, v piatok 20. septembra o 17.30 h bude nasledovať šláger kola medzi Banskou Bystricou a Košicami rovnako na stanici Sport1.

Tipsport liga live

  • RTVS - Dvojka
  • Sport 1 a Sport 2
  • Tipsport TV na webe pre registrovaných hráčov

"V uplynulej sezóne sme počas základnej časti Tipsport Ligy pravidelne vysielali len jeden televízny zápas v priebehu týždňa. Pre všetkých televíznych divákov je dobrou správou, že počet priamych prenosov sa výrazne znásobí. Najlepší slovenský hokej si fanúšikovia vychutnajú na obrazovkách ešte vo vyššom objeme, s tým že RTVS má právo prvého výberu, ktorý prevažne využije tradične v nedeľu a počas play off," uviedol v tlačovej správe Richard Lintner, riaditeľ spoločnosti Pro-Hokej.

 

 

Tipsport liga live 2019/20 Zoznam staníc

"Na Sport1 a Sport2 môžu fanúšikovia sledovať až o dva vybrané ligové zápasy v týždni viac, a to aj v strede týždňa, vždy v piatok a výnimočne aj nedeľu," dodal Lintner.

Okrem televíznych prenosov na RTVS, Sport1 a Sport2 môžu hokejoví fanúšikovia sledovať tipsportligové zápasy naživo aj na internete, súťaž "streamuje" Tipsport TV. Prenosy zo stretnutí sú dostupné pre registrovaných užívateľov. Na huste.sk hokejová Tipsport liga skončila.