Švédsko Nórsko hokej ONLINE naživo dnes MS v hokeji 2019

13. 5. 2019 |
 

Švédsko, Nórsko, hokej, online prenos, naživo, live, dnes, MS v hokeji 2019. Online prenos dnešného zápasu Švédsko vs Nórsko začína dnes od 20:15.

Radosť hráčov Švédska po ôsmom góle v zápase základnej B-skupiny Taliansko - Švédsko na 83. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Bratislave 12. mája 2019. Druhý sprava je strelec Patric Hornqvist. Foto TASR  - Pavel Neubauer

Švédsko, Nórsko, hokej, online prenos, naživo, live, dnes, MS v hokeji 2019. Online prenos dnešného zápasu Švédsko vs Nórsko začína dnes od 20:15.

Švédsko Nórsko hokej online prenos naživo dnes MS v hokeji 2019 dnes od 20:15

Švédska reprezentácia si na MS v hokeji 2019 v Bratislave a v Košiciach pripísali včera prvé víťazstvo. V súboji bratislavskej B-skupiny zdolali Švédi Talianov 8:0.

Úradujúci majstri sveta zo Švédska mali od úvodu obrovskú hernú prevahu, gólovo ju však dokázali výraznejšie vyjadriť až v tretej tretine. Hetrikom sa zaskvel útočník Anton Lander. Slovensko malo v zápase zastúpenie v osobe hlavného rozhodcu Petra Stana.

Taliani po úvodných dvoch zápasoch stále čakajú na prvý bod a prvý strelený gól na MS, napraviť to budú chcieť v najbližšom stretnutí v utorok 14. mája proti Lotyšsku (16.15). "Tri korunky" si už v pondelok v severskom derby zmerajú sily s Nórmi (20.15).

MS v hokeji 2019

Švédsko - Nórsko -:-, dnes od 20:15

 

Nórsko
1 : 9
(0:3, 0:5, 1:1)
Švédsko

Góly & zostavy

Góly a asistencie: 52. Trettenes (Valkvae Olsen) – 1. Wennberg (W. Nylander), 7. Hörnqvist (Ekman-Larsson, W. Nylander), 19. W. Nylander (Wennberg), 23. A. Kempe (Lander), 26. Ekman-Larsson (A. Larsson, Wennberg), 27. M. Kempe (Lander, E. Gustafsson), 30. Wennberg (W. Nylander), 39. Eriksson (E. Lindholm, E. Pettersson), 58. Lindblom (W. Nylander, Lander).
Nórsko: Haukeland (26. Holm) – Lesund, Holös (C), Espeland, Bonsaksen, Johannesen, Nörstebö, Bull, Kaasastul – Olden, P. Thoresen (A), M. Olimb (A) – Trettenes, Haga, Valkvae Olsen – Lindström, Röymark, Martinsen – K. Forsberg, Roest, Reichenberg.
Švédsko: Markström (H. Lundqvist) – A. Larsson, Ekman-Larsson (C), Ekholm, E. Gustafsson, Hägg, M. Pettersson – Wennberg, Hörnqvist (A), W. Nylander (A) – E. Lindholm, Lindblom, E. Pettersson – A. Kempe, Eriksson, Lander – Krüger, M. Kempe, Rasmussen.
Aktualizuj online prenos
57:28 gól Švédsko dalo gól!
Presilovka využitá nebola, avšak hneď po nej sa Švédi radujú z deviateho gólu, najviac jeho autor OSKAR LINDBLOM, ktorý dostal prihrávku od Nylandera takmer z bránkovej čiary zaskočil Holma.
53:41 dôležité Loui Eriksson ušiel do samostatného nájazdu, jeho pokus backhandom prekonal Holma, puk zastavila žrď.
51:14 gól Nórsko dalo gól!
MATHIAS TRETTENES strieľa aspoň čestný gól Nórska, ktoré hralo v tretej tretine o niečo lepšie, ako dovtedy. Jacob Markström si teda čisté konto neudrží.
38:40 gól Švédsko dalo gól!
LOUI ERIKSSON bol na konci nádhernej kombinácie. Oskar Lindblom mu poslal krásnu prihrávku do bránkoviska a skúsený útočník zakončoval do prázdnej časti brány.
38:33 dôležité Švédsko sa usadilo v pásme, ale až teraz prišla prvá strela. Patric Hörnqvist našiel spomedzi kruhov betón Holma.
37:03 dôležité Alexander Reichenberg sa z ničoho nič pohral s trojicou obrancov súpera, lenže zakončil poriadne nepresne. Pokus zrazil Patric Hörnqvist.
35:58 dôležité Mattias Ekholm si ako obranca nakorľučoval k bráne, pred jej prázdnou časťou nedokázal kus čiernej gumy usmerniť tak, aby mohol dvíhať ruky nad hlavu.
35:00 dôležité Mario Kempe sa dostal cez niekoľkých hráčov súpera až do bránkovisko a na niekoľkokrát puk dotlačil za Holma do siete, lenže po pozretí si záznamu rozhodcovia zásah neuznali.
33:27 dôležité Alexander Wennberg dostal famóznu prihrávku od modrej čiary. Ocitol sa sám pred Holmom, puk pomedzi jeho betóny do brány neprešiel.
32:48 dôležité Erlend Lesund dobre pálil z diaľky. Puk možno jemne obtrel žrď brány Markstroma, avšak gól z toho nebol.
32:04 dôležité Sondre Olden po ojedinelej chybe Švédov v šanci, zľava poslal bombu do miest, kde mal betóny Jacob Markström.
29:38 gól Švédsko dalo gól!
ALEXANDER WENNBERG ma pred sebou úplne odkrytú časť brány po tom, ako "pálffyovsky" obkorčuľoval bránu William Nylander. Henrik Holm famózne zasiahol lapačkou. Ešte sa však telefonovalo, nakoľko nórsky brankár zasiahol za čiarou.
29:39 dôležité Alexander Wennberg ma pred sebou úplne odkrytú časť brány po tom, ako "pálffyovsky" obkorčuľoval bránu William Nylander. Henrik Holm famózne zasiahol lapačkou. Bude sa ale ešte telefonovať.
29:28 dôležité Alexander Wennberg tiež poslal puk len do obrancov pred sebou, William Nylander z dorážky tiež netrafil presne.
26:40 gól Švédsko dalo gól!
Anton Lander dostal krásnu prihrávku do nájazdu, ktorý nezakončil, avšak puk nechal pred bránkoviskom, kde si ho zobral MARIO KEMPE, potiahol okolo Holma a zasunul do siete.
25:54 gól Švédsko dalo gól!
OLIVER EKMAN-LARSSON prestrelil z ľavého kruhu všetko pred sebou. Patric Hörnqvist a William Nylander sa snažili ešte tečovať, čo sa im nepodarilo, no to ani nebolo treba. Henrik Haukeland opúšťa bránu.
24:16 dôležité Mathis Olimb stratil puk v pozícii posledného hráča Nórska, dvojica Švédov sa do zakončenia nedostala. Hneď na to Oskar Lindblom našiel iba Haukelanda.
22:05 gól Švédsko dalo gól!
ADRIAN KEMPE získal puk, potom sa niekoľkými kľučkami dostal pred bránu a puk dostal cez Haukelanda až do siete pomedzi jeho betóny.
20:37 dôležité Nóri sa snažia zachytiť úvod tretiny. Patrick Thoresen sa dostal medzi kruhy, strelu švihom nasmeroval mimo priestoru troch žrdí.
18:22 dôležité Gól platí!
18:22 dôležité Tréner Nórska si zobral "Coach´s challenge", pretože na hranici bránkoviska stál Patric Hörnqvist a bránil Haukelandovi.
18:22 gól Švédsko dalo gól!
Druhý gól Švédov krátko po buly. WILLIAM NYLANDER si dnes pripisuje tretí bod a prvý gól. Pred bránkoviskom dostal strašne veľa priestoru, ktorý ešte zväčšil jeho spoluhráč pred ním a útočník Toronta prestrelil všetko pred sebou.
18:16 dôležité Razom to už bolo lepšie, do tretiny vošli Švédi ako nič a od modrej pálil Oliver Ekman-Larsson. O gól ho obralo brvno.
06:40 gól Švédsko dalo gól!
Kapitán Oliver Ekman-Larsson dostal puk na ľavý kruh, odkiaľ mieril nahor, kde ešte tečoval PATRIC HORNQVIST. Henrik Haukeland bol znova bez šance.
03:10 dôležité Marcus Krüger parádne tečoval bombu od modrej čiary. Keby ten puk šiel medzi žrde, tak Henrik Haukeland by nemal šancu. Išlo to tesne vedľa.
02:19 dôležité Robert Hägg poslal veľmi zaujímavé nahodenie. Henrik Haukeland veľa nevidel a puk sa len obtrel o jeho lapačku, aby nabral smer ochranná sieť.
00:39 gól Švédsko dalo gól!
Po vyhratom buly Švédov si puk našiel ALEXANDER WENNBERG. Dostal čas, posunul ho kolo Haukelanda a zasunul do brány.
00:28 dôležité Oskar Lindblom sa ocitol vo veľkej šanci, avšak spred brankára Haukelanda nenašiel cestu puku do siete.
 
ČO SA DEJE
  • Najnovšie
  • |
  • Mesiac
  • Týždeň
  • Celkovo